Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas Idealny do Esktraklasy.
1
@Sulimo Nie zrozumiałeś. "Wybitny", bo lubi się bić i awanturować. "Wybijał" w każdym klubie, w którym był zatrudniony.
2
@fcbarcafan19 Czemu? Spoko gość. Od lat w związku z Ewą Mendes, skupiony na rodzinie.
2
@tomek8756 Cudowna jest. W "Na skraju jutra" genialna.
0
@FcPortoFan1999 Wynik wypaczony, nie było wcześniej karnego dla Lecha. Ale sam fakt, że grając w osłabieniu wbili gola, kompromitujący dla Lecha.
0
@Sulimo No jasne, że był. Tylko po co pisać o tym nowy komentarz co parę minut?
2
@Sulimo Z całym szacunkiem kolego, ale to już chyba Twój czwarty wpis na ten temat w ciągu ostatnich 15 minut. Może starczy? :)
0
@FcPortoFan1999 "Wszedłem, wyłapałem dwie żółte i zszedłem. Czuję się usatysfakcjonowany."
0
@FcPortoFan1999 Wejście smoka. To się nagrał.
0
@Sulimo Na Sousie był klarowniejszy imo, ale tutaj też powinien być, bo jednak zbił go z nóg i udawał, że go głowa boli, bo wiedział, co narobił. Dopiero wszedł i zmalował karniaka.
0
@FcPortoFan1999 Miałem na myśli to, że łączony jest silnie z Cracovią, a ta ma szansę zlecieć.
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze może się zdarzyć tak, że Szulczek pójdzie trenować do 1 Ligi :).
2
@Comentateiro Na zero wszędzie.
2
@mekston Ale to chodziło o seks.
1
@FcPortoFan1999 Co tam Lech, ważne, że Puszcza odpowiedziała na zwycięstwo Korony! Brawo Puszczyki!
6
@Sulimo "Lech Rumaka wciąż zachwalać!"
1
@tadzik447 Tego nie wiemy. Możemy jedynie podejrzewać! :)
1
@zodiak_10 Po co pisać o oczywistościach? Bez sensu kolego. A Rów Mariański jest najgłębszy. Jakaś dyskusja? Polemika? Ktoś się nie zgadza? No właśnie :).
1
@Kapitan hawk "Futbolistów było wielu, ale żaden nie umiał zagrać przy Lionelu!" :) :) :) Wygrałem!!!!! :)
3
@Kapitan hawk Bo gra w piłkę mi już zbrzydła :).
2
@Adran360 "Może jest chuderlakiem ale wzrost ma."
Jak się nie da wszerz, to trzeba wzwyż! :)
3
@Kapitan hawk A Ty na kolejną "podszywkę" :) Nie pojmuję, dlaczego chcesz tracić na nich czas? Bez serc, bez ducha, to szkieletów ludy :).
2
@blakkudium @Adran360 czyż nie pisałem, że Sztanga zaraz naprawi sytuację? Typowanie EuroJackpot za opłatą :).
2
@Adran360 To nic, Sztanga zaraz naprawi sytuację.
2
@HighestInTheRoom "Przecież osoba po prawej to nie Duda xD"
Dla głąbów nie ma to znaczenia. Oni nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.
0
@Borneo Co Ty biedaku zrobisz, jeśli nie przegra? Trumpoleksja gwarantowana :).
3
@Danny Gaucho Kim jesteś? Jesteś zwycięzcą!
0
@FcPortoFan1999 Jednym słowem, właściwy człowiek w odpowiednim miejscu. Tak sobie myślę, że to może być mocny kandydat na następcę Rumaka :).
0
@Amidamaru Nic bardziej mylnego. Do Realu nie mam nic... :).
2
@Rewolucja123 Po prostu głupio wyglądasz z ręką w rozporku :).