1

@SelloutCrowd "w pracy nie ma znajomych, są tylko znajome twarze."
To leci tak: "Tutaj nie ma kolegów, tylko znajomi z pracy."

5

@MesQueUnClub96 "Thuram lubi to!"

0

@SelloutCrowd Kot Leszka? Co to ma być? Nie mają kota kogoś innego?

0

@TR3YWAY Niech się sierściuch cieszy, że trafił na dwóch małych, dobrodusznych Murzynków. Thuram już by go trzymał za jaja.

1

@fcbarcafan19 Tutaj codziennie jest "La Rambla Divided". I też za darmo.

0

@Hosh "Nawet zwolniłem się z pracy, aby zostać ekspertem od wszystkiego, bo ta strona wykazuje się deficytem takich osób jak ja."
"you couldn't be more wrong" :)

1

@Sulimo "Muka!"

0

@Hosh Oczywiście, że tak uważasz.

10

Żadna strata. Laporta na pewno ma już upatrzonego na to stanowisko wujka albo kolegę ze szkoły. Kwalifikacje takie same albo i wyższe. Czyż nie sprawdzało się to do tej pory? Dlaczego więc teraz wątpicie?

10

@Hosh "Przede wszystkim to w Biedronce robią zakupy ludzie, którzy lubią jak im się pluje w twarz. Sklep zastawiony paletami, wieczny burdel na półkach i dodatkowo otwarta max 1 kasa z gotówką, a pracownicy zarabiają ochłapy. Normalny człowiek zdaje sobie sprawę z takich rzeczy i omija ten sklep."
Nie, to wcale nie znaczy, że jesteś normalny :). To znaczy, że tak sobie zracjonalizowałeś własną decyzję.

1

@MesQueUnClub_87 "Patrząc po tym jakie samochody parkują przed tą Biedronką to raczej się niekoniecznie ;D"
Sam się podkładasz :). Dlatego potem właściciele muszą kupować w Biedronce. :)

43

@Comentateiro Pewnie. Dlatego chętnie korzystam.

2

Sanchez może odetchnąć, to nie on strzelił najgorzej. Przynajmniej trafił w światło bramki.

1

Saul strzelił jeszcze gorzej niż Sanchez.

1

Atletico chyba nie chce tego wygrać.

0

@Gaucho Czemu? To już niczego nie zmieni.

1

@Mario96w
- "To Alexis jeszcze śmiga? Ale jajca"
- "Dokładnie" - odpowiedział Thuram.

0

@Muevertigo W Rosji już by był wieziony do komisji poborowej.

2

@macio_944 "Ale może byśmy przed tym wszystkim poszli do kina?"

1

Teraz już zawodnicy nie będą klękać, ale pozdrawiać się w trakcie meczu jak pokazał Thuram.

1

@Arden A lesbijki? Tam też nie ma równouprawnienia? Facet zawsze musi mieć najgorzej...

0

Morata strikes again.

1

"... ten do Moraty, a Morata... zmoracił."

0

@FcPortoFan1999 Tam dostają. Oni go przywożą ze sobą.

0

Ci goście z Rakowa, to chyba mają nierówno pod sufitem. Z Puszczą Tudor, potem Racovitan karnego, a dziś kolejny ananas, dzielny kapitan Zoran. Zero odpowiedzialności na mecz.

10

@Luciano99 No i wystarczyła mniejsza klatka.

6

@PatrychoO "Nie mówię, że biali tworzą niebezpieczne środowisko, ale nie zatrudniłam żadnego, bo chciałam stworzyć bezpieczne środowisko". Aha.

4

@prokar1 "szczeńscie"? @Borneo płacze. Nie jest już sam.

0

@Xavi6:) Kacper Tobiasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?