0

@Borneo Co Ty biedaku zrobisz, jeśli nie przegra? Trumpoleksja gwarantowana :).

3

@Danny Gaucho Kim jesteś? Jesteś zwycięzcą!

0

@FcPortoFan1999 Jednym słowem, właściwy człowiek w odpowiednim miejscu. Tak sobie myślę, że to może być mocny kandydat na następcę Rumaka :).

0

@Amidamaru Nic bardziej mylnego. Do Realu nie mam nic... :).

2

@Rewolucja123 Po prostu głupio wyglądasz z ręką w rozporku :).

0

@Emhyr "Jak widzę, kto dostaje kluby w Polsce, to chętnie wznowiłbym karierę trenerską i pokazał, jak prowadzi się zespół..." jeszcze gorzej. Stać mnie na to i mam ku temu odpowiedni zestaw umiejętności. Proszę sprawdzić, jak mi do tej pory poszło w klubach, które trenowałem.
:)

4

@kejdzi Jestem stereotypowym Polakiem i zawsze zgodzę się zarabiać dwa razy mniej, jeśli dzięki temu sąsiad będzie zarabiał cztery razy mniej.
:)

2

@IMBALEO Pewnie, że dam. Jak najbardziej jestem za tym, żebyś już nie oglądał.
:)

0

@Popitek12 Przeczytałem "Kto jest Twoim ulubionym rasistą?" Czas spać.

1

@Ojciec5tkidzieci Wtedy już by nie był @HighestInTheRoom :).

0

@FcPortoFan1999 No nie wiem, ten ŁKS ostatnio nieźle sobie radzi, a Lech... sam wiesz. Jedynie logika Esktraklasy wskazuje na zwycięstwo Rumaka.

1

@Majkel34 Lubię te Twoje historyczne ciekawostki. Red is bad.

0

@FcPortoFan1999 Teraz czekamy na ruch Rumakolecha i Feiolegii. Bo Raków i Pogoń już się popisali.

0

@FcPortoFan1999 Bramkarz Jagi dostał chyba jakiejś zwiechy :).

0

@HighestInTheRoom A ja tam trzymam kciuki za Jagę. W końcu mają szansę zostać MP i przełamać klątwę Hadaja! Niech pozostali wezmą się do roboty, bo taki Raków jest tragiczny od dłuższego czasu i z taką grą (Przypominam, nie wygrał z żadnym beniaminkiem, wręcz był blisko klęski z jednym, a potem dostał w dupę od Radomiaka. Miłosiernie nie wspomnę o PP) nie powinien reprezentować Polski w pucharach. Sympatyzuję z klubem z Częstochowy, ale "Amicus Plato, sed magis amica veritas", dlatego nie mam zamiaru tłumaczyć Szwargi i ekipy. Zresztą Szwarga ostatnio na konfach brzmi trochę jak Mariusz Rumak.

0

Ładny strzał Hansena. Zakręcił jak Tusk wyborcami. Dalej Jaga!

1

@Sulimo To dlatego @VegetaPolska tak ostatnio przycichł z rewelacjami ze swojego życia miłosnego.

1

@kuz Oczywiście, że tak. Krytyka po meczach takich, jak z PSG, jak najbardziej. Jest potrzebna. Ale w każdym kolejnym meczu kciuki zaciśnięte na szczęście za naszych i "na nich!", zwłaszcza na takich "nich"!

1

@Kidd O, to prawda, też super film. Zapomniałem całkiem o nim. Takie głupotki jak "Wyścig szczurów" kojarzę, a tego nie, wstyd :).

1

@JordiAlbion Albo, co jest znacznie bardziej prawdopodobne, ktoś był czarnoskórym w obecnym pokoleniu :).

0

@vangoor No co, skoro można przenieść DNA (wtórny transfer DNA), to plemniki też. Może mąż, jego czarna kochanka i jej czarny kochanek byli na bakier z higieną? A biedna matka teraz ponosi tego konsekwencje.

1

@Kidd Niestety Cuba okazał się w realu trochę inny, niż w filmach. A przynajmniej tak twierdzi sporo kobiet.
Dla mnie występ w "Jerry Maguire" jest chyba jego najlepszą rolą.

0

@tomek8756 Wiadomo, zawsze wina faceta :).

1

@tomek8756 Bardziej zasłużyła, niż ten zwyrodnialec. On może mieć najebane pod deklem, ale ona... aż brak mi słów, by opisać, co to za bestia.

0

@mrboom A Ty nie zrozumiałeś mojego. Napisałem po 20 minutach, że nie bardzo chcą i dodałem, że aktualnie. Sam jesteś bezmózgiem, bo obsrałeś się o ironiczny komentarz wynikający z gry Rakowa w tym i ostatnich meczach. Zamiast wyzywać i dopieprzać się o bzdury, zainwestuj w lekarza, bo widać, że by się przydał.

0

@mrboom Sam szczekasz i sam jesteś idiotą. Jak Cię boli dupa, bo Raków jej daje ostatnio w każdym meczu, to idź do lekarza, bo widzę, że rzeczywistość jest dla Ciebie nie do przyjęcia. Nara mózgu.

0

@FcPortoFan1999 Papa znowu dał popis. Szwarga chyba nic więcej nie zdziała, rozregulował tylko mechanizmy działające za poprzednika.

1

Ale bramka. Raków chyba naprawdę nie będzie nawet w pucharach.

0

@mrboom "no co mecz, to te same głupie komentarze"
No to nie wiem, może ich nie pisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?