0

@FcPortoFan1999 Szanse Lecha rosną...

0

@Pedri16Future "Pytali mnie, czy mam 17 lat, to odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że mam. Skończyłem przecież 15 lat temu. "
Edit: No i czasy mamy takie, że można chyba uznać, iż wiek, to konstrukt społeczny? Skoro płeć nim jest? Możesz być kim chcesz i mieć lat, ile chcesz.

0

@QQL5 "Jutro lecimy po zwycięstwo, a nawet jeśli coś mogło by pójść nie tak, to chce widzieć walkę do ostatniej minuty."
Brzmi jak mowa samomotywująca Marcina Najmana. Tylko u niego ostatnia minuta jest też pierwszą.

1

... bo Pini zgodził się zapłacić rachunek.

0

@Emhyr Wymieniali się doświadczeniami odnośnie memów.

6

@Lucerfi A tam prezes lotniska w Berlinie... @Borneo i jego tłumacz na język polski wyjaśniają.

0

@marcin62 To już nie jest poprawność polityczna. To wojna ideologiczna.

0

@Ojciec5tkidzieci Te włosy to już było za dużo dla Mioduskiego. Nie będzie go naśladował i nawet się nie kręcą.

0

@tbas Laporta to pójdzie do De Laurentisa i powie, że liczenie na piłkarzy to zawsze ryzyko, a on może zagwarantować zwycięstwo Napoli za tę samą sumę.

0

@HighestInTheRoom Wybacz, ale to dowodzi jedynie, iż nie zadałeś sobie trudu, by zapoznać się z ustalonymi faktami i przebiegiem wydarzeń, ale wymyśliłeś sobie wygodną (dla Ciebie i Alvesa) bajeczkę. :)

0

@draxidox Ja pójdę dalej: tylko kobiety aktualnie w ciąży. Dlaczego inne mają się za nie wypowiadać? Śmiało, podążajmy galopem w stronę otchłani chaosu. Potem o obowiązkowym poborze tylko mężczyźni.

0

@FcPortoFan1999 Do tego zmierzałem. Że Raków wyglądał tak jak wyglądał, ponieważ był autorski Papszuna od początku do końca. A obecnie w Legii i Lechu sytuacja jest wg porzekadła: "Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść".

0

@FcPortoFan1999 Zieliński właśnie (moim zdaniem) by go blokował. Przecież to właśnie za jego sprawą zdecydowali się zrezygnować z Papszuna i wziąć Kostę.

0

@FcPortoFan1999 O Papszunie marzy też część kibiców Lecha :). Ale moim zdaniem, jeśli nie dostanie on takiej władzy, jak miał w Rakowie, nic z tego nie wyjdzie. W sensie, że nie ułoży tak drużyny. Wątpię zaś, by właściciele Lecha i Legii się na to zgodzili, bo na przykład tacy dyrektorzy sportowi z miejsca straciliby wpływy, więc będą knuć i spiskować, by to uwalić.

2

@Arden Papszun też już był :).

5

@tbas Nie psychiatra. Sędziowie, którzy zaczną go wyrzucać z boiska za takie numery. On się rozbestwił niesamowicie przez tą bezkarność i takie są efekty.

1

@Emhyr Tam kartkę! Takim zwyrodnialcom powinno się żelazem znamię na czole wypalać!

1

@Rust_Cohle Dobrze robi ten Kosta, jak u obcego, widać, że fachowiec.

0

@Traba727 To prawda, ale zasady powinny być takie same dla każdego.

0

Trenerzy Lecha i Legii prześcigają się w biciu różnych rekordów, a to meczów bez gola, a to najwyższych przegranych od iluś lat, albo w ogóle przegranych z danym klubem od iluś lat... Serce rośnie na widok tej szlachetnej rywalizacji. Gdzieś tam obok jest Pogoń, która chyba przestraszyła się, że może w końcu coś wygrać, oraz Raków, gdzie w ogóle nie wiadomo o co chodzi. Śląsk wiadomo, wiosna panie Magierancie, a Jaga... zobaczymy, bo też potrafi grać w kratkę.

0

@FcPortoFan1999 Reasumując, wspaniała to było kolejka. Co jeden, to lepszy.
@Sulimo masz, oto Twoja "czołówka ligi" :) Patałachy patałachów poganiają :). Jak pisałem wczoraj, gdyby losowano składy z puli piłkarzy Esy przed każdym spotkaniem, mecze wyglądałyby tak samo :).

0

@FcPortoFan1999 Ciekawe, co by było, gdyby sympatyczny i opanowany pan Hadaj był kibicem Lecha?

2

@norbi77 Neymar za takie akcje dostawał kartki.

2

Hadaj tym razem pęknie z wściekłości :).

1

No i dobrze, taki sam słaby karny dla Pogoni, jak wcześniej dla Zagłębia. Sprawiedliwie.
Edit: I po raz drugi, sprawiedliwie. Oba zespoły miały szanse, Pogoń swoją zmarnowała.

0

@esem91 Barcelona również.

2

@FcPortoFan1999 Nie jestem przekonany do tego karnego. Odwracał się od piłki i rękę miał do ciała przyciśniętą. Dosyć naturalnie to wyglądało.

0

@Ojciec5tkidzieci Lexy lubi dymy i patologię.
"Ja dzisiaj odpaliłem galę dla walki Mindy z Omielańczukiem, Wielkiego Bu(...)"
Nie podoba mi się normalizowanie tego sk... Bu. Jego (aktualnie) sympatyczny wizerunek nic nie znaczy. Równie dobrze możemy zachwycać się Danim Alvesem.

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?