Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Odpowiadam "Nie, dziękuję, jestem hetero".
0
@marcin62 Tzw. dekolt hydraulika.
0
@tribo Nie panikuj. Odsyłam do badań @Jakchcesza . Jasno wykazał, że takie czarnowidztwo jest błędne.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14205407#comment-14205417
4
@Jakchcesz "Biorąc wszystkie te współczynniki pod uwagę, to według mnie nie wiem kto dziś awansuje."
Warto było poświęcić czas i środki na te badania :).
13
@AFA Bramki nie rozumiem. Czemu nie skorzystać z młodego i uniwersalnego Kiwiora?
0
@FcPortoFan1999 A wiesz, kiedy ostatnio Widzew wygrał z Legią? Albo Lech przegrał 5 golami? Czy nie strzelił nic przez tyle meczów? To sezon cudów.
0
@FcPortoFan1999 Kibice Lecha nie są o tym przekonani. Obawiają się Efektu Rumaka.
0
@FcPortoFan1999 Szanse Lecha rosną...
0
@Pedri16Future "Pytali mnie, czy mam 17 lat, to odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że mam. Skończyłem przecież 15 lat temu. "
Edit: No i czasy mamy takie, że można chyba uznać, iż wiek, to konstrukt społeczny? Skoro płeć nim jest? Możesz być kim chcesz i mieć lat, ile chcesz.
0
@QQL5 "Jutro lecimy po zwycięstwo, a nawet jeśli coś mogło by pójść nie tak, to chce widzieć walkę do ostatniej minuty."
Brzmi jak mowa samomotywująca Marcina Najmana. Tylko u niego ostatnia minuta jest też pierwszą.
1
... bo Pini zgodził się zapłacić rachunek.
0
@Emhyr Wymieniali się doświadczeniami odnośnie memów.
6
@Lucerfi A tam prezes lotniska w Berlinie... @Borneo i jego tłumacz na język polski wyjaśniają.
0
@marcin62 To już nie jest poprawność polityczna. To wojna ideologiczna.
0
@Ojciec5tkidzieci Te włosy to już było za dużo dla Mioduskiego. Nie będzie go naśladował i nawet się nie kręcą.
0
@tbas Laporta to pójdzie do De Laurentisa i powie, że liczenie na piłkarzy to zawsze ryzyko, a on może zagwarantować zwycięstwo Napoli za tę samą sumę.
0
@HighestInTheRoom Wybacz, ale to dowodzi jedynie, iż nie zadałeś sobie trudu, by zapoznać się z ustalonymi faktami i przebiegiem wydarzeń, ale wymyśliłeś sobie wygodną (dla Ciebie i Alvesa) bajeczkę. :)
0
@draxidox Ja pójdę dalej: tylko kobiety aktualnie w ciąży. Dlaczego inne mają się za nie wypowiadać? Śmiało, podążajmy galopem w stronę otchłani chaosu. Potem o obowiązkowym poborze tylko mężczyźni.
0
@FcPortoFan1999 Do tego zmierzałem. Że Raków wyglądał tak jak wyglądał, ponieważ był autorski Papszuna od początku do końca. A obecnie w Legii i Lechu sytuacja jest wg porzekadła: "Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść".
0
@FcPortoFan1999 Zieliński właśnie (moim zdaniem) by go blokował. Przecież to właśnie za jego sprawą zdecydowali się zrezygnować z Papszuna i wziąć Kostę.
0
@FcPortoFan1999 O Papszunie marzy też część kibiców Lecha :). Ale moim zdaniem, jeśli nie dostanie on takiej władzy, jak miał w Rakowie, nic z tego nie wyjdzie. W sensie, że nie ułoży tak drużyny. Wątpię zaś, by właściciele Lecha i Legii się na to zgodzili, bo na przykład tacy dyrektorzy sportowi z miejsca straciliby wpływy, więc będą knuć i spiskować, by to uwalić.
2
@Arden Papszun też już był :).
0
@kubix05 Warto dodać, że aktualnie zajmuje się tym:
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/klopoty-samuela-etoo-powazne-oskarzenia-grozi-mu-wiezienie/nyfz9th
5
@tbas Nie psychiatra. Sędziowie, którzy zaczną go wyrzucać z boiska za takie numery. On się rozbestwił niesamowicie przez tą bezkarność i takie są efekty.
1
@Emhyr Tam kartkę! Takim zwyrodnialcom powinno się żelazem znamię na czole wypalać!
1
@Rust_Cohle Dobrze robi ten Kosta, jak u obcego, widać, że fachowiec.
0
@Traba727 To prawda, ale zasady powinny być takie same dla każdego.
0
Trenerzy Lecha i Legii prześcigają się w biciu różnych rekordów, a to meczów bez gola, a to najwyższych przegranych od iluś lat, albo w ogóle przegranych z danym klubem od iluś lat... Serce rośnie na widok tej szlachetnej rywalizacji. Gdzieś tam obok jest Pogoń, która chyba przestraszyła się, że może w końcu coś wygrać, oraz Raków, gdzie w ogóle nie wiadomo o co chodzi. Śląsk wiadomo, wiosna panie Magierancie, a Jaga... zobaczymy, bo też potrafi grać w kratkę.
0
@FcPortoFan1999 Reasumując, wspaniała to było kolejka. Co jeden, to lepszy.
@Sulimo masz, oto Twoja "czołówka ligi" :) Patałachy patałachów poganiają :). Jak pisałem wczoraj, gdyby losowano składy z puli piłkarzy Esy przed każdym spotkaniem, mecze wyglądałyby tak samo :).
0
@FcPortoFan1999 Ciekawe, co by było, gdyby sympatyczny i opanowany pan Hadaj był kibicem Lecha?