0

@FcPortoFan1999 I co? I co? I co? :)

0

@MesQueUnClub96 A co to ma do rzeczy? Grają jak umieją. Lepiej jest jak jeden hegemon od początku jest typowany na mistrza? Jak PSG?

0

@MesQueUnClub96 O co Ci chodzi? Czemu niby jest taka zła?

1

O kurna, ale piękny kontratak Radomiaka. Super to rozegrali.
@FcPortoFan1999 Manita in progress? :)

0

@FcPortoFan1999 Obrona Legii się nie popisała.

0

@FcPortoFan1999 Twoje przecinki rozp... walają mi mózg :).

1

Radomiak wygląda, jakby to on grał w osłabieniu. Lech chyba powinien się bać tego meczu za tydzień.

0

Wszołek drybling jak Raphinha.

1

@misterio Dokładnie.

1

@misterio Idealna wizualizacja kibica Barcelony oglądającego mecz swojej drużyny.

4

@blakkudium Nie no, to już przesada. Do 1,5 dnia by starczyło. Nie można być takim mściwym człowiekiem.

1

@esem91 Już jest czwarty.

1

@prokofiew Słusznie. Trzeba się przecież cieszyć. Nie wiadomo, co będzie w kolejnym sezonie.

2

Kolejny odcinek "Trudnych Spraw Barcelony". Czekałem od wczoraj :)


3

@Lionel_Messi10 Ogólnie nie cenię sobie takich fanbojów jak Ty. Ale za "Obaj ocena po 10 brawo Leo i Luisito☺️" należy się herb. Jak tak patrzę na posty ludzi tutaj, spora grupa napisałaby "oboje". Taka miła, poprawna odmiana zasługuje na wsparcie!

2

@semafor No nie wiem. Czy aby odnajdą się w Europie? Ilu już było tych wonderkidów? :)

1

@sevs Ja z chęcią dam, to @Borneo nas zaraża, gnębi i przestrasza! Uważaj, uważaj, uważaj, uważaj!

2

@Xaviball Dam herba, a co mi tam. Fanbojom nie daję.

1

@sevs "(...) mi ,że trafiłem na złom."
Kolejna spacja przed przecinkiem! Zaraza @Borneo zatacza coraz szersze kręgi!

2

@sevs Second strike!

0

@sevs "(...) udzielać ,jak i tak na złom trafiłem"
To. :)

2

@Kamiloza91 On po wejściu na boisku wygląda i zachowuje się jak heroinista. Ale spoko, wierzmy, trzymajmy się, cieszmy się z jednego zagrania na kilka meczów. A potem będzie jak z Fatim. Ta sama historia.

1

@sevs Kiedy ktoś wstawia spację przed przecinkiem: @Borneo detected!

0

@Albatros Daj spokój. Nie ściemniaj jak Xavi :). Kasy nie masz biedaku i tyle :).

0

@Kengo On się na nic nie nabrał. To pozer i farmazon.

1

@Kazragore Coś w tym jest. Kibice innych polskich klubów krzyczą "Rumak zostań!" więc chyba można dostrzec pewną regułę :).

2

@fart Nie no, nie "u nas". Kompletnie inna strona kraju, Mazury. Ogólnie jestem niezrzeszony (tylko Barca, choć to ciężki kawałek chleba). W tym sezonie kibicuję Puszczy, bo lubię trzymać kciuki za Dawidów.

1

@fart W wersji poznańskiej "Nie poddawaj się ukochany Mariuszu".
Edit: Po namyśle, to jednak nie on jest NSNP przecież.

4

@HighestInTheRoom Wy w tej stolycy to chyba już wierzycie we wszystko :).

4

@Pawel13sz Marnujesz się. Powinieneś podrabiać dokumenty tożsamości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?