Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jerzychytrus "Na razie miał jeden dobry sezon i jeden słaby (...)"
Czyli widać, że to raczej równia pochyła, a nie autostrada do nieba. Wybacz, ale jak dla mnie nie ma widoków na poprawę. On się nie zmieni, widać to po tych głupotach, które wygaduje na konferencjach.
1
Jagiellonia koniecznie chce dołączyć do wyścigu o tytuł Klubu Mema 2024. Mistrzostwo czy puchary są rzeczą drugorzędną, ale walka o pierwsze miejsce w tym zaszczytnym rankingu to sprawa honorowa.
Edit: @HighestInTheRoom Ty się nie ciesz, jutro Legia powie: Potrzymajcie nam piwo :).
2
@jerzychytrus Czyli obecny jest odpowiedni? :)
0
@Tasde Jakie? O czym Ty piszesz w ogóle?
0
Progres jest. Prawie koniec meczu, a nasz trener jeszcze nie na trybunach.
5
Ha ha ha. Tylko tyle. Nie mam nic do dodania. Czekam na materiał od Footrolla.
0
@beter2 No i czy nie był?
0
A myślałem, że to Lech się skompromitował...
0
Beka z tej naszej ekipy. No sorry, ale beka.
0
@FcPortoFan1999 Ten mecz można by rozwiązać jak za dawnych czasów. Głównodowodzący obu ekip starliby się w bezpośrednim pojedynku, który zadecydowałby o losach tej bitwy. Obaj chodzą w podobnej wadze. Co prawda Feio młodszy i bardziej doświadczony w boju, ale Rumaka można dodatkowo zaagrować, na przykład mówiąc, że Goncalo to były dziennikarz sportowy. Da mu to potrzebną wstępną dawkę agresji. Co do sprzętu, to chyba w gestii samych wojowników. Feio wybierze pewnie kuwetkę na dokumenty, no a Rumak sam z siebie ma groźne kopyta.
0
@barcelonaLM Czyli Stal przegrać, a Radomiak wygrać. Dobry plan, popieram.
3
@HighestInTheRoom Real wygrał, ale Raków w pupkę, więc pewnie taki uśmiech przez łzy.
0
@FcPortoFan1999 Dalej jesteś za zostawieniem Szwargi?
0
@FcPortoFan1999 Na mistrzostwo? Tam się trzeba modlić o puchary.
0
Nie no, Raków z taką grą nie ma szans nawet zremisować. Przegrywają, a zachowują się tak, jakby mieli bezpieczną przewagę i kupę czasu. Pan z Deductora ma chyba jakiś destrukcyjny wpływ na załogę. Tragedia. Lech się wywalił, a oni nie chcą tego wykorzystać.
0
@FcPortoFan1999 On jest duży, nie ma takich walizek, do pokrowca na kije golfowe.
0
@FcPortoFan1999 Doskonałe porównanie. Szacunek.
0
Yeboah jest tragiczny. On chyba pasuje tylko do Śląska. Choć z drugiej strony Raków też jest tragiczny, więc może się dostosował?
2
@Sulimo Z KKSLECH.com:
"Mazdamundi 4 maja 2024 o 15:18
Jedyne co mogłoby uratować puchary w tym sezonie to zamiana trzech ostatnich rywali na Wartę.
U siebie czy na wyjeździe – nieważne.
Byle tylko przy Bułgarskiej."
Kibice Lecha też widzą w Warcie dostarczyciela punktów - to tak odnośnie tego "sporu" z @HighestInTheRoom.
A w kwestii meritum Twojej wypowiedzi, to popatrz, co ten trener wygaduje na konferencji pomeczowej: "Ruch nas dziś nie zaskoczył (...)"
Zamiast mojego komentarza, znowu zacytuję tego samego użytkownika z KKSLECH:
"Mazdamundi 4 maja 2024 o 15:08
Zawsze się dziwię jak to jest, że po każdej stracie punktów, każdym wpierdolu pojawia się magiczna formułka „przeciwnik niczym nas dziś nie zaskoczył”.
No bo jeśli sami sobie nie strzelamy dwóch bramek (tylko wtedy taka deklaracja miałaby sens), ale robi to nam spadkowicz, długimi fragmentami meczu ciśnie on Lecha, sprawia, że praktycznie nie stwarzamy groźnych sytuacji to… jest to zgodne z przedmeczowymi założeniami???
Żeby nie było – to nie jest tylko gadka Źreboka, bo poprzednik też niejednokrotnie wygłaszał takie tezy. Jak z tak nastawionymi ludźmi, przekonanymi o swej nieomylności o zajebistości myśleć o osiąganiu czegokolwiek poza kolejnymi poziomami żenady?"
Całkowicie się z nim zgadzam.
0
@FcPortoFan1999 Chodziło mi bardziej o to, że Lech nie szkoli dobrze trenerów, nikt tam się nie wyróżnia, wszyscy są nijacy, wyniki żadne. A nadal ich tam trzymają. To dlatego Lech jest memem, bo zbudowali sobie ciepły kurwidołek i siedzą tam sobie w gronie znajomych i przyjaciół. Mierny, ale kolega, więc niech pracuje. Moim zdaniem to dlatego sytuacja tego klubu wygląda tak jak wygląda.
0
@FcPortoFan1999 Lech ma jeszcze kolejnego asa z rezerw, Węskę. On również osiąga doskonałe wyniki z Lechem II. Sami doskonali szkoleniowcy wychodzą z Poznania.
0
@FcPortoFan1999
https://sport.interia.pl/klub-lech-poznan/news-kolejna-kompromitacja-lecha-ostra-reakcja-kibicow,nId,7490128
"Niezależnie jednak od tego, jak skończy się ten sezon, ze stanowiska trenera odejdzie Mariusz Rumak. Według informacji Dawida Dobrasza z portalu Meczyki.pl trener miał zakomunikować piłkarzom przed wtorkowym treningiem, że niezależnie od przebiegu końcówki sezonu, w przyszłym nie będzie już szkoleniowcem Lecha. Ma zostać jednak w strukturach klubu i pracować w innej roli."
0
@Sulimo "Przed meczem z Ruchem Mariusz Rumak wziął drużynę na spotkanie z dziećmi do Domu Dziecka.
Po spotkaniu w klubowych mediach pojawiła się następująca wypowiedź:
– Jeszcze nigdy w jednym miejscu nie widziałem takiego braku perspektyw, takiej beznadziei, takiego wszechobecnego smutku – powiedział po wizycie siedmioletni Wojtuś."
Klasycznie.
0
@FcPortoFan1999 Nie no, przecież on podobno (tak czytałem) zgodził się przejąć tymczasowo pierwszą drużynę pod warunkiem, że po tym okresie będzie mógł wrócić na stare śmieci. Nie powiedział przecież, że odchodzi z Lecha po sezonie, jedynie, że nie będzie już trenerem tej drużyny.
0
@FcPortoFan1999 Przecież on z Lecha nie odejdzie. Wróci uczyć innych trenerów (młodych). Dodatkowym plusem będzie jego świeże doświadczenie z Ekstraklasy.
0
@bartekvisca Wcale bym się nie zdziwił.
2
@Dari0G To też jest dobre:
0
@Sulimo Właśnie martwiłem się, jak zniosłeś to, co - pardon my french, ale nie ma lepszego słowa - odpierdala Lech ostatnio :).
6
O Jezu, jakie to jest prawdziwe. Popłakałem się ze śmiechu.
Zniszczymy wszystkich: Ishaka, Mrozka, Velde...
3
@semafor Bilbao zabiera po meczu kartkę do domu.