Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden "Czytając komentarze, mam wrażenie, że część osób jest rozczarowana faktem, że Polska prowadzi. Jakie to jest chore."
CO?! Twierdzisz, że chore jest, iż Polska prowadzi?! Jak śmiesz! :)
0
Bednarek już zaczyna swoje czary.
0
@Safrani "Weź Mazdę. W momencie, gdy wszyscy kombinowali jak zmniejszać silniki i faktycznie wprowadzali wyżyłowane małe silniczki Mazda wpuszcza na rynek diesla 3,3. "
Ale to nie jest po prostu 3 litry kogoś tam. To jest wolnossący, autorski silnik Mazdy. Bez sprężarek, turbo itp. Spełnia normy po prostu swoją konstrukcją.
1
@Kozinho. Nie musi już opłacać Stanowskiego, to standard życia się poprawił :).
8
@Kessie Omawiają kradzież drzewa z lasu. Nędzne zarobki u @Luciano99 nie pozwalają @Bocheno1 na zakup piły motorowej, więc musi się ratować w inny sposób. Oczywiście on tłumaczy to ekologią.
0
@Destroyer_of_Worlds W sumie masz rację. I nie masz :). Takie auto słychać na długo przed tym, zanim je widać :). Choć kierujący nie słyszy niczego.
0
@VegetaPolska Boniek pomyślał tak samo przed meczem z Łotwą :).
2
@mambeppe_yomenik "Co zrobić jeśli w pierwszy dzień zwaliła mi się cegła na głowę?"
Przecież pracujesz rękami, a głowy i tak nie używasz. Sztuczny problem.
1
@Destroyer_of_Worlds I już nie będę mógł jeździć rowerem po lasach ze słuchawkami. Z jednej strony na drodze ma to sens, bo faktycznie nie słyszysz ostrzeżeń. Ale na ścieżkach rowerowych, czy off-road? Sam nie wiem. Zakazać i obwarować mandatami można wszystko. Dla naszego dobra.
3
@koziar Przecież w "Phantom Menace" Darth Maula grał Ray Park, etatowy kaskader i "martial artist", więc nie mogło być inaczej. A Liam i Ewan pod okiem profesjonalnej ekipy od choreografii walk nie odstawali.
0
@Rhaan Historia (mam nadzieję) pokaże, kto z nas miał rację. I jaka była prawdziwa rola pana Jacka B.
0
@AdrianJaniak Rozumiem, ale po pierwsze, tak jak radziłem autorowi wątku, dodawaj "moim zdaniem" i będzie cacy. Po drugie, ta impulsywność jest chyba taką konwencją? Przynajmniej mnie się tak wydaje. Nie ma co tak poważnie do tego podchodzić i może czasem treść ważniejsza jest, niż forma.
0
@Rhaan Opisałem Ci, jakie to były reformy na przykładzie FOZZ. Jak możesz ocenić skutek i twierdzić, że jest pozytywny, skoro nie wiesz, czy przy uczciwszych rządach nie bylibyśmy w miejscu bardziej rozwiniętych krajów? A czy byśmy jeździli na te szparagi, czy nie, tego nie wiesz i już nie sprawdzisz. Dzięki np. ignorowaniu (świadomym lub nie) afery alkoholowej w Polsce powstały zorganizowane grupy przestępcze lat 90-tych. Służby najpierw wykorzystywały tych małych wtedy kryminalistów do przemytu, ale Ci szybko postanowili przejść "na swoje" i zaczęli sami przemycać, bo poznali szlaki i metody, a potem doszli do wniosku, że po co ryzykować wpadkę na granicy i zaczęli po prostu napadać na TIRy z przemycanym spirytusem. Można przeczytać o tym procederze w wielu źródłach. Zarobili kupę kasy i tak to się rozkręciło. Twoje uwielbienie dla Balcerowicza jest całkowicie bezzasadne.
1
@fcbarcafan19 O kurka, myślałem, że to ośmiornica uciekła z oceanarium.
0
@AdrianJaniak "no to często pokazuje poziom odbiorców takich kanałów i szkoda, że takie barany robią takie liczby i trafiają do wielu odbiorców a ktoś z fajnym kontentem i racjonalnym myśleniem nie może się przebić"
Czyli, reasumując: "Ja tego nie lubię, więc ci, co lubią, prezentują niski poziom. Ja lubię coś innego i dlatego to jest na wysokim poziomie, bo ja uważam się za odbiorcę na takowym. Ponieważ JA to lubię, z automatu twórcy, których lubię, myślą racjonalnie i mają fajny kontent. Wprawdzie mało kto to ogląda, ale to nie wina twórców, tylko odbiorców. Oczywiście poza mną." :) Nieźle kolego :).
1
@Rhaan "Pamiętajmy jak było z Polską, owszem reformy Balcerowicza sprawiły że lata 90 były ciężkie, ale pozwoliły nam być dzisiaj tu gdzie jesteśmy a nie na miejscu innych byłych republik radzieckich. "
Z całym szacunkiem do Ciebie, do tego pana zero szacunku. Wystarczy wspomnieć aferę alkoholową, gdzie nie reagował, choć mógł, czy chociażby niejasne powiązania z FOZZ.
https://forsal.pl/artykuly/679348,afera-alkoholowa-z-lat-90-niedbalstwo-nie-zwalnia-od-odpowiedzialnosci.html
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/30-lat-temu-zmarl-michal-falzmann-jako-pierwszy-badal-afere-fozz/ek7zz6s
https://gazetabaltycka.pl/promowane/kulisy-afery-fozz-wsrod-oskarzonych-byc-balcerowicz
Takie to były jego reformy.
Edit: O ile pamiętam, to pokłócił się nawet z Falzmannem, bo ten chciał głębszego śledztwa, ale widać Balcerowiczowi na tym nie zależało. Falzmann nie odpuszczał, więc musiał umrzeć na zawał. Zero szacunku dla tego człowieka (pana B.).
3
@bartekvisca Warto, byś dodawał do takich tekstów "moim zdaniem". Nie jesteś alfą i omegą, co dla Ciebie wartościowe, dla innego człowieka może być nic nie warte. Ja na Twoim miejscu wstrzymałbym się z tak radykalnymi ocenami.
0
Warto pamiętać, że dzielnie kolaborował z nim nasz wspaniały Pique.
2
Czy te zatrzymania mają związek ze sprawą Negreiry? :)
4
@TR3YWAY "Do Raphinhii, k..., nie podałeś?! Co, k..., czemu nie podałeś wtedy do niego?! No co, chodź k..., spróbuj do mnie nie podać, k...! K...! I K...!"
0
@P33ck I tak powstał Muniak Rafał.
0
@sokot Kasa na koncie. Dopiero potem cokolwiek innego. Żadne screeny, skany i oświadczenia poświadczone notarialnie. Od razu tak postaw sprawę, bo Cię oszuka.
1
@Emhyr "Nic nie gorszy ludzi tak jak prawda".
1
@lucas/catalan Dokładnie, nie ma pojęcia o czym pisze. Drugi Głuchowski.
0
@BorzyKrzys Wystarczy poczytać komentarze, które nie są za paywallem. Skompromitował się po raz drugi. Jadą z nim równo czytelnicy Wyborczej.
1
@Kidd Ja bym chętnie obejrzał kontynuację Monster Hunter, tylko może lepiej nakręconą. Podoba mi się to uniwersum i uważam, że drzemie w nim duży potencjał.
1
@insp1re Sugeruję przeczytać jednak książkę. Film niektóre rzeczy pomija, a część - nie powiem, że spłyca, ale przedstawia trochę inaczej.
2
@MESSIah16 Założę się, że to ona jest @draxidoxem :).
0
@Witekk10 "Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP."
Oczywiście, że się zgadzam. Boję się tylko chwili, kiedy wyda się, co.
2
@PatrykBarca Żaden Waldek z Heńkiem. "Wgniatacz" Hołownia.