Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@TR3YWAY To jest taniec współczesny profanie :)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Taniec_wsp%C3%B3%C5%82czesny
2
@Benz Może to były komendant główny? On lubi przywalić z niezabezpieczonego granatnika.
0
@tristan87 To jest taki symbol. Że kibol głowy nie potrzebuje, bo i tak nie używa.
19
Bardzo dobrze. Niech nas lekceważą.
1
@Hasszz "Ale nie i tak nie obejrze nic z tego kanalu za bardzo sie szanuje. "
"Choc debile ogladaja xd"
To w końcu oglądasz, czy nie oglądasz? Bo dajesz sprzeczne informacje.
12
@Forsyth Fanatyka nie przekonasz. Todo OK.
0
@Emhyr "Moje porównanie było właściwe bo on też żyje meczem a jego pyskówki nie mają żadnego znaczenia."
Nie było właściwe kompletnie, bo dowódca musi być opanowany, a nie skakać jak małpa przy każdej spornej sytuacji. A pyskówki mają znaczenie, nawet ostatnio był mecz, w którym jego brat stał przy linii, bo Xavi nie mógł. Poza tym sędziowie też potem widzą to tak, jak z zawodnikiem, który lubi symulować. Od pewnego momentu zaczynają zwracać mniejszą uwagę, bo wiadomo, że jeden ciągle udaje, a drugi ciągle się kłóci. I przychodzi sytuacja, że jeden jest naprawdę faulowany, a drugi ma naprawdę rację, a sędzia to zignoruje, przyzwyczajony do danego zachowania. Tak się nie buduje autorytetu. Jesteś zaślepiony fanatyzmem i nie widzisz, że zachowanie Xaviego szkodzi drużynie.
1
@Firestone Dokładnie. I o to mamy pretensje, nie zaś o sam fakt "emocjonowania się". Ale dla części kibiców nie istnieją stany pośrednie, jak nie jesteś za, to na pewno przeciw.
0
@zadafcb I tak szacunek, że tak długo nic nie dawał po sobie poznać. Aż do wyborów udawał, że wszystko jest ok.
0
@Emhyr "Jak oglądasz mecz i się ekscytujesz to też ciebie można nazwać kretynem? No wychodzi na to że tak"
Wychodzi na to, że raczej Ciebie, skoro kibic sprzed telewizora jest tym samym, co trener zespołu, który ma swoje obowiązki i jego zadaniem jest prowadzenie drużyny, bo za nią odpowiada, nie zaś przedstawianie własnych frustracji sędziom. Następnym razem przemyśl, zanim coś napiszesz, bo wychodzisz na... niemądrutkiego.
1
@maroon Na przykład tutaj:
https://www.focus.pl/artykul/qra-pierwszy-polski-chat-gpt
https://culture.pl/pl/artykul/tajemnice-cesarza-reportazu
https://tvn24.pl/kultura-i-styl/cesarz-kapuscinski-legenda-zdjeta-z-oltarzy-ra127089-ls3582409
https://www.rp.pl/plus-minus/art7259181-cesarz-nie-jest-o-moim-dziadku
Dla mnie reporter powinien bazować na faktach, nie tworzyć pomieszania fikcji i rzeczywistych wydarzeń, a jeśli już to robi, zaznaczać, że nie jest to literatura faktu stricte. Kapuścińskiemu, moim zdaniem, podobało się, jak tworzy się jego legenda i świadomie nie prostował nieścisłości albo po prostu nie przejmował się nimi.
"Kłopot z Kapuścińskim polega na tym, że niektóre z jego dzieł mogą stanowić niepodważalny wzór dla dziennikarzy, a niektóre - niekiedy pod względem literackim wybitniejsze - niekoniecznie. Te ostatnie są raczej książkami z półki 'literatura piękna' - i to tej najwyższej; lepiej chyba, by nie 'sprzedawano' ich publiczności jako dzieł reporterskich."
I pod takim podsumowaniem Domosławskiego mogę się podpisać.
1
@Emhyr On się awanturuje o wszystko, widać dla Ciebie każda niekorzystna decyzja jest absurdalna. I te "dyskusje" kończą się często kartką lub wylotem na trybuny, więc nie wiem do czego zmierzasz? Jaki jest ich sens? Jaki z nich pożytek? Awantura dla samej awantury? Kretyństwo.
1
@Deviler Tragedia...
0
@Wilku05 Członek pisze się przez ceha.
2
@Chada Tak, tak, masz rację, lepiej się cały czas pyszczyć i wylatywać z kartkami. Ma to sens. To trener, nie czirlider.
1
@Sulimo No i Mariusz Rumak, zapomniałeś o ihahaju.
0
@maroon
"W zasadzie to o o każdym można tak powiedzieć. "
Nieprawda.
"Zresztą w "Cesarzu" Kapuściński wcale nie opisuje wypaczeń władzy w Etiopii, ale jest to ponadczasowy i uniwersalny opis jak władza zmienia ludzi - czy to w państwie czy to w organizacji, firmie itd."
To się nazywa racjonalizowanie :). Bo dopiero kiedy wyszło na jaw, że Kapuściński sobie wymyślał opisywane zdarzenia, zaczęto tłumaczyć tę książkę tak jak napisałeś. Nie zmienia to jednak prawdy, że wiele rzeczy w jego książkach jest fikcją zrodzoną w jego głowie, albo skompilowaną z wielu opowieści innych osób. A przedstawiał to jak rodzaj reportażu, własnych doświadczeń.
0
@Sulimo Nie no, to ja miałem więcej wiary w Lecha, niż Ty, chociaż trzymałem kciuki za Wartę. Widziałem jednak, jak oni (Warciarze) grają, tragiczne to było. No i gdzie ta latająca świnia? :)
Oni się Was po prostu boją, wychodzą na boisko bez przekonania, bez żadnej wiary, że uda im się wygrać.
0
@maroon Nie jestem jakimś wielkim fanem Kapuścińskiego, bo nie wiem, ile w jego książkach prawdy, a ile fikcji i zmyśleń.
0
@Sulimo Jak Ci się zmienia narracja, nawet nie po meczu, ale po drugiej połowie, bo po pierwszej byłeś zrezygnowany :).
2
Warta jednak bez zmian. Dostarczyciel punktów dla Lecha.
1
@Comentateiro Przypomniał Ci młode lata? :)
0
@Kgorecki2500 W części trzeciej okaże się, że Krzyś to zoofil. Zagra go Popek.
0
@Rhaan Warta w meczu z Lechem też jest niezła w te klocki. Oni po prostu chcą przegrać, to niemożliwe, żeby profesjonalni piłkarze tak grali.
2
@Uukasz_93 Nie sądzę, by tylko trener był tam problemem. Poza tym strzelili.
@Sulimo czekam na latającą świnię!
0
@Sulimo I za 55 minut będziesz musiał mi pokazać tę latającą świnię. Wiary więcej, a i Rumak zostanie pegazem.
0
Cieszy samolubność i nonszalancja Velde, inaczej miałby już ze dwa gole. Z drugiej strony Warta gra po prostu ekstraklasowo: wolno, złe podania, wybicia na pałę, itp. Z trzeciej Mrozek również mógłby lepiej wybijać, choć parę sytuacji Lechowi wyratował. Ciężko się to ogląda.
3
@tristan87 https://x.com/jakub_szymczuk/status/1768606181256233314
To było dobre :).
1
@tristan87 Lokaj zawsze idzie z tyłu :).
0
@FcPortoFan1999 A ja trzymam kciuki za Wartę. Po tylu latach, coś im się od życia należy, jak Widzewowi. Poza tym zwykle jestem za słabszymi. Dlatego kibicuję Barcelonie :).