0

@Tasde No tak, bo mogą być tylko te dwie skrajności.

0

@zeko0 Xavi wylatuje przez swoje zachowanie, a błędy i tak zostaną. On jest trenerem, dowódcą. A nie panuje nad sobą i zostawia swoich ludzi samych sobie. Kretyństwo.

1

No i Xavi do szatni. Tak się kończą tańce...

1

@Firestone No właśnie, znowu kartka dla trenera.

0

Ha, ha. Ale zwrot akcji :).

0

@Aragorn33 Za długie włosy.

0

@aiven "Będzie ciężko nawet o remis. Obym się mylił"
Że będzie łatwo o remis? :)

0

Co jest kurna, mieli być zmęczeni i łatwi? Oszukują! :)

2

@MesQueUnClub96 Służby już szukają tych 13%.

1

No ale teraz to już typowy Piasecki @FcPortoFan1999 :),

0

@bartoszplucinski A było to tak:


0

@FcPortoFan1999 To miałem na myśli :).

0

@BenyBlade Jest taka scena w toalecie kina w "Strasznym filmie", która może to tłumaczyć :)


0

@FcPortoFan1999 Pierwszy gol w sezonie. Prawdziwy crack :).

0

Ten Josue to jednak nadal burak. Ciekawe, czy to prawda, że w szatni za nim nie przepadają?

0

@marcin62 Nie no, chyba były po drodze jakieś patche z upgrade graficznymi, lepszymi teksturami itp? Scena moderska też wiele dobrych rzeczy zrobiła. Więc to nie do końca tak, że nic się nie zmieniło od wydania.

1

@szkodastrzepicryja Przestań już udawać takiego luzaka. Sprułeś się gównianym postem bez żadnego sensu, napakowałeś w niego to, co Ci Twoje obie szare komórki podpowiedziały, a teraz udajesz, że nie wiesz o co chodzi i piszesz o normalnych postach. Normalne to może one są u Ciebie w chlewie. Tacy jak Ty przynoszą nam wstyd. Nara.

1

@EkspertzOrlikq Potem jako kibic Barcelony muszę się za takich wstydzić, bo wydaje im się, że im mocniej pojadą Realowi, tym bardziej są katalońscy.

2

@szkodastrzepicryja Weź Ty, "typie", przeczytaj raz jeszcze, co nasmarowałeś w obu swoich postach, a potem, "typie", zastanów się, czy aby na pewno rozumiesz znaczenie słowa "normalny". I jeszcze to "hala dziecko" plus oczywiście "XDDD" dla podkreślenia luzu i rozbawienia. Żałosne i żenujące.

2

@NeroTFP1 A potem sam na odwyku.

0

@szkodastrzepicryja "(...) pod pewnym artykułem twierdzą (...)"
Wszyscy? Czy tak jak tutaj, pojedynczy frustraci, którzy potrafią napisać, że "(...) najbardziej psychiczni ludzie stają się kibicami Realu, przecież to największy chłam, najgorszy sort człowieka (...)"?

0

@FcPortoFan1999 To prawda. Ciekawe, czy to efekt nowego trenera, czy tak sami z siebie?

0

@FcPortoFan1999 Jak na razie, to w tej kolejce jedynie Jagiellonia gra jak klub z czołówki. No i Lech, ale mecz z Wartą nie może być wyznacznikiem jakości, bo Warciarze kolejny raz wyszli bez żadnej wiary w sukces. Ciekawe jak zaprezentuje się Legia. Mogłaby przegrać dla dramaturgii i natchnienia do kolejnego filmu Hadaja.

0

Raków cudem uniknął kompromitacji, ale ten remis jest jak porażka. Jeśli dalej tak będą grali, to nie wróżę sukcesów Szwardze i ekipie.

0

@FcPortoFan1999 I teraz to Raków ma kupę szczęścia. I kupę w majtach.

0

@FcPortoFan1999 No przed chwilą też Carlos uratował zespół przed okazją Tejana. Co z tego, że się ŁKS się bronił, skoro Raków jest nieskuteczny? Kompromitują się i tyle. Pary starczyło na Lecha. Ciekawe, czy teraz uda im się chociaż zremisować?

0

@FcPortoFan1999 No i widzisz. W Rakowie zawsze ktoś musi coś odwalić. Jeszcze czerwa brakuje.

0

@FcPortoFan1999 Zaraz będzie karny.

0

@FcPortoFan1999 Beznadziejny jest ten Raków. Jak oni chcą cokolwiek osiągnąć, jeśli nie mogą ŁKSu rozmontować? Nuda i brak pomysłów. Jak się okazuje, jeden Lech wiosny nie czyni.
Edit: Jeszcze tylko czerwonej brakuje Rakowowi do skompletowania typowego meczu na wyjeździe.

0

@tristan87 Po prostu nie mają w domu takich luksusów i nie wiedzą, jak je użytkować. Powinny być organizowane szkolenia. Normalnie jak z uniwersum Harrego Pottera: "Kibic Górnika i Komnata Tajemnic".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?