La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 733 Culés

0

Panie Tobiaszu czy jedna minuta na odp to dużo czy mało? Oczywiście,.że zdecydowanie za mało.

No cóż ale najwyraźniej podczas debaty na Tvpis na jesień odpowiedź minutowa na półtorej minutowe pytanie była wystarczająca xd

0

@Mezocyklon87 Czyli, reasumując, jest tak samo, jak za PiSu? :)

0

@Mezocyklon87 Ile Oni potrzebują czasu na odpowiedź w takim razie? 5 minut? 10 minut? czy czasu na przemówienie godne Fidela Castro?

0

@Dari0G no chyba nie. wtedy się nikt nie pytał czy dużo czy mało.

2

@Mezocyklon87 @arasz1819 @Dari0G @FcPortoFan1999 I wlaśnie dlatego debaty powinny się odbywać najlepiej na jakiejś platformie internetowej. Tam czas można dowolnie wydłużyć i nie jest to tak kosztowne jak każda minuta w telewizji. Nawet nie mam na myśli żadnej konkretnej platformy - chodzi mi tylko o zalety takiej transmisji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?