Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 To prawda. Jakiś taki dar ma. Zarzeczny bodajże nazwał go "Budzki".
1
@Sulimo Ahahaha. To jest naprawdę zabawne. W sensie dzieło AI (o ile to prawda) na podstawie tego, co można znaleźć w sieci o klubie. Samych wojenek nie popieram.
Ty jesteś taki śmieszek, ale gdyby zapytać AI o stadion Lecha, to pewnie narysowałaby obiekt Amiki :). Na tej samej zasadzie.
0
@FcPortoFan1999 "On ma większą charyzmę w tematach piłki niż Przemysław Rudzki który takowej charyzmy zdecydowanie nie posiada."
Tutaj nie ma nawet o czym dyskutować.
0
@TheNekro94 Zobacz jacy tutaj są artyści klikbejtu:
1
@FcPortoFan1999 Chyba sportowy? I wydaje mi się, że przestało mu to wystarczać dawno temu. Już w KS bardziej się udzielał w innych formatach niż sportowe.
0
@FcPortoFan1999 Ale ten statek już chyba odpłynął. W sensie, że przestaje się uważać jedynie za dziennikarza sportowego. Dlatego ten cały Kanał Zero. Nie sądzę, by na jakąś większą skalę wrócił do sportu. Za dużo na głowie, za mało czasu.
0
@TheNekro94 I śmieszne :) I straszne.
0
@barcelonaLM Gdyby wszystko, co Borek twierdzi, okazało się prawdą... :)
4
@FcPortoFan1999 "Krzysiek,to może weźmie się ostatnio bardziej za piłkę niż za walki z wyborczymi itd. "
A jakie ma wyjście? Dać się obsmarować, oczernić i pozwolić, by mu zniszczyli biznes kłamstwami, tak jak to robią od 30 lat?
0
@TheNekro94 Czyli, generalnie, wszystko się zgadza. Napisali prawdę, a Ty się śmiejesz, nieładnie :).
0
@norbi77 "Jeżeli dobrze pamiętam, to już dawno temu wrzucał post o swoich problemach z pisownią (że ma chyba dysleksję) i uprzedzał o tym."
No i co z tego? To nie dyktando, ma czas poprawić i wie co, bo mu edytor podkreśla. Tyle, że on ma to gdzieś. W jednym z tematów pisał z nami inny user i stwierdził, że też ma dysleksję, ale właśnie stara się uważać i poprawiać wskazane błędy. I faktycznie, jego posty były napisane ok. Ale naszemu milusińskiemu się po prostu nie chce, bo jest przekonany o własnej wyjątkowości. Jak wielu z tamtych kręgów. Zobacz sobie, co on pisze:
"ale ha nie jestem ani lewIcowy ani prawicowy skrajności są złe środek daje miżliwość stworzenia domu w miarę dla wszystkich.Poza tym najblizej komuny jest pis....."
A teraz znajdź jakiś jego wpis dotyczący polityki, który krytykowałby cokolwiek zrobionego przez PO/KO itp. Gardłował o trollach opłacanych przez PiS, które spamują w sieci "wiadomy" przekaz. A kiedy zapytałem go, co sądzi o Moralesie (kiedy wyszło, że był trollem opłacanym przez PO), to odpisał, że X mu się nie otwiera (miał link do odpowiedniego tematu) i do dziś nie poznaliśmy jego zdania, mimo, iż kilka razy go o to pytałem. To mitoman i miłośnik hipokryzji, tyle.
0
@Borneo Jeśli naprawdę tak sobie to zracjonalizowałeś (że nie chodzi o Twoją pisownię, ale o odwracanie uwagi), to masz większe problemy, niż mogłoby się wydawać. Trochę to przerażające. Dokładnie jak Vinicius. To rasizm jest problemem, a nie fakt, że zachowanie kibiców jest reakcją na jego zachowania boiskowe i poza-boiskowe. On jest w porządku. I Twoje pisanie też. To z odbiorcami jest coś nie tak. Niezła bańka.
4
@Borneo Czy już widzisz, jak jesteś postrzegany przez własne niechlujstwo w piśmie? Przez to, że lenistwo nie pozwala Ci na poprawianie błędów podkreślanych przez edytor? Ludzie nie skupiają się na tym, CO PISZESZ, ale JAK PISZESZ, bo na taki wizerunek zapracowałeś brakiem autorefleksji, kiedy wskazywane Ci były błędy. Zamiast stać się interesującym rozmówcą z wartościowymi opiniami, zostałeś komediantem ortograficznym. Ale to pewnie też do Ciebie nie dotrze, bo wolisz udawać, że problem leży gdzie indziej, jak Vinicius.
1
@Comentateiro " Kolega nie odróżnia pojęcia współczesnego Zachodu od Niemiec położonych geograficznie na zachodzie. I to w czasach nieustających na świecie wojen.
Zabrałeś się za robienie uwag, a wyszedł blamaż merytoryczny."
Odróżniam. Celowo skupiłem się na Niemczech, bo to oni są głównym motorem napędowym Unii i to oni dyktują kierunki rozwoju. Ten kraj postrzegam jako główną siłę, która lata temu nie potrafiła podbić Europy militarnie, teraz więc robi to gospodarczo. Ty, ślepo zapatrzony w Unię, nie umiesz, albo nie chcesz tego dostrzec. W przytoczonym filmie "Pani Ładna" również skupia się na Niemcach, jako beneficjentach wszelakich zmian wymuszanych przez Brukselę. Do tego się odnosiłem. Po raz kolejny, nie umiałeś, albo nie chciałeś tego zauważyć. Tak jak Araszek, skupiacie się na tematach pobocznych, o których nie ma mowy w wypowiedzi, zaś pomijacie to, co faktycznie zostało powiedziane, bo nie umiecie się do tego merytorycznie odnieść. Nie umiecie przyznać, że sytuacja faktycznie tak wygląda, co widać nawet po wpisach ludzi tutaj, którzy dostrzegają, że nie będzie ich po prostu stać na takie zmiany, wprowadzane w takim tempie. I kto tu się zbłaźnił merytorycznie?
29
@arasz1819
"i dlatego już tylko wyzywasz."
" albo jesteś kompletnym idiotą."
Daj już spokój manipulancie.
Widać właśnie, jak każdy zrozumiał. Nie odniosłeś się do niczego, co padło w trakcie rozmowy, zamiast tego wyciągnąłeś z własnych 4 liter teorię o tym, że wybór jest albo - albo, kiedy wcale nie tego dotyczyły słowa "Pani Ładnej", jak ją nazwałeś. To o czym z Tobą dyskutować, kiedy Ty nie skupiasz się na faktach, a na przynależności partyjnej? Jak ten poseł z KO, który nie poprze projektu będącego obietnicą wyborczą jego własnej partii, bo złożyła go Konfederacja. To jest właśnie taki poziom. Nie jest istotna dla Ciebie treść, ale kto ją głosi. Nara.
35
@fart No widzisz, a tu przychodzi @arasz1819 i mówi, że albo to, albo Wschód. Nic innego nie można wybrać. Nie ma innej drogi. Albo akceptujemy wszystko, co narzuca nam wspaniały Zachód, albo... wiadomo. Przerażające myślenie, czy też raczej bezmyślność.
5
Komentarz usunięty
15
@Forsyth Zawsze warto przypominać, jak dzielni Niemcy, którzy teraz chcą wspierać Ukrainę, bo można tam zarobić, rwali się do działania w momencie ataku Putina:
1
@Tarins A więc to z nim rozmawiał @Bocheno1...
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14238605#comment-14238616
20
@Kgorecki2500 Bo przecież nie można inaczej :) I najlepiej sprowadzić dyskusję o całkiem innych sprawach, na manowce wyboru między dobrem, a złem. W 39 Niemcy też byli na zachodzie, a jakoś nie bardzo się chyba zgadzamy z ich pomysłami? Teraz Bruksela nie może się mylić. Bo przecież tam urzędnicy są mądrzejsi i zawsze wiedzą lepiej. Nie są oderwani od rzeczywistości, nie żyją we własnej bańce, gdzie na wszystko ich stać, gdzie na papierze da się zrealizować każdy pomysł. I w ogóle, jak wypadniemy w ich oczach, jeśli nie uznamy naszej służebnej roli, jeśli nie będziemy posłusznie wykonywać wszystkiego, co sobie wymyślą?
0
@Mezocyklon87 Czyli, reasumując, jest tak samo, jak za PiSu? :)
0
@Kgorecki2500 "(...) że TVP w końcu jest publiczna (...)"
O co Ci chodzi? "To nie jest dom prywatny, to jest dom publiczny..." :)
3
@DLFCB Chłopaki od @Luciano99 jeszcze by go odchowali i wypuścili w lesie.
0
@BorzyKrzys Trzeba zapytać @Comentateiro, on jest chyba tambylcem. O tych poznańskich wibratorach często piszą też kibice innych klubów piłkarskich :).
3
@Rewolucja123 "(...) bo wczoraj wsm shadow boxing z 30minut robiłem po treningu siłowym, a ona się przyglądała."
Pewnie szacowała Twoje umiejętności, by zdecydować, czy powinna się zapisać na samoobronę.
"Chociaż w sumie parę osób na siłce patrzyło na mnie jak na debila, a ja walczyłem z cienoem."
Ostrym cieniem mgły. Nad resztą warto się zastanowić :).
"Od jakiegoś czasu ćwiczę przed zaatakowaniem jej."
To będzie dowód na premedytację. I na wszystko inne.
"Już parę razy wdałem się w dysksuję z dziewczynami, więc takiego strachu już nie mam przed tym."
Czyli seryjny.
1
@norbi77 Przecież to @Kessie.
0
@tristan87 Uczciwie zapracował, o co Wam chodzi? :)
0
@mleczkoo Dokładnie. Doczołgali się do mistrzostw, a teraz udają szefów. Zwłaszcza ten Bednarek...
1
@mekston A na prezydenta Kuleszę.
0
@FcPortoFan1999 Zostać wy...