Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@draxidox Apokalipsyszcze.
0
@Transu96 Nie no, chyba pan Dominik będzie musiał się udać do tej umiłowanej Ameryki Południowej. Albo przedstawić solidną samokrytykę z ujawnieniem wszelakich "inspiracji" i konkretną porcją samobiczowania.
1
@kubix05 "Dzieci idą spać, miś po flaszkę leci." Klasyka. NN.
6
@Pedri16Future "Po co pisać od nowa, jak ktoś napisał dobrze." Ale mnie ten komentarz rozbawił :).
1
@Comentateiro Nad Mentzena ładniejszej nie ma!
3
@Adran360 Warto tutaj dodać, że urodził się 29 lutego.
0
@TR3YWAY Rubika?
1
@Comentateiro Dlatego zawsze na boisku stawiają dwie. Żeby się zmaterializował.
1
@Khajio Nie wiem kogo on miał na myśli, ale ja czytając pierwszy raz jego komentarz, przeczytałem "Zawsze jak widzę Messiego (...)". Autentycznie. Mózg to jednak zabawny narząd :).
3
@olejtm U Lucka na złomie to jest tylko to: "Robotę masz to idziesz do roboty". Nic więcej nie ma :).
0
@FcPortoFan1999 Lata mijają, a nic się nie zmienia :).
0
@tristan87 W takim razie "tramwaj" to musi być synonim "JKM".
0
@Comentateiro Ja się szanuję. Martw się o premiera.
1
@Comentateiro Rodacy? Panowie lub Zwierzchnicy. Stosuj właściwą terminologię.
0
@BorzyKrzys "Wgnieciemy Twitter w ziemię!"
0
@Azi Zaraz każą. Padła propozycja, luźna taka.
0
@tristan87 W Wyborczej zawał. Nie słuchają ich, przychodzą.
0
@Ojciec5tkidzieci To prawda. A u drugiej trzy. Nie do takich rewolwerów podpinało się magazynki.
1
@Szmulek A kiedyś ludzie się oburzali o zbroję dla konia w Oblivionie :).
0
@Seledynowy "Campcom staje się najbrdziej chciwym i żałosnym studiem"
Bez przesady, niezmiennie fuck Konami :).
7
@ViscaelBarca2007 A w czym się tu gubić?
"mogę pić teraz to piętnaste piwo"
"i piekna kobieta u zboku"
Wszystko chyba jasne? Jeszcze się wysprzęglił, że jest zbokiem.
12
@Luciano99 @Borneo włamał się na kolejne konto.
0
@Borneo "Nie zasługujesz na to aby m nawet spojrzał na twoje pytania"
Typowe dla tchórza i mitomana. Jak nie umiesz odpowiedzieć merytorycznie, albo odpowiedź jest dla Ciebie niewygodna, to uciekasz się ZAWSZE do takiego bełkotu. Obrzydliwy chwyt i szkoda mi czasu na dyskusje z ludźmi zakłamanymi.
0
@Borneo Wstyd masz na drugie. Ja pytam Ciebie o konkretne rzeczy, a Ty mi wciskasz kit o bronieniu kogoś. Bronisz Macrona? Dlaczego? Może Twoja ciotka, co ma takie laboratorium jak te w Chinach, też ma jakieś udziały w Rosji, co? Może i Ty jesteś powiązany? Widzisz jakie to fajne, snuć teorie z kosmosu? Jak tam z Pedro Moralesem? Odniesiesz się w końcu? Jesteś zakłamany i zaślepiony nienawiścią, stąd te durne teksty, w których każdego, kto się z Tobą nie zgadza, nazywasz pisiorem, proputinowcem, ruskim trollem itp. Niezgodnie z interesem Polski działa banda, którą popierasz. Skrycie, bo jawnie się boisz.
2
@Arden Warto zastanowić się, dlaczego marszałek Hołownia mówił niedawno o wgniataniu Putina w ziemię. A teraz mamy zamach.
0
@draxidox Proponuję: Kapela, Staśko i Głuchowski. No i pani Maria Korcz, żeby pilnowała powagi rozmowy i ukrócała "żarty", których nie rozumie.
0
@Arn3th Poznawszy tego Pana i jego styl zarządzania, nie byłbym taki pewien. "Cooooo proszeeeee? Ja nie płacę za chorowanie!"
0
@Borneo Ha ha ha. Bingo Borneo zakończone. Ty nie masz wstydu.
8
@Ojciec5tkidzieci Nie tak dawno tutaj u nas były wypowiedzi miłośników psów, którzy szczerze i chętnie opisywali, co zrobiliby sami, albo co powinno się zrobić ze sprawcami znęcania się nad psami lub zabicia psa w przypadkach, które ostatnio pojawiły się w mediach. Ciekawy kontrast.
0
@Borneo Człowieku, ten kraj jest z nami w Unii. A jeszcze niedawno z Putinem kolaborował Macron. Prawdopodobnie do tej pory niektóre francuskie firmy czerpią zyski z tego rynku, tak jak i niektóre niemieckie. Idź pokrzyczeć do Brukseli, przecież oni są proputinowscy! Nieprawdopodobny jesteś.