Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Nie mamy. Wyżej już napisałem, dlaczego.
1
@FcPortoFan1999 No to co, że nie spotkamy? To Wiśle darujemy, bo to Wisła, ale innemu klubowi nie? O to chodzi w precedensie. Już ją raz cała Polska ratowała, kiedy bankrutowała, ale to - jak to ujmował Pol - "klub zasłużony". Dla innych klubów nie organizowano takich akcji. Starczy tych "wyjątków".
0
@Walker Ty, racja. Ha ha. Podobna "stylówa".
0
@barcelonaLM Nie zgadzam się. Skoro tak interpretujesz sprawę "kulek", to ja twierdzę, że skoro Wisła wyjeżdża (bo nie gra u siebie), to jest to mecz wyjazdowy. I tak można się bawić do woli.
0
@FcPortoFan1999 Nie można. Co to w ogóle za tłumaczenie "(...) zwłaszcza że za często tego Stadionu to kibice Wisły nie odwiedzają+rzadko grają w finale Pucharu.Pamiętasz kiedy ostatni raz grali w finale tak na szybko? :)" ???
Jeśli robimy wyjątek raz, tworzymy precedens. Potem nie da się z tego wyjść, dodatkowo rośnie poczucie bezkarności. Kto w przyszłym roku zabroni kibolom odpierdzielić coś w trakcie półfinałów, jeśli wiadomo będzie, że na finał i tak zrobią wyjątek?
0
@Sulimo Popieram. Dokładnie tak.
0
@lukaszbrk Ale, o ile mi wiadomo, tam było zawieszenie kary, a zawiesić można po odbyciu co najmniej jej połowy. Przynajmniej tak wyczytałem w necie.
0
@FcPortoFan1999 A jeśli się coś na tym meczu stanie, to kto poniesie odpowiedzialność? Bo ktoś będzie musiał się pod takim zezwoleniem podpisać. Po drugie, po co w takim razie karać, jeśli mamy robić wyjątki? Hulaj dusza, piekła nie ma.
0
@lukaszbrk Nie. Zgadzam się z @Rust_Cohle.
0
@koksik2700 Tak w ogóle, to tutaj:
http://www.nostalgia.pl/niekonczaca-sie-opowiesc
można sobie poczytać o tej i o innych rzeczach z naszej PRLowskiej przeszłości :)
1
@koksik2700 Nie było tych zjeb... social mediów.
4
@koksik2700 To było coś wspaniałego w tamtym okresie. Jak podróż do innego świata. I ta piosenka Limahla...
Niesamowity film...
Edit:
"W ogóle słowo "fantazja". Nigdy go chyba nie użyłem w innym kontekście."
Bez przesady. Kinematografia niemiecka dostarczała wówczas również wiele "fantazji" :).
4
@Kgorecki2500 Dlaczego niedźwiedź jest brunatny? To jakaś sugestia odnośnie jego poglądów? Czy nie można było zaangażować Afroniedźwiedzia? I co to za imię w ogóle, Wojtek? Czy niedźwiedź nie może się nazywać, bo ja wiem, Vinicius, i walczyć o prawa kolorowych oraz LGBTQ+? Niestety, pewnie musimy poczekać na prawdę historyczną w wersji Netflixa.
0
Po trzech się rzucają i blokują. Wariaci :).
U nas Bednarek by tylko nogę podniósł.
1
@FcPortoFan1999
Dialog w szatni Śląska:
- "Ilu zawodników wystawili?"
- "11"
- "Uff, dobra, mamy szanse..."
- "Oby tylko nikt u nich nie wyłapał czerwonej. Pamiętajcie, nawet z otwartym złamaniem sygnalizujemy sędziemu, że nic nie było!"
0
@FcPortoFan1999 Ohoho, gdyby wychodzili w sześciu, ze Śląska nie byłoby co zbierać.
0
Czyli już wiadomo, jaki jest problem Warty. Po prostu za wielu ich wychodzi jednocześnie na boisko. Stronniczy sędzia im pomógł wyrzucając zawodnika i od razu są efekty. Z miejsca wyrównali.
0
@Sulimo Nie no, Bogiem, a prawdą, to Warta z Lechem prawie zawsze grała z pełnymi porami. Sam zobacz, że na 6 ostatnich meczów tylko z nimi Kolejorz wygrał. Z drugiej jednak strony trzeba napisać, iż okazało się w ciągu kilku poprzednich kolejek, że oni tak grają ze wszystkimi. Jedynie Raków dostał w cymbał, a reszta to albo plecy, albo wymęczony remisik. Więc co prawda z Lechem są spolegliwi, ale z resztą ekip nie idzie im specjalnie lepiej.
1
@Sulimo Zero strzałów jak do tej pory. Nie, że celnych. W ogóle. Wyglądają na zwycięzców.
0
Warta zero strzałów do przerwy. Nieźle, nieźle. Może chcą spaść zamiast takiej Puszczy?
1
Piękna brama Śląska.
0
@FcPortoFan1999 Kolejny mecz też raczej nie zapowiada się zbyt rewelacyjnie. Śląsk już chyba zaciągnął hamulec, a Warta, jak to Warta. Chociaż nie gra z Lechem, więc może nie będzie tak przestraszona.
1
Dadok tym razem dobry, celny strzał. I od razu nagrodzony czerwoną.
1
@FcPortoFan1999 Strzał jak w futbolu amerykańskim.
2
Puszcza i Ruch wyszkoliły się tak na meczach z Rakowem. Co za emocje. Zacne widowisko. Jak szachy pod wodą.
1
@barcanawieki A bobry to wiewiórki na sterydach?
0
@TR3YWAY W Internecie wszystkie ładne :).
0
@vangoor Bzdura. Ja w Premium VIP mam opcję "Usuń" dla każdego posta, nie tylko własnych. A oprócz "Zgłoś" mogę wybrać też "Obraź".
0
@tristan87 Pewnie, że tak. Ja się nie zdziwię, jeśli @VegetaPolska się nią okaże.
0
@Kgorecki2500 To nie ma znaczenia. Kaczyński też był zwykłym posłem.