1

@tbas Idealny do Esktraklasy.

1

@Sulimo Nie zrozumiałeś. "Wybitny", bo lubi się bić i awanturować. "Wybijał" w każdym klubie, w którym był zatrudniony.

2

@fcbarcafan19 Czemu? Spoko gość. Od lat w związku z Ewą Mendes, skupiony na rodzinie.

2

@tomek8756 Cudowna jest. W "Na skraju jutra" genialna.

0

@FcPortoFan1999 Wynik wypaczony, nie było wcześniej karnego dla Lecha. Ale sam fakt, że grając w osłabieniu wbili gola, kompromitujący dla Lecha.

0

@Sulimo No jasne, że był. Tylko po co pisać o tym nowy komentarz co parę minut?

2

@Sulimo Z całym szacunkiem kolego, ale to już chyba Twój czwarty wpis na ten temat w ciągu ostatnich 15 minut. Może starczy? :)

0

@FcPortoFan1999 "Wszedłem, wyłapałem dwie żółte i zszedłem. Czuję się usatysfakcjonowany."

0

@FcPortoFan1999 Wejście smoka. To się nagrał.

0

@Sulimo Na Sousie był klarowniejszy imo, ale tutaj też powinien być, bo jednak zbił go z nóg i udawał, że go głowa boli, bo wiedział, co narobił. Dopiero wszedł i zmalował karniaka.

0

@FcPortoFan1999 Miałem na myśli to, że łączony jest silnie z Cracovią, a ta ma szansę zlecieć.

0

@FcPortoFan1999 Jeszcze może się zdarzyć tak, że Szulczek pójdzie trenować do 1 Ligi :).

2

@Comentateiro Na zero wszędzie.

2

@mekston Ale to chodziło o seks.

1

@FcPortoFan1999 Co tam Lech, ważne, że Puszcza odpowiedziała na zwycięstwo Korony! Brawo Puszczyki!

6

@Sulimo "Lech Rumaka wciąż zachwalać!"

1

@tadzik447 Tego nie wiemy. Możemy jedynie podejrzewać! :)

1

@zodiak_10 Po co pisać o oczywistościach? Bez sensu kolego. A Rów Mariański jest najgłębszy. Jakaś dyskusja? Polemika? Ktoś się nie zgadza? No właśnie :).

1

@Kapitan hawk "Futbolistów było wielu, ale żaden nie umiał zagrać przy Lionelu!" :) :) :) Wygrałem!!!!! :)

3

@Kapitan hawk Bo gra w piłkę mi już zbrzydła :).

2

@Adran360 "Może jest chuderlakiem ale wzrost ma."
Jak się nie da wszerz, to trzeba wzwyż! :)

3

@Kapitan hawk A Ty na kolejną "podszywkę" :) Nie pojmuję, dlaczego chcesz tracić na nich czas? Bez serc, bez ducha, to szkieletów ludy :).

2

@blakkudium @Adran360 czyż nie pisałem, że Sztanga zaraz naprawi sytuację? Typowanie EuroJackpot za opłatą :).

2

@Adran360 To nic, Sztanga zaraz naprawi sytuację.

2

@HighestInTheRoom "Przecież osoba po prawej to nie Duda xD"
Dla głąbów nie ma to znaczenia. Oni nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.

0

@Borneo Co Ty biedaku zrobisz, jeśli nie przegra? Trumpoleksja gwarantowana :).

3

@Danny Gaucho Kim jesteś? Jesteś zwycięzcą!

0

@FcPortoFan1999 Jednym słowem, właściwy człowiek w odpowiednim miejscu. Tak sobie myślę, że to może być mocny kandydat na następcę Rumaka :).

0

@Amidamaru Nic bardziej mylnego. Do Realu nie mam nic... :).

2

@Rewolucja123 Po prostu głupio wyglądasz z ręką w rozporku :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?