Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Uczciwie zapracował, o co Wam chodzi? :)
0
@mleczkoo Dokładnie. Doczołgali się do mistrzostw, a teraz udają szefów. Zwłaszcza ten Bednarek...
1
@mekston A na prezydenta Kuleszę.
0
@FcPortoFan1999 Zostać wy...
0
@JordiAlbion Jak u Karasia.
0
@FcPortoFan1999 A po meczu powiedzieć "Dziękuję za doping!"
7
@tbas Do wykorzystania w kolejnej "Pile".
0
@Forsyth On ma w nosie Konstytucję :).
2
@Emhyr A skończyło się, jak z Mendym? Na takim etapie? Zainteresuj się może sprawą, zamiast wypisywać głupoty na podstawie innych zdarzeń.
0
@FCBparasiempre Dokładnie. Pani redaktor Korcz go nie rozumie.
2
@FCBparasiempre "(...) został uwolniony przez policje z warsztatu w Saragossie (...)"
Można się domyślić, czyj to był warsztat. Stary @Luciano99 wsypał wspólników i interes musiał przejąć kilkuletni wówczas syn.
10
@DonAndrzejos Wspaniały opis. To na pewno było anime? :)
0
@Peciak "Tak patrzę na te dzisiejsze dyskusje i chciałbym nie zabierać w nich głosu, poziom zażenowania wybija skale regularnie ostatnimi czasy."
Rozumiem, że jeśli go nie zabierzesz, poziom ten tym razem nie wybije? :)
0
@Lanosss Tego nie wiesz. A prowadzący poranki też się na KS wypięli, czy podziękowano im za współpracę? KS mocno się zreorganizował, ze względu na spadek dochodów.
3
@Lanosss Część ludzi powinna być leczona psychiatrycznie. Wczoraj jedni "Hipokryto, dlaczego on jeszcze pracuje!". Dziś drudzy "hahaha, nie ma sentymentów u zakolaka". Jak widać, z internetem nie wygrasz, trzeba robić swoje i mieć w d... co ludzie piszą, bo zawsze ktoś stwierdzi, że robisz to nie tak, jak powinieneś.
24
@Rhaan No właśnie nic. Inni robili, on tylko tłumaczył :).
4
@MichalZZZ Wykidajło z lat 80 został zjechany przez krytykę, tak jak rola Swayzego. Dopiero potem, na VHSach stał się "kultowy". Takie to przewrotne czasem losy "hitów".
"Film w momencie premiery nie przypadł do gustu ani krytykom, ani publiczności. Był nominowany do pięciu Złotych Malin, w tym dla najgorszego filmu i aktora (Swayze). Status kultowego zyskał dopiero, gdy trafił na kasety VHS. Dziś to esencja kina lat 80."
41
Komentarz usunięty
7
@DonMatteo901 Ale żeby tak ostro do Tuska?
0
@tristan87 "K..., gdzie ja jestem?"
12
"Byłem zaskoczony, że Xavi został trenerem, nigdy o nic nie pytał"
Bo już wszystko wiedział :).
0
@Comentateiro Nigdy bym nie pomyślał, że na Tobie zarabia. Jestem w szoku :).
1
@barcelonaLM I to spojrzenie Piechoty mówiące "Od ciebie tez przepiszę!"
2
@Arden To się dzieje u @Luciano99 w firmie. Taki benefit dla lojalnych pracowników. Jeśli zaś któregoś chce ukarać, nie nalewa tam wody.
1
@Danny Gaucho Wzruszyła mnie ta samokrytyka :).
0
@KierownikLucas Wybacz, ale to myślenie życzeniowe. Nie bardzo wierzę Laporcie biorąc pod uwagę dotychczasowy przebieg prezydentury :). Choć z drugiej strony, może i masz rację, gdyby faktycznie była taka oferta, dokładnie takiego oświadczenia bym się od nich spodziewał.
0
@BorzyKrzys Kapitan Melepeta.
1
@Forsyth Mam takie samo zdanie. Kłamał, kłamie i będzie kłamał. Jak każdy polityk. To na pewno była przenośnia, te jego słowa o odrzuceniu 200 milionów.
0
@blakkudium Za mało. @AlexDark00 drze szaty.
0
@Pue Czyli, pomijając Twoje koszty, ogólnie przesłanie tego komentarza jest pozytywne i są wśród nas dobrzy ludzie, prawda? :)