Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atletico ledwo pyko.
0
@Davvd Bo myśli, że to sztafeta.
0
@Messi96_96 Niby jak miał dać żółtą? Na jakiej podstawie? Jeśli uznał faul, to musi być czerwona.
0
@against_modern_football To się okaże dopiero na koniec meczu, co by było lepsze. Na razie gramy.
0
@szymonekk Powiedział słoń do słonia :).
0
@laikike1 "lewandowski dziś brameczka"
Nie no, co Ty? Chyba bez zmian i nadal ter Stegen?
1
@4drian0 "gdzie będą się jedynie spuszczać na naszych piłkarzy."
Spuszczać nad, kolego, nad naszymi piłkarzami. W innym przypadku brzmi co najmniej dziwnie :).
1
@kigani Obiektywnie, to Twoje zdanie jest subiektywne. I tyle z tego filozofowania.
1
@abram3k Nie. @okiemtypera_lucaxx95 podpowiesz coś? :)
1
@EkspertzOrlikq Co racja, to racja. Reasumując, banknoty w obu przypadkach słuszne :).
0
@HypeR Miała być kobieta Wolverine ze świata równoległego, czy podobnie. Miała być też scena walki Jackmana z nią, gdzie Jackman walkę tę przegrywa. Reynolds i Jackman się nie zgodzili i może dlatego są takie zmiany. Przecież przez długi czas toczyła się walka o to, co ma się w tym filmie znaleźć. Miała się też pojawić She-Hulk, ale to chyba też Reynolds zablokował.
2
@chlip1 "Z dnia na dzień zastanawiam się coraz bardziej, co siedzi w głowie osobom, które widzą te wszystkie wały wychodzące na światło dzienne i dalej przyrównują PiS do PO."
Weź Ty kolego idź dzieciom opowiadać te bajki, że tam ktokolwiek różni się czymkolwiek. Wiem, że bardzo byś chciał, żeby Twoi pupile byli lepsi, ale nie są. Tam wszyscy po jednych pieniądzach.
0
@QQL5 Zapomniałeś już, jak nie tak dawno ci sami Strażnicy Rewolucji katowali protestujących w walce o prawa kobiet? W niczym nie są lepsi.
2
@marcin62 Teksty jak @Luciano99 do pracowników.
8
@FcPortoFan1999 Pewna wersja:
https://x.com/CensoredMen/status/1778452940367249477
Można się śmiać, ale ta AI coraz mniej się robi do śmiechu.
18
A Rumak spokojny, wyluzowany, wbija na konferencję:
https://x.com/vvvvvzzz_/status/1779199933209300995
@Sulimo :)
3
@MichuZ44 Trzeba być przygłupem, żeby takiemu małemu dziecko pokazywać tego typu produkcje.
3
@Stagiryta Słuszna uwaga. "Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie" :).
0
@HighestInTheRoom O ja, o kurka. Teraz to nie można niczego polajkować, bo zawsze się ktoś spruje. Nie rozumiem tych dzieci internetu.
0
@piano_master Czy Ty właśnie narzekasz na to, że ktoś narzeka? Malkontencie, witaj w domu.
0
@ranger3120 Sądzę, że powinieneś się raczej skupić na 3 Tajemnicy Fatimskiej.
4
@JordiAlbion No, prowodyr bezpieczny, a reszta niech płonie.
0
Remis, który nic nie daje.
0
Szwarga krzyczy "Spookoojnie! Bo jeszcze wygramy!"
0
@FcPortoFan1999 Czterech Jeźdźców Apokalipsy z Tobiaszem.
0
Ładnie ją ten Crnac skontrował.
0
@FcPortoFan1999 Przecież ostatnio też wygrali, więc jaki to efekt nowej miotły? Po prostu Raków Szwargi jest średniakiem i tyle.
0
@Sulimo Przyjechałby wtedy Lech i miałbyś możliwość być na meczu zespołu, któremu kibicujesz :).
0
@Dosq Po gadce, to on by się bardziej nadawał na akwizytora, niż na trenera.
0
@Sulimo Papszun by musiał dostać to, co w Rakowie, całkowitą niezależność i decyzyjność, a na to Triumwirat nigdy się nie zgodzi. Poza tym, w Rakowie prowadził zespół przez niższe ligi do Ekstraklasy. Zbudował sobie autorytet wśród swoich zawodników i jego słowo było ostateczne. Myślisz, że ta banda penisa z szatni Lecha z miejsca by mu się podporządkowała? Szczerze wątpię. Tam by musiało być konkretne wsparcie Piothrka - "Trener ma zawsze rację, jeśli nie będziecie słuchać, wylatujecie wy, nie on! Howgh!" Uważasz, że NSNP ma jaja, żeby na coś takiego pójść? Po raz drugi, szczerze wątpię.