9

@draxidox Apokalipsyszcze.

0

@Transu96 Nie no, chyba pan Dominik będzie musiał się udać do tej umiłowanej Ameryki Południowej. Albo przedstawić solidną samokrytykę z ujawnieniem wszelakich "inspiracji" i konkretną porcją samobiczowania.

1

@kubix05 "Dzieci idą spać, miś po flaszkę leci." Klasyka. NN.

6

@Pedri16Future "Po co pisać od nowa, jak ktoś napisał dobrze." Ale mnie ten komentarz rozbawił :).

1

@Comentateiro Nad Mentzena ładniejszej nie ma!

3

@Adran360 Warto tutaj dodać, że urodził się 29 lutego.

0

@TR3YWAY Rubika?

1

@Comentateiro Dlatego zawsze na boisku stawiają dwie. Żeby się zmaterializował.

1

@Khajio Nie wiem kogo on miał na myśli, ale ja czytając pierwszy raz jego komentarz, przeczytałem "Zawsze jak widzę Messiego (...)". Autentycznie. Mózg to jednak zabawny narząd :).

3

@olejtm U Lucka na złomie to jest tylko to: "Robotę masz to idziesz do roboty". Nic więcej nie ma :).

0

@FcPortoFan1999 Lata mijają, a nic się nie zmienia :).

0

@tristan87 W takim razie "tramwaj" to musi być synonim "JKM".

0

@Comentateiro Ja się szanuję. Martw się o premiera.

1

@Comentateiro Rodacy? Panowie lub Zwierzchnicy. Stosuj właściwą terminologię.

0

@BorzyKrzys "Wgnieciemy Twitter w ziemię!"

0

@Azi Zaraz każą. Padła propozycja, luźna taka.

0

@tristan87 W Wyborczej zawał. Nie słuchają ich, przychodzą.

0

@Ojciec5tkidzieci To prawda. A u drugiej trzy. Nie do takich rewolwerów podpinało się magazynki.

1

@Szmulek A kiedyś ludzie się oburzali o zbroję dla konia w Oblivionie :).

0

@Seledynowy "Campcom staje się najbrdziej chciwym i żałosnym studiem"
Bez przesady, niezmiennie fuck Konami :).

7

@ViscaelBarca2007 A w czym się tu gubić?
"mogę pić teraz to piętnaste piwo"
"i piekna kobieta u zboku"
Wszystko chyba jasne? Jeszcze się wysprzęglił, że jest zbokiem.

12

@Luciano99 @Borneo włamał się na kolejne konto.

0

@Borneo "Nie zasługujesz na to aby m nawet spojrzał na twoje pytania"
Typowe dla tchórza i mitomana. Jak nie umiesz odpowiedzieć merytorycznie, albo odpowiedź jest dla Ciebie niewygodna, to uciekasz się ZAWSZE do takiego bełkotu. Obrzydliwy chwyt i szkoda mi czasu na dyskusje z ludźmi zakłamanymi.

0

@Borneo Wstyd masz na drugie. Ja pytam Ciebie o konkretne rzeczy, a Ty mi wciskasz kit o bronieniu kogoś. Bronisz Macrona? Dlaczego? Może Twoja ciotka, co ma takie laboratorium jak te w Chinach, też ma jakieś udziały w Rosji, co? Może i Ty jesteś powiązany? Widzisz jakie to fajne, snuć teorie z kosmosu? Jak tam z Pedro Moralesem? Odniesiesz się w końcu? Jesteś zakłamany i zaślepiony nienawiścią, stąd te durne teksty, w których każdego, kto się z Tobą nie zgadza, nazywasz pisiorem, proputinowcem, ruskim trollem itp. Niezgodnie z interesem Polski działa banda, którą popierasz. Skrycie, bo jawnie się boisz.

2

@Arden Warto zastanowić się, dlaczego marszałek Hołownia mówił niedawno o wgniataniu Putina w ziemię. A teraz mamy zamach.

0

@draxidox Proponuję: Kapela, Staśko i Głuchowski. No i pani Maria Korcz, żeby pilnowała powagi rozmowy i ukrócała "żarty", których nie rozumie.

0

@Arn3th Poznawszy tego Pana i jego styl zarządzania, nie byłbym taki pewien. "Cooooo proszeeeee? Ja nie płacę za chorowanie!"

0

@Borneo Ha ha ha. Bingo Borneo zakończone. Ty nie masz wstydu.

8

@Ojciec5tkidzieci Nie tak dawno tutaj u nas były wypowiedzi miłośników psów, którzy szczerze i chętnie opisywali, co zrobiliby sami, albo co powinno się zrobić ze sprawcami znęcania się nad psami lub zabicia psa w przypadkach, które ostatnio pojawiły się w mediach. Ciekawy kontrast.

0

@Borneo Człowieku, ten kraj jest z nami w Unii. A jeszcze niedawno z Putinem kolaborował Macron. Prawdopodobnie do tej pory niektóre francuskie firmy czerpią zyski z tego rynku, tak jak i niektóre niemieckie. Idź pokrzyczeć do Brukseli, przecież oni są proputinowscy! Nieprawdopodobny jesteś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?