Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor No co, skoro można przenieść DNA (wtórny transfer DNA), to plemniki też. Może mąż, jego czarna kochanka i jej czarny kochanek byli na bakier z higieną? A biedna matka teraz ponosi tego konsekwencje.
1
@Kidd Niestety Cuba okazał się w realu trochę inny, niż w filmach. A przynajmniej tak twierdzi sporo kobiet.
Dla mnie występ w "Jerry Maguire" jest chyba jego najlepszą rolą.
0
@tomek8756 Wiadomo, zawsze wina faceta :).
1
@tomek8756 Bardziej zasłużyła, niż ten zwyrodnialec. On może mieć najebane pod deklem, ale ona... aż brak mi słów, by opisać, co to za bestia.
0
https://weszlo.com/luke-fleurs-morderstwo-rpa-przestepstwa-polityka-korupcja/
Ciekawy artykuł.
0
@mrboom A Ty nie zrozumiałeś mojego. Napisałem po 20 minutach, że nie bardzo chcą i dodałem, że aktualnie. Sam jesteś bezmózgiem, bo obsrałeś się o ironiczny komentarz wynikający z gry Rakowa w tym i ostatnich meczach. Zamiast wyzywać i dopieprzać się o bzdury, zainwestuj w lekarza, bo widać, że by się przydał.
0
@mrboom Sam szczekasz i sam jesteś idiotą. Jak Cię boli dupa, bo Raków jej daje ostatnio w każdym meczu, to idź do lekarza, bo widzę, że rzeczywistość jest dla Ciebie nie do przyjęcia. Nara mózgu.
0
@FcPortoFan1999 Papa znowu dał popis. Szwarga chyba nic więcej nie zdziała, rozregulował tylko mechanizmy działające za poprzednika.
1
Ale bramka. Raków chyba naprawdę nie będzie nawet w pucharach.
0
@mrboom "no co mecz, to te same głupie komentarze"
No to nie wiem, może ich nie pisz?
0
@Katalonbar Czyli po połączeniu ich mocy, będzie 12 goli?
0
Widzę, że w Rakowie bez zmian i nie bardzo chcą to wygrać. Przynajmniej na chwilę obecną.
0
@Emhyr Czyli Twoja rodzina zna i utrzymuje kontakt z tym zbrodniarzem, a Ty utrzymujesz kontakt ze swoją rodziną. Sprawa widzę rozwojowa, a sieć się zaciska...
0
@Bernard777 Liczyłem, że Korona znowu dostanie łomot, bo wolę Puszczę w Ekstraklasie, jednak zaczyna się kombinowanie.
0
@Recha_0684 A przyszło Ci do głowy, że może oni w tej szatni mają w dupie takie darcie ryja? Że to się po prostu nie sprawdziło? Że przez tyle lat, kiedy Barcelona się kompromitowała na różnych polach, ktoś jednak wpadł na taki pomysł, a mimo to, nadal jest, jak jest?
0
@norbi77 "Oni mają w dupie styl i to jak po meczu będą o nich mówić, bo dla nich liczy się efekt końcowy i są w tym naprawdę dobrzy.
Im nie jest potrzebne żadne DNA, styl itp, tylko dla nich liczy się to co mają w danym momencie ugrać."
Wiele razy po kiepskich meczach Barcelony, po "męczeniu buły", przepychaniu wygranej jednym przypadkowym golem itp., czytałem tutaj, że to nic, że liczy się wygrana, 3 punkty, że o stylu nikt nie będzie potem pamiętał. A na koniec, bodajże zeszłego sezonu, kiedy grali strasznie, że po co mają się spinać, że to koniec sezonu, że mistrz i tak już jest, że to normalne, że odpuszczają, itp. Więc w takich tłumaczeniach część z nas jest równie dobra jak ci z Realu i może kocioł nie powinien przyganiać garnkowi :).
0
@Kamiloza91 "Tak przerżnął, człowieku mili 34 strzały, to pokazuje, źe taktyka nie zawiodła, zabrakło wykończenia. "
No to wygrał, czy nie? Bo jeśli nie wygrał, to przerżnął. Może nie powinni chcieć za każdym razem wchodzić z piłką do bramki i nie podawać milion razy w poprzek? To chyba trener za takie rzeczy odpowiada? Chciałbyś coś udowodnić, chciałbyś jakoś umniejszyć wygranej i zracjonalizować przegraną, ale to śmieszne podrygi. City odpadło, Real niestety idzie dalej. Obudź się, taka jest rzeczywistość, a reszta to Twoje fantazje, które niczego nie zmienią.
0
@cules100pro "teraz przegrał w tamtym roku wygrał taką jest piłka."
Ile razy przegrał do tej pory w LM po Barcelonie? Ile razy zaś wygrał? Q.E.D.
" Real kadrowo jest mocniejszy od City (...)"
Tak, tak, na pewno. Dlatego " jak wyglądała ich gra na tle Obywateli?" Guardiola ma takich zawodników, jakich chciał, bo budżet City ustalają szejkowie.
Nie racjonalizuj w taki sposób wyników Pepa, bo zakłamujesz rzeczywistość.
0
@Hindus "Walczy po 2 potrójną koronę z rzędu, to logiczne że City nie jest w stanie grać na takiej intensywności przez tyle lat... "
" (...) ładnie na real usiedli ale ciężko przebić się przez autobus i to jeszcze z takimi zawodnikami."
Sam sobie zaprzeczasz. Zawodnicy City biegali do końca. MC cisnęło cały mecz ale byli nieskuteczni, albo chcieli wejść z piłką do bramki, a to już wina trenera, że tak ich poinstruował. Zawodników ma takich, jakich chciał, bo budżet był nieograniczony. Nie racjonalizujmy sobie wczorajszego meczu, usprawiedliwiając się czymś, czego nie było.
3
@lntrowertyk Jak widać po ostatnich latach, taktyka głaskania po główce się nie sprawdziła. Wystarczy porównać sobie wypowiedzi pomeczowe De Jonga i Gundo. De Jong gładkie pierdololo, jak zawsze. Staraliśmy się, zrobiliśmy wszystko, po co drążyć? Wyciągniemy wnioski, będzie lepiej. I tak to od pewnego czasu leci. Coś trzeba zmienić w tym ciepłym kurwidołku.
1
@HighestInTheRoom A nawet, gdyby miała, to nie ma żadnej gwarancji, by to cokolwiek dało. Przecież wczoraj, mając to wszystko i tak przegrał z Realem.
0
@cules100pro Przecież Guardiola przerżnął wczoraj z Realem Madryt mając kosmiczne zaplecze finansowe i sportowe. Nie wiem skąd wiara, że w Barcelonie poszło by mu jakoś spektakularnie lepiej?
0
@LionelM95 Kiler to miał pompę.
0
@sergio5 Ciekawe, jaka jest w szatni City. Bo jednak oni byli bliżej, niż my :). O potencjale i władowanej kasie nie wspominając.
0
@Kamiloza91 Skąd wiesz, może mu powiedział? Widzę, że najlepiej to metodą De Jonga: Staraliśmy się, zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy, nie udało się, trudno, wyciągniemy wnioski, za rok będziemy silniejsi. I tak od kilku lat. A potem dysputy, czemu tak słabo idzie. Jak ma iść lepiej, kiedy z gadki wychodzi, że lepiej nie umieli i nie ma co drążyć. A na koniec wychodzi Xavi i mówi, że to przez sędziego, a w ogóle, to wszystko spisek Madrytu. I tak sobie siedzimy w tej oblężonej twierdzy, poklepując po plecach i utwierdzając wzajemnie, że gdyby nie cały świat, to "myśmy byśmy zwyciężylibyśmy". Ale za rok, to ho, ho...
0
@Safrani Ja jestem za tym, żeby testować też prezesów związków, zwłaszcza ukraińskiego. W końcu nie powinno się wymagać od innych więcej, niż od siebie.
"Chce, aby w trakcie sezonu odbył się jeden lub dwa „niespodziewane” testy (...)"
Jak widać na powyższym przykładzie, nie jest za mądry i nie ma pojęcia o tym, jaka jest specyfika takich testów i w jaki sposób powinny być przeprowadzane.
2
@macio_944 Zgadzam się.
1
@NeroTFP1 Prędzej pedagog dziecięcy. A może i przedszkolanka by wystarczyła.
1
@mientusek1407 W jaki sposób planujesz wykupić Real? Od razu miałbyś plan na wykupienie Barcelony.
2
@Comentateiro Wg części RL Real też przegrywy, bo styl nie taki.