Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@koksik2700 Zbydlęcenie całkowite tej pani. Równouprawnienie jest wtedy, kiedy ma z tego korzyść. Typowa "feministka". W drugą stronę - szydera. W czasie 2 wojny chodziłaby pewnie z Niemcami do kina.
1
@Maker0 No, a potem u nas ten sam kunszt i do następnego klubu. Geniusz.
0
@mrboom Bo trzeba się rozwijać.
4
@MOLESTA "pałowac pisowską swołocz, koniec bezkarnosci teraz jest panstwo PRAWA I SPRAWIEDLIWOSCI!"
Przerażające... Przerażające. I Ty się masz za kogoś lepszego? Sto lat temu byś ich od razu wieszał. Znakomicie odnalazłbyś się w NKWD. Brawo.
0
@Cvzx I będą mu płacić za nagrywanie i foty w trakcie konferencji.
1
@Kidd "O k..., który mamy rok?"
9
@esem91 Jakiś czas później...
Oficjalnie: Komisja Dyscyplinarna rozpoczyna postepowanie przeciwko Sevilli, bo skarżypytów nikt nie lubi.
0
@daniel32778 Bo swoim dotychczasowym postępowaniem wyrobił w sędziach pewien lęk przed prawidłowymi decyzjami o karaniu go. Wszyscy wiedzą, że będzie pyszczył i płakał o "rasizm", więc podświadomie starają się unikać potencjalnie konfliktowych sytuacji z nim związanych - z reakcjami na które w przypadku innych piłkarzy nie mają problemów. Takie jest przynajmniej moje zdanie.
0
@Arden A o czym TY gadasz chłopaku? Liczy się to, co w sieci, a nie Twoje wrażenia wizualne. Tutaj nie ma not za styl, a teksty typu "miał zdecydowanie więcej klarownych sytuacji, wychodzi dużo lepiej spod pressingu, rozgrywa dużo lepiej i szybciej kontruje" gówno mają do rzeczy w kontekście wyniku. Jedna mądra i prawdziwa rzecz w Twoim wpisie to "bo brakuje skuteczności". Reszta to typowe pierdololo zazwyczaj przegranych. Nasz trener w tym przoduje.
0
@dafik85 Skoro ją znał, to jak mogłeś wyjawić jej dane? Nie za bardzo chyba się orientuje, o co chodzi w RODO.
0
@Arden Ale jak piłkarsko? Co to znaczy? Ładniej podają, czy co? W biegach też tak można oceniać? Przegrał, ale ładniej biegł? Są nieskuteczni, więc sami sobie winni. Nie zwalajmy wszystkiego na szczęście.
0
@Arden Gdyby był lepszy, to by wygrywał. Jeśli nie wygrywa, to w czym jest lepszy i dlaczego powinien wygrywać?
0
@dafik85 To sąsiad ją znał? Jeśli tak, to niczego nie "wybawiłeś". Jeśli nie, to w jaki sposób "wybawiłeś"?
4
@abram3k No tak, bo nasze asy przyszły za darmo i grają epicko.
4
@kynio302 W takim razie wiesz jedynie, jaki sam jesteś.
0
@Danny Gaucho Chytry chłop z Pabianic.
0
@tomek8756 "Na peronie dzika świnia... Chowaj plecak, to już Gdynia."
1
@LaLigaPD Choroba, taki Góralski to by musiał chyba przestać spłacać auto albo mieszkanie.
2
@LM10GOAT Już 30 lat, więc optymalny wiek do aktualnej Barcelony.
0
@cules100pro Już ja znam te ich umowy i dźwignie. Ich pracę i optymizm też.
1
@BorzyKrzys "Wgnieciemy tę Unię razem z tym zbożem w ziemię!"
0
@Who_you_mam Ku de mą?
2
@Arden Dembele. Nawet jeśli miał kontuzję, to klub dowiadywał się o niej po miesiącu.
7
@Albatros Do takiej gadki, niech pokaże zarobki w trakcie kariery. Bo pieprzy jak potłuczony. To co mają powiedzieć chłopaki z niższych lig? OFc, on teraz też w takiej gra, ale to jednak Wieczysta. A gdzie kasa z zespołów w których grał wcześniej? Wszędzie brał kredyt na mieszkanie, auta w leasing, żenił się i płodził dzieci? Kluby niczego mu nie zapewniały? To jest - w jego przypadku - taki bełkot, że szkoda czasu na rozważania. Powtarzam, niech pokaże zarobki z lat swojej gry. Wtedy zastanowimy się nad jego ciężkim losem.
1
Lech Poznań crazy goals and skills 2023/2024 danza kuduro remix
2
Treningi są świetne, a gra kijowa. Nie martwią się o najbliższy mecz, tylko, co będzie po Xavim. Szkoda czasu na czytanie tych głupot.
0
@matt121 Nie ma znaczenie, gdzie i do kogo piłka leci. Sam ekspert to stwierdził:
0
@tristan87 Na następnym zdjęciu Trzaskowski i słoń jadą razem metrem i czytają książki.
0
@Miszcz Textu FCB @Melissa ♥♥ daj znać, jaka dawka będzie dobra?
0
@FcPortoFan1999 No tak, ale co potem stało się z Piastem? :) Sztafeta.