0

@FcPortoFan1999 Twój niekonwencjonalny sposób stawiania przecinków powoduje, że nie do końca wiem, co chciałeś przekazać :).

0

@FcPortoFan1999 Oczekuję, że kibice po dzisiejszym wystąpieniu wesprą Ihahaja na niedzielnym meczu:
"Mariusz Rumak, Lecha DUMA!" :)

0

@FcPortoFan1999 Niby dlaczego nieoczekiwana? A w ilu ostatnich meczach pokazywali, że są niepowstrzymaną siłą? Lech i może Korona. Ale reszta? Trzy ostatnie zespoły w tabeli i trzy razy wtopa, niekiedy ledwo ratowali remis. Świerczewski chyba powiedział jasno, że stali się ligowym średniakiem, tak też grają i takoż punktują. Fakt faktem, że dziś dwa razy zawalił Bieszczad, ale poprzednio i z liderem bramki wpadka za wpadką.

0

@Borneo Za to w Twoich ciągle to samo. "Samochwała w kącie stała...." :).

0

@Sulimo No coś Ty. Rumak był bardzo bojowo nastawiony na dzisiejszej konferencji. Co prawda bardziej do kibiców, niż kogokolwiek innego, ale to kwestia czasu, kiedy przełoży się taka postawa na zespół i boisko.
https://kkslech.com/2024/04/05/chronic-zespol-przez-bzdurami-i-frustratami/#comments

1

Raków przegrywa z Radomiakiem... Zero progresu, ciągle to samo na boisku, więc i efekt podobny.

0

Ale Raków jest beznadziejny.

0

Brawo Raków. Trzymacie poziom. Szwarga robi dobrą robotę.
Edit: No i po aucie. Kto by się spodziewał? :).

0

@Gaz Ale w formule... Formule 1!

0

@ferdas_rawa Widziałeś wypowiedź szefa Rynaira?
https://dorzeczy.pl/kraj/569850/prezes-ryanaira-o-cpk-rozmawialem-z-polskim-rzadem.html
Zobaczymy, co przyszłość przyniesie.

0

@Pedri16Future Racja, mogłem sprecyzować, ale jest link.

0

@stone80 Wiem. Nawet się tak mówi, "baby koniem nie przestraszysz".

0

@Rl9k1nG Policjanci mają szczęście. Gdyby to był Denis, wiadomo, co by się działo na komendzie. Nie ma kamizelek, które przed nim chronią :).
https://www.tiktok.com/@mrpuuuuu/video/7198296557349850373

1

@Monegros Ciekawe, czy byłaby w stanie sobie z takim psem poradzić, bo to nie jest pies kanapowy, tylko silne bydlę.

0

@MOLESTA TAK dla CPK. Jedynie idioci (w tym pożyteczni) uważają, że nie jest to korzystna dla Polski inwestycja.

Co do drugiej części, nie mieszkam w Warszawie, więc to nie moja sprawa. Niech warszawiacy wybierają sobie tego, kto im pasuje.

1

@ferdas_rawa Gdybyś zadał sobie trud i prześledził historię jego wypowiedzi tutaj, zrozumiałbyś, iż dyskusja z tym Panem Mitomanem nie ma żadnego sensu. On jest zawsze naj, pierwszy, albo co najwyżej drugi. We wszystkim (Nawet w zarażeniu covidem był jednym z pierwszych ludzi w Polsce. Naprawdę, sam tak napisał.). Tylko w pisanym języku polskim (czyli jedynej rzeczy, którą możemy tutaj od razu zweryfikować) sobie nie radzi i odmawia poprawiania błędów, tłumacząc to ogromem -leksji i -grafii na które chronicznie cierpi. W kwestii meritum dyskusji, dopiero, kiedy Tusk mu powie, że CPK jest dobre, wtedy będzie je chwalił. Uwierz mi, nie ma sensu jakakolwiek polemika.

@Borneo "Akurat miałem na koźmińskim logistykę i bylem z całej grupy jednym z 2 osób co zdaly ją w 1 podejściu i takze ue."
Elegancko, mam kolejny wpis do Twojego La Ramblowego CV. Znowu byłeś w czymś na czele. Chętnie bym gdzieś obejrzał efekty pracy tak uzdolnionego człowieka. Bo na pewno odnosisz same sukcesy, więc podziel się jakimś, czymś, co mógłbym sam obejrzeć i ocenić. Bo oczywiście wierzę w te wszystkie rzeczy, które do tej pory o sobie wymyś... to znaczy, napisałeś, ale jest we mnie sporo z niewiernego Tomasz i chętnie włożyłbym Ci w bok palec, czy dwa.

0

https://kkslech.com/2024/04/05/chronic-zespol-przez-bzdurami-i-frustratami/
Ale ten Rumak jest groźny. Frustraci z Lecha mają prze...

2

@tomek8756 Graj niedostępnego: "Nie Twoja sprawa!" :)

4

@Azi On wygląda, jakby sam był tłokiem.

0

@tomek8756 "Miller, Kwaśniewski to była klasa... "
No, jeszcze z sentymentem tych sk... zakłamanych wspominaj...

0

@RosjaninBut "Brando chyba najlepszy aktor wszechczasów jak dotąd."
A co to za bzdury? Vinicius jest znacznie lepszy :).

2

@Sulimo Jest pomysł na poprawę podejścia zawodników Lecha :).


1

@kubix05 My mówiliśmy na to "buda". "To co, po szkole do budy?" :) Wspaniałe czasy.

0

@maroon Chodziło mi o to, że amerykańscy Żydzi byli przeciwko wpuszczaniu tego statku, a obecnie, również amerykańscy Żydzi, chętnie wyciągają łapy po majątki pozostawione przez tych, którym nie chcieli pomóc. Rząd USA im w tym pomaga, mimo iż nie ma żadnych podstaw prawnych, zarówno u nas, jak i u nich. Ale oni chcą takowe stworzyć. Pasuje to do Twojego przykładu.

1

@Visca_barca Połowa La Rambli :).

2

@Chucky Bezapelacyjnie Rafał Muniak. On ma na nasz temat najbardziej sprawdzone informacje i podaje je w bezsprzecznie najobiektywniejszy sposób. Złoty człowiek.

1

@Comentateiro I co wybrałeś?

1

@FcPortoFan1999 A tam będziemy czekać! Od razu na asystenta. Dopiero będzie rodeo w szatni. Tacki będą latać regularnie, a i Rutkowski może oberwać.

0

@Witekk10 Tyle reklam? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?