- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1485 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
13 odpowiedzi
Rifek
3
Top 3 najdroższych piłkarzy w historii:1. Neymar (222 mln euro)2. Mbappe (180 mln euro) 3. Elliot... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1485 Culés
1
Madryt to stan umysłu, pod pewnym artykułem twierdzą, że Guler zrobił już więcej niż Yamal. Ja rozumiem fanatyzm, ale brak obiektywizmu i odklejki u nich to jest tragedia xD coraz większe wrażenie odnoszę, że najbardziej psychiczni ludzie stają się kibicami Realu, przecież to największy chłam, najgorszy sort człowieka xD nie ma opcji, że to trolling
0
@szkodastrzepicryja "(...) pod pewnym artykułem twierdzą (...)"
Wszyscy? Czy tak jak tutaj, pojedynczy frustraci, którzy potrafią napisać, że "(...) najbardziej psychiczni ludzie stają się kibicami Realu, przecież to największy chłam, najgorszy sort człowieka (...)"?
0
@Dari0G gdzie widzisz moją frustrację typie? xD ja się tylko śmieję z nich, a ty mi z jakąś frustracją, takich jak ty można wrzucić do jednego wora z nimi. normalny post, a w odpowiedzi atak, jak typowe hala dziecko xDDD
2
@szkodastrzepicryja Weź Ty, "typie", przeczytaj raz jeszcze, co nasmarowałeś w obu swoich postach, a potem, "typie", zastanów się, czy aby na pewno rozumiesz znaczenie słowa "normalny". I jeszcze to "hala dziecko" plus oczywiście "XDDD" dla podkreślenia luzu i rozbawienia. Żałosne i żenujące.
Komentarz usunięty
1
@EkspertzOrlikq Potem jako kibic Barcelony muszę się za takich wstydzić, bo wydaje im się, że im mocniej pojadą Realowi, tym bardziej są katalońscy.
0
@Dari0G pisze typ który odpowiada frustracją na zwykły post i sam nazywa innego frustratem, zrobiłeś mi dzień typie :D pozdrowienia i smacznej kawusi
1
@szkodastrzepicryja ale on nie odpowiada frustracja. Próbuję Ci tylko przekazać, że jesteś takim samym deb.. jak ci co twierdzą że guler jest lepszy od yamala :D
1
@szkodastrzepicryja Przestań już udawać takiego luzaka. Sprułeś się gównianym postem bez żadnego sensu, napakowałeś w niego to, co Ci Twoje obie szare komórki podpowiedziały, a teraz udajesz, że nie wiesz o co chodzi i piszesz o normalnych postach. Normalne to może one są u Ciebie w chlewie. Tacy jak Ty przynoszą nam wstyd. Nara.
0
@szkodastrzepicryja Zaskoczę Cie, ale to sie dzieje z obu stron. Cubarsiego też już wielu kibiców Barcelony nazywa najlepszym stoperem aktualnie na świecie
0
@LaLigaPD wiadomo, że to jest wyolbrzymienie i Cubarsiemu daleko do takiego poziomu, ale mówienie po nieudanej próbie loba z połowy, że Guler zrobił więcej niż Yamal to jest parodia