Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 Dokładnie.
0
@Lionel_Messi10 Nie zrobił nic, a to było 1 na 1 i bramkarz był w gorszej sytuacji. Na powtórce było widać, jak Rafa ucieka w bok. Nie jest Messim, ale kuźwa cokolwiek kreatywnego powinien umieć uczynić. A nie "niech się dzieje wola Nieba".
0
@Lionel_Messi10 Messi by przerzucił nad bramkarzem albo by go kiwnął. A Rafa nie zrobił nic, nawet nie kopnął porządnie, tylko chyba uciekał od tej piłki. Nie broń go, bo z tej akurat sytuacji dało się wyciągnąć więcej.
1
@Ojciec5tkidzieci Miller to zakłamany komuch i [cenzura].
3
@WiernyKibic111 To jest Polsat. Ciesz się, że nie tańczą i nie gotują. A w tle Dowbor remontuje komuś dom.
0
@Kubsoleon Twierdzi raczej, że po alkoholu robi się różne głupoty. I czasem pokazuje się prawdziwe oblicze, ukrywane na trzeźwo. Obie te rzeczy są prawdą.
0
@skubi99 "Donald Tusk mówi, że Polska nie zgodzi się na mechanizm relokacji imigrantów przyjęty przez PE."
No tak. "Za mało".
2
@Donnie_Darko Jaka rzeczowa analiza. Pewnie poprzedziły ją lata badań :).
2
@norbi77 Spokojnie, jeszcze się rozkręcą :).
0
@cyron1 Dobra, widzę, że pan tak na poważnie :).
0
@cyron1 Chyba jasne jest, że skoro jedni siali, to drudzy zbierali?
1
Niezły odlot. Zaraz przyjdzie @Comentateiro i potwierdzi, że dokładnie tak było :).
0
@dafik85 I tylko Barca przygotowała się na warcaby :).
0
@Kengo Jakie ma to znaczenie? Niech City też strzela po rykoszetach. Okazje też trzeba umieć sobie stworzyć i dać szansę przeciwnikowi popełnić błąd.
0
@Monegros A Ty enty raz płaczesz, że ktoś coś wkleja. Przewiń, bo do Ciebie też można klepać jak do ściany. Gdyby te posty nie dotyczyły kłamstw Tuska, ale czegokolwiek innego, to miałbyś gdzieś, nawet jeśli sto razy by je ktoś wklejał. Naucz się przyznawać do własnych motywów i nie udawać, że chodzi Ci o coś innego.
0
@Monegros Wkraczasz zawsze, kiedy ktoś śmie podważać geniusz i inne przymioty Twojego guru, Słońca Peru. W ciągu ostatnich 30 minut ruszałeś mu na odsiecz 3 razy:
https://www.fcbarca.com/user/Monegros/komentarze#profileTab
"bo ile możan klepać o tym samym
już dziś 5 komentarz i płacz o benzyne"
"a kogo obchodzi jakis pisowski troll?
pos.. sie zaraz z ta benzyna"
"a tobie co obiecał ?"
Nie możesz znieść faktu, że nie wszyscy go kochają i ludzie - wilki zarzucają mu kłamstwa, krętactwa i resztę tych rzeczy, którymi się zwykle zajmuje.
Tak się zastanawiam, czy może faktycznie jesteś kolejnym wcieleniem wrocławskiego nieudasa?
0
@Monegros Przecież robisz tak samo. No ale TY, TO MASZ POWÓD.
1
@July_6_BcN Sorry, ale zwykle wygląda to tak:
https://www.tiktok.com/@dm.dating/video/7218730283179232554
3
@Culer9002 Albo normalizować wyborcze kłamstwa. Chyba, że akurat kłamie strona, z którą nie sympatyzujemy. Wtedy to nie, wtedy nie.
1
@HighestInTheRoom "Polacy też zabijają!"
1
@Monegros
Nie będą już musieli @HighestInTheRoom z @fart zatrzymywać autokarów z piłkarzami Legii wracającymi z przegranych spotkań. Feio od razu po wyjeździe przejdzie wzdłuż pojazdu i wypłaci "premie" leniom.
2
@FcPortoFan1999 "(...) a Włodziu Putin będzie po Polsku rapował."
Tylko musisz dopilnować, żeby Hołownia nie dopadł go pierwszy, bo będzie po zawodach.
3
@AFA Zależy jakim. Akweny na Mazurach wymagają dłuższego oczekiwania.
0
@Choroszcz Racja, nieźle uderza rogami innych. Szkoda, że sędzia nie docenił.
1
@KrychaFCB A prąd do ładowania? Niech też biorą na siebie, w pakiecie.
5
@michaleu Vinicius powinien wkroczyć i grzmieć, że chodzi głównie o niego, oraz, że Państwo Islamskie to rasiści.
0
@Tasde Ahahaha, czyli miałem rację, Kubuś. I to Twoje nonszalanckie "pierwsze z brzegu" :) :) :) A weź, podaj inne, drugie z brzegu? Tego Twojego niedorobionego guru podsumował dobrze jeden człowiek:
Kończę dyskusję, bo widzę, że nie ma ona sensu. Trzymajcie się z Kubą cieplutko. Odnawialnie cieplutko.
Edit: O, to jeszcze jest niezłe:
0
@Tasde Ty, a może sam byś podał źródła, zamiast tego Twojego "trust me bro" i "poszukaj głębiej"? Czy może one nie istnieją?
Niczego, co napisałeś, te artykuły nie potwierdzają, wprost przeciwnie. Sama końcówka tekstu odnosi się do części wniosków raportu:
"W raporcie zwrócono uwagę, że całkowita moc uzyskiwana z różnych źródeł obecnie przekracza szczytowe zapotrzebowanie nawet o 40 proc., ale nieefektywna infrastruktura nie jest w stanie dostarczyć prądu tam, gdzie jest on potrzebny. To z kolei co prowadzi do miejscowych niedoborów energii. Aby im zaradzić, administracja wydaje zezwolenia na budowę nowych elektrowni węglowych."
Jak mogą zastępować elektrownie, skoro jasnym jest, że ich tam nie ma, inaczej nie byłoby tych miejscowych niedoborów energii wynikających z problemów z przesyłaniem. Dlatego budują nowe.
Smarujesz:
"A jakie są fakty? Tak, Chiny dalej będą dokładać mocy z węgla, będą to robić jeszcze przez kilka lat, gdzieś do 2030 roku. I nie jest to tajemnica ani zjawisko zaskakujące, bo to oficjalna informacja z Chin i ichniejszego "zielonego ładu".
Tą energię potrzebują, żeby obsłużyć zapotrzebowanie do czasu odpowiedniego rozwoju zielonej energii, 2030 ma być peakiem ich emisji po czym ta ma spadać do docelowego poziomu zera emisji w 2060 roku."
Podczas, gdy w artykule, któremu zarzucasz clickbait jest jak rozumiem cytat z tego raportu:
"To, co sprawia, że ponowny wzrost inwestycji w elektrownie węglowe jest niezwykły, to fakt, że stoi on w sprzeczności z obietnicą polityczną, którą osobiście ogłosił przywódca Xi Jinping" – zaznaczają autorzy. W 2020 r. ogłosił on politykę "dążenia do osiągnięcia szczytowego poziomu emisji CO2 przed 2030 r. i osiągnięcia neutralności węglowej przed 2060 r."
No to raport kłamie? Czy sporządzający go nie mają tak insajderskiej wiedzy, jak Ty?
Zarzuciłeś kłamstwo pod tezę osobie wypowiadającej się z imienia i nazwiska w publicznym programie. Sam jesteś anonimowym gościem z sieci, który nie podaje żadnych źródeł swoich rewelacji. Kto tu kłamie?
" (...) nawet niestety Dr Chocian dopuścił się kłamstwa pod tezę.
A chodzi o mit tego, że w Chinach buduje się jakąś masę elektrowni węglowych."
A potem:
"A jakie są fakty? Tak, Chiny dalej będą dokładać mocy z węgla, będą to robić jeszcze przez kilka lat, gdzieś do 2030 roku. I nie jest to tajemnica ani zjawisko zaskakujące, bo to oficjalna informacja z Chin i ichniejszego "zielonego ładu"."
No to może, jak prosiłem na początku, określ się w końcu. Czy zastępują, czy dokładają i będą dokładać. Bo budują masę elektrowni i to nie żaden mit, sam ostatecznie przyznajesz. Zmyślasz albo celowo manipulujesz faktami, zarzucając innym konfabulację.
Edit: Może powołaj się na naszego guru, Kubusia Wiecha, dla którego wszystko jest zawsze ok i zmierza w dobrą stronę. To będzie na pewno dobre źródło, bo teraz jak tak patrzę na te Twoje wpisy, to chyba prosto od niego lecą.
0
@Tasde To raczej Ty takie chochoły tworzysz. Jesteś randomowym gościem z neta i piszesz, co Ci pasuje, a ja szukając potwierdzenia Twoich informacji znajduję takie coś:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Globalne-ocieplenie-Chinom-niestraszne-Wciaz-buduja-nowe-elektrownie-weglowe-8699591.html
https://pigsw.pl/chiny-zwiekszaja-inwestycje-w-elektrownie-weglowe/
Może sam nie do końca wiesz, o czym piszesz i to, co smarujesz, jest jedynie Twoją wizją świata takiego, jak chciałbyś, żeby wyglądał.
2
@Albatros Grupa trzymająca władzę nie lubi żartów. Bo ich nie rozumie.