0

Komentarz usunięty

1

@FcPortoFan1999 Dodatkowo, dzisiaj soczyste meczyki ekstraklasowe!

1

@barcelonaLM Imperium Słońca.

1

@tadzik447 Pszczółka Maja zmieniła się w osę Staśko :).

0

@szkutnik91 "Jeśli tego nie zrobicie, w ogóle go nie powołam."

1

@NeroTFP1 Całkowicie się zgadzam.

0

@Jay1981 Racja, przeoczyłem. Przepraszam.

1

@NeroTFP1 Widać po Ronaldo, że nic nie kuma. Myśli, że to wózek na zakupy.

1

@Jay1981 No to w teorii nie powinno być problemów. Choć są na tym świecie mściwe typy, które lubią się sądzić. Ale jeśli będzie to "wystawienie merytorycznej kulturalnej opinii", która będzie miała potwierdzenie w faktach, to moim zdaniem jesteś bezpieczny.

1

@zodiak_10 "Sprawię, że brat zniknie!"

1

@kubix05 Od tego czasu grany regularnie na piłkarskich boiskach na całym świecie.

0

@FcPortoFan1999 Nie wiem czemu tak czarno widzisz przyszłość Lecha. Rumak może nie jest rasowy, ale bez przesady :).

1

@Jay1981 "(...) po napisaniu niepochlebnej opinii (...)"
Ten eufemizm może mieć tyle znaczeń, że raczej ciężko będzie Ci udzielić sensownej odpowiedzi. Zbyt szeroki zakres. To może być "Wy ch... sk... ku... takie nie takie!", ale też napisanie nieprawdy, pomówienie, oszczerstwo. Lub zwykłe opisanie sytuacji, która się przydarzyła, która ta firma / instytucja źle rozwiązała. To wszystko mieści się w "niepochlebnej opinii" :).

5

@333tricampeones333 Gdyby strzelił, też by był.

0

@Emhyr To prawda, zadziwiający jest :).

3

Ale ich roznieśliśmy 1:0. Dobrze, że grali w osłabieniu, bo więcej by dostali.
A jeszcze jakby Xavi był na ławce...

2

@Jakchcesz "Przecież żyje?"

0

Ha ha. Genialna ta wymiana Roberto - Lewandowski :).
@AlexDark00:
wersja nr 1: "Lewandowski odwraca się od podań!"
wersja mr 2: "Koledzy też nie lubią Lewandowskiego!"

1

@Jakchcesz Plus "XYZ byłby lepszy.", gdzie pod XYZ można wstawić dowolnego zawodnika.

2

@Sinirsey Wejdź w "Teraz w TV", a potem wybierz "Sport".

1

@Derean "Ta wymiana Nagelsmanna na Tuchela w środku poprzedniego sezonu gdzie byli w grze o wszystkie trofea (...)
W Chelsea zadziałało, a po tej zmianie w Bayernie praktycznie wszyscy ten ruch chwalili, niektórzy nawet zazdrościli szybkości decyzji i przytomności umysłu działaczy BM.

2

@Sulimo I Vinicius już odpalony.

3

@Sulimo Nooo, Boner by go dopiero nauczył celnie strzelać :).

1

@Sulimo Wybacz, że pytam, ale ten Vitor to jakaś rodzina Twoja? Bo ciągle masz do naszego geniusza strategii pretensje, że go nie wystawia :).

0

@FcPortoFan1999 Jak dla mnie sytuacja co najmniej kontrowersyjna.

0

@Destroyer_of_Worlds 60 minuta? Xavi? Zmiany? No nie wiem, zbyt wielką wiarę pokładasz :).

0

@FcPortoFan1999 Drugi gol dla Śląska wg mnie dyskusyjny, moim zdaniem gdyby sędzia odgwizdał faul, nie popełniłby błędu.

1

@Sulimo Oby nie. Nie dałoby się z Wami wytrzymać, zadzieralibyście nosy pod chmury :). To już wolę Jagę :). Chyba, że chodzi Ci o zajęcie miejsca pucharowego, wtedy zgoda.

0

@FcPortoFan1999 Esencja piłki nożnej, bez żadnego marnowania czasu. Na atrakcyjną grę.

0

@P33ck Raczej nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?