Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Chada Tak, tak, masz rację, lepiej się cały czas pyszczyć i wylatywać z kartkami. Ma to sens. To trener, nie czirlider.
1
@Sulimo No i Mariusz Rumak, zapomniałeś o ihahaju.
0
@maroon
"W zasadzie to o o każdym można tak powiedzieć. "
Nieprawda.
"Zresztą w "Cesarzu" Kapuściński wcale nie opisuje wypaczeń władzy w Etiopii, ale jest to ponadczasowy i uniwersalny opis jak władza zmienia ludzi - czy to w państwie czy to w organizacji, firmie itd."
To się nazywa racjonalizowanie :). Bo dopiero kiedy wyszło na jaw, że Kapuściński sobie wymyślał opisywane zdarzenia, zaczęto tłumaczyć tę książkę tak jak napisałeś. Nie zmienia to jednak prawdy, że wiele rzeczy w jego książkach jest fikcją zrodzoną w jego głowie, albo skompilowaną z wielu opowieści innych osób. A przedstawiał to jak rodzaj reportażu, własnych doświadczeń.
0
@Sulimo Nie no, to ja miałem więcej wiary w Lecha, niż Ty, chociaż trzymałem kciuki za Wartę. Widziałem jednak, jak oni (Warciarze) grają, tragiczne to było. No i gdzie ta latająca świnia? :)
Oni się Was po prostu boją, wychodzą na boisko bez przekonania, bez żadnej wiary, że uda im się wygrać.
0
@maroon Nie jestem jakimś wielkim fanem Kapuścińskiego, bo nie wiem, ile w jego książkach prawdy, a ile fikcji i zmyśleń.
0
@Sulimo Jak Ci się zmienia narracja, nawet nie po meczu, ale po drugiej połowie, bo po pierwszej byłeś zrezygnowany :).
2
Warta jednak bez zmian. Dostarczyciel punktów dla Lecha.
1
@Comentateiro Przypomniał Ci młode lata? :)
0
@Kgorecki2500 W części trzeciej okaże się, że Krzyś to zoofil. Zagra go Popek.
0
@Rhaan Warta w meczu z Lechem też jest niezła w te klocki. Oni po prostu chcą przegrać, to niemożliwe, żeby profesjonalni piłkarze tak grali.
2
@Uukasz_93 Nie sądzę, by tylko trener był tam problemem. Poza tym strzelili.
@Sulimo czekam na latającą świnię!
0
@Sulimo I za 55 minut będziesz musiał mi pokazać tę latającą świnię. Wiary więcej, a i Rumak zostanie pegazem.
0
Cieszy samolubność i nonszalancja Velde, inaczej miałby już ze dwa gole. Z drugiej strony Warta gra po prostu ekstraklasowo: wolno, złe podania, wybicia na pałę, itp. Z trzeciej Mrozek również mógłby lepiej wybijać, choć parę sytuacji Lechowi wyratował. Ciężko się to ogląda.
3
@tristan87 https://x.com/jakub_szymczuk/status/1768606181256233314
To było dobre :).
1
@tristan87 Lokaj zawsze idzie z tyłu :).
0
@FcPortoFan1999 A ja trzymam kciuki za Wartę. Po tylu latach, coś im się od życia należy, jak Widzewowi. Poza tym zwykle jestem za słabszymi. Dlatego kibicuję Barcelonie :).
2
@Kgorecki2500 "A takiego przyjemniaczka znalazłem w pudle :) "
Kto by się spodziewał takich rzeczy w więzieniu? Gratuluję i PDW.
Edit: Mam nadzieję, że "przyjemniaczek" to ta figurka, a nie życiowy partner :).
1
@NeroTFP1 "Młodość i doświadczenie"
Target Dariusza z Radomia.
4
@FcPortoFan1999 Tak, mogą polegać. Jak na początku wojny.
Każdy patrzy na własny interes.
1
@arasz1819 Ty, jak czytam, nie jesteś w stanie ogarnąć nawet tego prostego faktu, iż napisałem DO INNEJ OSOBY, że nie ma sensu z Tobą dyskutować, bo w skrócie "Twoja racja jest najtwojsza". I tyle. To Ty się spinasz, że ktoś odpowiada na Twoje komentarze (jak tak można!) i jeszcze śmie mieć inne zdanie. Co mnie obchodzi, że piszesz o sobie? A ja piszę o Tobie DO KOGOS INNEGO NIŻ TY, że masz takie podejście, że opinia innych (o ile jest różna od Twojej) zawsze "be", tylko Twoja własna "cacy", mimo, iż dla czytających wszyscy jesteśmy "nołnejmami" i z tego powodu nie ma sensu prowadzić z Tobą dyskusji. Co udowodniłeś w tym wątku dobitnie. Nara.
1
@zadafcb To jest naprawdę dobre :).
2
@arasz1819 Człowieku, widzę, że zrozumienie najprostszego przesłania, to dla Ciebie budowa rakiety. W komentarzu zwróciłem jedynie uwagę, że wyśmiewasz podawane przez kogoś innego informacje z różnych kont, nazywając je "nołnejmami z tt", podczas kiedy z drugiej, zamieszczasz własne opinie w sposób arbitralny, nieznoszący sprzeciwu, tak jakby jedynie one był prawdziwe i rzetelne. A przecież dla osoby do której piszesz, jesteś takim samym "nołnjemem", tyle, że z RL.
4
@Lama20 Ktokolwiek by nie rządził, byłoby tak samo. Tam nikomu uczciwemu nie tylko nie pozwolą dojść do władzy, ale nawet dostać się gdzieś wyżej w strukturach partyjnych dowolnego ugrupowania, bo taki gość to tykająca bomba, ciągłe zagrożenie, że się zbuntuje, wygada o jakichś lewiznach, nie zgodzi na wałek itp. Nie ma na to szans. KAŻDA partia, która obejmuje władzę, wkrótce potem zaczyna działać w myśl starej zasady TKM. Smutne to, ale tak właśnie jest.
1
@arasz1819 Pewien francuski arystokrata powiedział kiedyś, że nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu. I to jest przesłanie mojego komentarza, bo jesteś idealnym przykładem na prawdziwość tego stwierdzenia. Co tam ktoś Ci będzie mówił, przecież Ty wiesz najlepiej i nigdy się nie mylisz.
2
@arasz1819 Nie zrozumiałeś, ale nie dziwi mnie to, nie pierwszy raz. Ty jesteś zaślepiony nienawiścią i nie szukasz prawdy, ale potwierdzenia własnych uprzedzeń, więc co by się nie działo, zawsze zracjonalizujesz tak, żeby czuć się dobrze.
1
@RoberDzik Wywiad z Dariuszem z Radomia. On zdaje się jakieś koszulki wypuszcza, a my chyba właśnie jesteśmy na etapie decydowania, jaki będzie producent naszych strojów.
Poza tym taki człowiek przydałby się w ścisłym zarządzie naszego klubu. Często mamy problem z wypchnięciem niechcianych zawodników, a z nim na pokładzie szliby tylko do księgowości podać dane do wypłaty za ostatnie dni.
"Coooooo proszeeee? Dziś tylko dwa gole i asysta? My nie płacimy za naukę gry w piłkę, jak podejmujesz pozycję na boisku, to umiej grać! Do widzenia i żegnam!"
Trzeba taki diament zakontraktować jak najszybciej.
3
@Kgorecki2500 Nie ma co dyskutować z @arasz1819em. Przecież z jednej strony:
"Wow, cóż za autorytet. Nołnejm z tt."
A zaraz potem:
"Pozwól, że bardziej zaufam sobie i temu co widzę i słyszę."
Nołnejm z La Rambli zawsze lepszy, niż "Nołnejm z tt".
I taka jest jego logika.
0
@Borneo Chłopie, Ty znowu wypluwasz z siebie swoje frustracje, zamiast odnieść się do mojego komentarza. Ja zauważyłem tylko, że kpisz sobie z cechy fizycznej, na którą on nie ma wpływu. Jak ktoś będzie miał jedną nogę, a nie będziesz go lubił, to zaczniesz go przezywać? Albo ktoś będzie niewidomy? To co? "Ślepak"? To dowodzi, jaki masz naprawdę charakter. Bo ocenianie, co ZROBIŁ (być może Twoim zdaniem) Kaczyński, to jest jedno. Ale naśmiewanie się z cech fizycznych, na które nie ma się wpływu, to całkiem inna para kaloszy. To jest tym bardziej symptomatyczne, że sam oburzasz się na wytykanie Ci błędów w piśmie, bronisz się, że masz dysleksję i to ma Cię usprawiedliwiać. A jednocześnie piszesz o innym człowieku "karakan" i uważasz, że to ok, bo "ma podły charakter". A jaki Ty masz, skoro wykazałem Ci właśnie, jakim jesteś hipokrytą, który z jednej strony obśmiewa czyjś niski wzrost, a z drugiej oburza, że ktoś wskazuje na Twój sposób pisania, bo masz dys-coś tam i to przecież niezależne od Ciebie? Widzisz własne zakłamanie?
I zanim zdecydujesz się zarzucić mi, że przecież ja śmieję się z Twojego pisania, a teraz robię Ci zarzut z "karakana", to przemyśl to sobie, bo niejednokrotnie wskazywałem Ci, że chodzi mi o słowo pisane i fakt, że jesteś zbyt leniwy, żeby sprawdzić, co napisałeś i poprawić PODKREŚLONE przez edytor błędy. Z tego czyniłem zarzut, bo na to masz wpływ i to możesz zmienić na lepsze. Tyle, że Ci się nie chce. A Kaczyński nagle nie urośnie.
0
@Borneo Określanie kogoś per "karakan" świadczy o Twojej małostkowości i po prostu podłym charakterze. Opisujesz się tutaj jako taki światły i rozwinięty obywatel, pełen cnót, empatii i tolerancji, ale kiedy się bliżej przyjrzeć, wyłazi prawdziwe oblicze. O nielubianym Murzynie pisałbyś per "czarnuch"? Zastanów się nad sobą mitomanie, bo wcale nie jesteś taki wspaniały, za jakiego się uważasz.
7
@heniusss Na zdjęciu radość po kolejnym zwycięstwie nad matką.