Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SelloutCrowd "w pracy nie ma znajomych, są tylko znajome twarze."
To leci tak: "Tutaj nie ma kolegów, tylko znajomi z pracy."
5
@MesQueUnClub96 "Thuram lubi to!"
0
@SelloutCrowd Kot Leszka? Co to ma być? Nie mają kota kogoś innego?
0
@TR3YWAY Niech się sierściuch cieszy, że trafił na dwóch małych, dobrodusznych Murzynków. Thuram już by go trzymał za jaja.
1
@fcbarcafan19 Tutaj codziennie jest "La Rambla Divided". I też za darmo.
0
@Hosh "Nawet zwolniłem się z pracy, aby zostać ekspertem od wszystkiego, bo ta strona wykazuje się deficytem takich osób jak ja."
"you couldn't be more wrong" :)
1
@Sulimo "Muka!"
0
@Hosh Oczywiście, że tak uważasz.
10
Żadna strata. Laporta na pewno ma już upatrzonego na to stanowisko wujka albo kolegę ze szkoły. Kwalifikacje takie same albo i wyższe. Czyż nie sprawdzało się to do tej pory? Dlaczego więc teraz wątpicie?
10
@Hosh "Przede wszystkim to w Biedronce robią zakupy ludzie, którzy lubią jak im się pluje w twarz. Sklep zastawiony paletami, wieczny burdel na półkach i dodatkowo otwarta max 1 kasa z gotówką, a pracownicy zarabiają ochłapy. Normalny człowiek zdaje sobie sprawę z takich rzeczy i omija ten sklep."
Nie, to wcale nie znaczy, że jesteś normalny :). To znaczy, że tak sobie zracjonalizowałeś własną decyzję.
1
@MesQueUnClub_87 "Patrząc po tym jakie samochody parkują przed tą Biedronką to raczej się niekoniecznie ;D"
Sam się podkładasz :). Dlatego potem właściciele muszą kupować w Biedronce. :)
43
@Comentateiro Pewnie. Dlatego chętnie korzystam.
2
Sanchez może odetchnąć, to nie on strzelił najgorzej. Przynajmniej trafił w światło bramki.
1
Saul strzelił jeszcze gorzej niż Sanchez.
1
Atletico chyba nie chce tego wygrać.
0
@Derean
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14213167#comment-14213167
0
@Gaucho Czemu? To już niczego nie zmieni.
1
@Mario96w
- "To Alexis jeszcze śmiga? Ale jajca"
- "Dokładnie" - odpowiedział Thuram.
0
@Muevertigo W Rosji już by był wieziony do komisji poborowej.
2
@macio_944 "Ale może byśmy przed tym wszystkim poszli do kina?"
1
Teraz już zawodnicy nie będą klękać, ale pozdrawiać się w trakcie meczu jak pokazał Thuram.
1
@Arden A lesbijki? Tam też nie ma równouprawnienia? Facet zawsze musi mieć najgorzej...
0
Morata strikes again.
1
"... ten do Moraty, a Morata... zmoracił."
0
@FcPortoFan1999 Tam dostają. Oni go przywożą ze sobą.
0
Ci goście z Rakowa, to chyba mają nierówno pod sufitem. Z Puszczą Tudor, potem Racovitan karnego, a dziś kolejny ananas, dzielny kapitan Zoran. Zero odpowiedzialności na mecz.
10
@Luciano99 No i wystarczyła mniejsza klatka.
6
@PatrychoO "Nie mówię, że biali tworzą niebezpieczne środowisko, ale nie zatrudniłam żadnego, bo chciałam stworzyć bezpieczne środowisko". Aha.
4
@prokar1 "szczeńscie"? @Borneo płacze. Nie jest już sam.
0
@Xavi6:) Kacper Tobiasz.