Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox Myśleli, że chodzi o legalizację marihuaen.
1
@kubix05 Te piłkarskie średnio mnie interesują, ale pozostałe, że tak je określę - "historyczne" - sztos. Tym bardziej, że zawsze jest link do foty, filmu itp. Super sprawa kolego, herb zawsze leci.
Edit: I jeszcze ta seria z "Nostalgią" jest świetna.
5
@Barcasub Wiem. Np. bezpłatne nadgodziny.
0
@RosjaninBut "Atomu i wielkiej armii nie mamy, w razie draki wywołanej przez Francuzów."
W razie takiej draki, atom na pewno będzie :).
1
@Vincent0712 Szanse jak najbardziej ma, bo niby czemu nie?
6
@tomek8756 " @Luciano99 u Ciebie chyba nie ma takich bzdurnych zasad? "
Jasne, że nie ma. Nikt u niego nie zarabia aż minimalnej krajowej.
0
@Chaoss Nie sądzę, żeby Nintendo się zgodziło.
0
@Mixtape No, bo my w peaku :).
1
@kubix05 Lubię te Twoje kroniki, wiele fajnych rzeczy człowiek sobie przypomina.
1
@Comentateiro Ciekawe, co by powstało z połączenia mocy Rumaka i Xaviego?
1
@Pedri16Future Pani Anna-Wariat odpowiedziałaby Ci uprzejmie: "Wypier.... z tą kulturą!" :)
0
@NeroTFP1 Czyli Hitlerowi oddałby Anglię. Święty człowiek. Ciekawe, czy Watykan by oddał?
1
@FcPortoFan1999 Mrozek Mrozkiem, ale piłkarz Zabrza popełnił kolosalny błąd, jak on tę piłkę uderzył głową? Miał pusta bramkę, ale chyba za bardzo chciał i skończyło się tak, że ją wybił.
0
@KrychaFCB Konserwuje gzyms. A Pod Budą śpiewali "Nie przenoście nam kur...icy do Krakowa". Trzeba było posłuchać.
0
@HighestInTheRoom A może to Urban dostanie w turban? Na Rumaku do boju!
1
@Michael24 Pałownia Putina to w ziemię, ale z aborcją to trzeba usiąść i na spokojnie :). A Anna-Wariat inaczej: Aborcja od razu, a przed Putinem ucieknie, bo jej nie powołają przecież do wojska.
0
@FcPortoFan1999 Warto dodać, że to Puszcza strzeliła oba gole :). Raków bezzębny i bezmyślny.
0
@Sulimo To akurat prawda, bo Lech na papierze ma super potencjał, a na boisku to nie wiem, co się z tymi piłkarzami dzieje. Rumak Rumakiem, ale za poprzedniego trenera ten sezon też nie wyglądał jakoś rewelacyjnie. Tu chyba problem jest raczej w prezesie i jego pomagierach.
1
@FcPortoFan1999 Chyba przydałoby się kolejne spotkanie ze Świerczewskim, bo gracze z Rakowa znowu zapomnieli, co maja robić na boisku. Wstyd. I brawo dla Puszczy.
0
@FcPortoFan1999 No i się doigrali. Idiotyczne zachowanie Racovitana. Kretyńskie.
0
@Patryk1998 Tez nie mogę. Wprawdzie niczego nie wykupywałem, ale chyba liczy się tak samo?
0
@FcPortoFan1999 Zaraz ta zabawa się dla Rakowa źle zakończy. Wrócili do średniactwa.
0
@FcPortoFan1999 Jak na razie, wychodzi na to, że Puszcza jest zespołem zdecydowanie lepszym niż Lech Poznań, bo na dobrą sprawę, Raków nic im jeszcze nie strzelił.
1
@misterio "Co jest kurde? Za każdym razem, kiedy siedzę na tym kamieniu, boli mnie potem łeb. Tam idzie chyba jakaś żyła wodna..."
1
@Arden "Jestem przekonany, że Gavi i Pedri, którzy są spektakularnie utalentowani, będą przyszłością Barcy i hiszpańskiego futbolu (...)"
Ivan bardzo kurtuazyjnie wypowiedział się o chłopakach. Moim zdaniem jednak, jeśli nie poprawi się albo ich zdrowie, albo nasz sztab medyczny / przygotowania fizycznego, są duże szanse, że właśnie podążają ścieżką Ansu Fatiego (przynajmniej na ten moment).
1
@MESSIah16 "W innych kwestiach pogarda do wszystkich myślących inaczej niż on."
Rezerwuję sobie prawo do wykorzystania tego zdania w przyszłości. Jest tutaj na LR jeden taki, do którego idealnie ono pasuje :).
0
@FcPortoFan1999 Nie protestował nawet, wiedział, że dał ciała. No ale masz rację, ładny gest fair play :).
0
@MarioVeB! "Rekordy sa po to by je łamać
fanatyku."
Tak, tak. Szkoda, że takie podejście masz jedynie wobec osób, z którymi sympatyzujesz. "Fanatyku"? Jeśli ja jestem fanatykiem, to Ty prześladowcą i wiecznym marudą.
"To ty sie spłakałes pod moim zwykłym komentarzem hahah"
Dobrze, że dodałeś to "hahah", podkreśla Twoją dojrzałość i ogólną merytorykę wypowiedzi. Tak trzymaj. Pamiętaj tylko, żebyś JUŻ nie "spłakiwał się" wszędzie tam, gdzie ktoś pisze coś pozytywnego o kimś, za kim nie przepadasz. Bo wychodzisz na podłego i małostkowego człowieczka.
0
@FcPortoFan1999 Jak się wali, to wszystko naraz.
0
@FcPortoFan1999 Ja bym chyba nie podyktował, to nie było takie chamskie na wyprostowanej.