Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@MarioVeB! "Kane To po Suarezie i Haalandzie moja ulubiona 9 :D
Zapraszam na moje komentarz na Euuro
Gdzie ludzie tu gnojili Anglie a ja im kibicowałem
Jeszcze jakieś głupie pytania?"
Głupich pytań nie ma, są tylko durne odpowiedzi. Nie muszę wracać do Euro, bo na bieżąco dostarczasz dowodów na Twoją sympatię do RL9, więc nadal twierdzę, że bardziej nie lubisz jego, niż lubisz Kane. Oszukujesz się sam, żeby pozować na "obiektywnego". A pamiętasz swój komentarz przed mantem od Bayernu w LM? :) Kity wciskaj swoim fanom. Wszystkim dwóm.
0
Kurna, szkoda tej czerwonej dla Puszczy. Nie lubię takich meczów. Jeszcze gdybym tego klubu z Niepołomic nie lubił... Szkoda.
20
Komentarz usunięty
1
@Arden Dobre to było :).
0
O kurka, Crnac! Ładne to było.
Edit: Po powtórkach: Ciągle ładnie, ale jednak w środek.
0
@FcPortoFan1999 Ja sobie chyba daruję ten spektakl. Sympatyzuję delikatnie z oboma klubami, więc żaden wynik nie będzie dla mnie dobry. Ostrzę sobie zęby na następne spotkanie, ciekawi mnie reakcja Lecha. Na Rumaku do Zabrza?
3
@Comentateiro "(...) a przyzwoity jako człowiek, Komorowski, (...)"
To zaś ładnie opisuje Ciebie. Jesteś albo naiwny, albo po prostu masz złą wolę.
1
@Sulimo "Na to wpływa genetyka"
Gdyby to była prawda, oznaczałoby, iż właśnie to jest charakterystyczne dla naszego DNA, bo ciągle mamy takie talenty, które odnoszą kontuzję za kontuzją. Za dużo takich przypadków w naszym zespole, żeby ciągle zwalać to na genetykę. Prędzej zgodzę się z drugą częścią Twojej wypowiedzi.
0
@FcPortoFan1999 Tam zaraz parada. Rzucił się jak kłoda i zostawił nogi :).
0
@Rust_Cohle Nie może chodzić o Viniciusa, on jest pofałdowany.
0
@LM10GOAT Mnie się wydaje, że osobiście to miałbyś problem już przy rozwiązywaniu własnego buta.
1
@FcPortoFan1999 Jak Ci się udało dostać w pobliże Lewandowskiego??? @AlexDark00 pyta.
0
@arsenallondyn0 "kanały na ytbe w w tematyce tenisu, w styly mieszajsztukiwalki"
Ciężko jest znaleźć fana MMA na korcie :).
1
@bartas97 Po co się ograniczać torami? Ja bym go nawet wpuścił na drogi! Dodatkowo, biorąc pod uwagę "konflikt" Lecha z Rakowem, można by to pociągnać dalej - jest "Kolejorz", to czemu by nie miało być "Tramwajorza"?
P.S.: Napisałem "konflikt", bo - moim zdaniem - istnieje on jedynie w głowach części kibiców Lecha, którzy po kilkukrotnym mancie od Rakowa, nie mogli znieść myśli, że "klub z zajezdni" (choć tam chyba jest raczej pętla?) okazał się tyle razy lepszy, więc uroili sobie jakąś wojenkę, bo łatwiej nienawidzić za krzywdy prawdziwe lub urojone, niż przyznać, że dupa piecze. Stąd te szaliki, przyśpiewki i ogólna atrofia niektórych lechowych mózgów. Choć muszę przyznać, że sporo się zmieniło po ostatnim wpierdzielu i reakcja Świerczewskiego zaczyna być przedstawiana jako ta właściwa na cieniowanie klubu, a Papszun przewija się jako kandydat na zrobienie z lechowych chłopaczków mężczyzn - choć tutaj zgodnie kibice przyznają, że nie ma na to szans, bo Rutkowski nigdy nie da takiej władzy (jaką miał Papszun w Rakowie) trenerowi.
0
@tomek8756 Kevin nie ma pada.
1
@Comentateiro Nie zapominajmy, kto obu desygnował na boisko. Architekt sukcesu jest znany.
1
@Jonyx "Ale po nim to już wszystkie siły na ligę!"
0
@arasz1819 To prawda, zhernandeził się.
0
@BARCA1899Messi Tak, tak, to wszystko przez nieobecność Busiego. Błagam, miejmy odrobinę rozumu. I przydałoby się coś na pamięć, bo widzę, że kolega zapomniał o jego "popisach". Na każdego przychodzi czas, a najlepsi są zawsze ci, którzy akurat nie grają.
4
@Albatros We wtorki i środy też tak średnio bym powiedział.
0
@derlysy1979 Dlaczego? Jest aktualnie dokładnie tak, jak w meczu z Lechem :). Teraz Śląsk bierze się do roboty :).
1
@takisobiektos Exposito dietę układa Eden Hazard.
1
@HighestInTheRoom I jest.
0
@Iniesta8i Bo ona akurat czuje się dobrze. Przynajmniej na ten moment.
2
@derlysy1979 Lech Poznań uczy, że taki wynik, to żaden wynik. Jagiellonia zresztą też :). Tylko @FcPortoFan1999 szkoda, bo nie ogląda.
0
@abram3k Powinni zorganizować live z celi i tam też walkę. Tego jeszcze nie było w tym zjebanym uniwersum.
0
@AlexDark00 Jak Cię znam, to podszedłeś do niej i powiedziałeś "Jego też zabieraj!"
1
Remis Gliwice nie chce chyba remisu. @FcPortoFan1999 na drugiej zmianie, więc nie wspiera :).
0
@TR3YWAY "Lewa! Lewa! Drewniak jest na ławce, a ja sobie śpiewam!" I selfie.
1
@NeroTFP1 Jeszcze się powinna jakaś firma z bielizną podłączyć:
"W majtkach firmy ....!"