8

@Luciano99 A gdzie grill?

0

@FcPortoFan1999 Trener Rumak mówi na każdej konferencji, że zawsze chcą. Ja mu wierzę.

0

@Hosh Cracovia zwykle Lechowi pomagała, może akurat jutro się zbiesi. Tyle, że w świetle ostatnich meczów, nie wiadomo, co im się tam wylosuje :).

0

Sorry kolego @Sulimo, ale wobec wczorajszego wyniku Jagi, zmuszony jestem trzymać kciuki za jutrzejszą przegraną Lecha. Mam wprawdzie asa w rękawie w postaci trenera Rumaka, ale mimo to będę te kciuki mocno zaciskał :).

8

@draxidox "Część osób nie jest przyklejona", za to odklejone są wszystkie :).

19

@Arden Sędziują oczywiście arbitrzy z Hiszpanii, ponieważ pasują profilem do zawodników.

2

Raków wreszcie wygrał. Szczęśliwy gol. Ale nie wiem, czy 11 na 11 daliby radę. Widzew nieźle sobie poczynał.

0

To na pewno Raków gra w przewadze? :)

0

@FcPortoFan1999 Z szacunkiem i nadzieją na dalszą współpracę?

0

@JordiAlbion Słusznie, z rozpędu napisałem, już poprawiam.

1

@HighestInTheRoom Jakaś degrengolada nastąpiła tam za Szwargi. Współtwórca Deductora jakoś nie okazuje się drugim Papszunem. Jak widać praktyka góruje nad teorią :).

0

@FcPortoFan1999 Bez przesady. Nie raz już mieli ten wynik i nie umieli go dowieźć :).

0

No, udało się w końcu Rakowowi. Ale Widzew dzielnie się bronił do tej pory. Jednak jednobramkowa przewaga w przypadku Częstochowian o niczym nie świadczy :).

0

@tomek8756 Bez przesady. Na obrazku jakaś szwalnia, trudno, by mężczyzn było tam dużo. Gdyby tam była kopalnia albo platforma wiertnicza i tekst w odwrotną stronę, to raczej nikt by się nie dziwił. Ale ogólnie z Twoim przesłaniem się zgadzam :).

0

@FcPortoFan1999 Należała, ale sędzia darował, a VAR podobno "nie miał podstaw" sprawdzać.

0

Gra w przewadze wbrew pozorom to nie musi być wzmocnieniem dla Rakowa :). Mają za sobą kilka meczów, w których nie bardzo umieli to wykorzystać. Szkoda Widzewa, ale sam sobie winien faulujący.

1

@FcPortoFan1999 Trochę wstyd dla ŁKSu, że dostał takie manto, kiedy kolega od spadku jedzie z niedawnym kandydatem do mistrzostwa. No ale mecz się nie skończył, dajmy szansę Klimali.

0

Ciekawe, czy dziś jest ten dzień w którym Klimala pomoże w czymkolwiek swojemu zespołowi?

0

@HypeR "Mianowicie wiadomo, że nikt nie przepada za Brie Larsson nie tylko jako za osobą, ale także za aktorką. "
Ja przepadam. Dla mnie świetna w pierwszym filmie. Niech zostanie.


0

@Iniesta997 W sensie, że ma kupić Real? :)

0

@FcPortoFan1999 Mam nadzieję, że nikomu się nie uda. 3mam kciuki za Jagę i za Puszczę. Trzymałem za Raków, ale mnie zniechęcili tym, co odp...ierniczają w ciągu ostatnich miesięcy. Papszuna lubiłem, ale nie przepadam za jego następcą. Choć mogliby się dokulać choć do miejsc pucharowych.

0

Brawo Jaga! Teraz utrzymać!

7

"Koniec końców nie można co roku wygrywać ligi czy Ligi Mistrzów."
Ale można co roku ich nie wygrywać :).

0

@Sulimo "To jest tylko gdybanie. Warta jest biednym bratem Lecha. Mała jest szansa by to sie kiedykolwiek wydarzyło."
Oczywiście, że tak. Masz całkowita rację. Dlatego napisałem, że jestem ciekaw i że to moje zdanie :).

2

@Sulimo No przecież tłumaczę. Że jest ich więcej i wszystko fajnie, póki ich klub wygrywa. Nie wszyscy chodzą na Wartę, a ledwie parę lat wcześniej, za Żurawia, kiedy Lech był nisko w lidze, a Warta wyżej i miały być mecze obu klubów, czytałem wypowiedzi kiboli. Jeden pisał, że woli iść na Wartę, bo tam przynajmniej jest walka, gra w piłkę itp. A kilku innych od razu odpisywało mu, że mają gdzieś Wartę, bo dla nich na pierwszym miejscu liczy się Lech. Może odbierasz to inaczej, bo nie jesteś z Poznania, ale ja wiem, jakie były wtedy nastroje, kiedy Lech radził sobie gorzej niż Warta. Dlatego uważam, że wcześniej czy później, kibolom Lecha zbrzydłoby oglądać przegrane swojego klubu.

0

@bartas97 Sam miałem o tym napisać, bo to też miało wpływ. Te kretyńskie szaliki "Jebać Raków" (czy też "Raków cwel") i przyśpiewki "Raków cwel". Choć to chyba bardziej wynik tego, że Raków prawie odebrał wtedy tytuł Lechowi, tyle, że na koniec sam sobie powkładał kij w szprychy. To były takie wyzwiska ulgi, że jednak udało się Raków wyprzedzić.

1

@Sulimo No właśnie tego nie jestem taki pewien. Chciałbym w to wierzyć, ale jednak kibiców Lecha jest o wiele więcej i uważam, że wcześniej czy później nie utrzymaliby ciśnienia wobec regularnych mant. Tak jak to było z Rakowem, który stał się wrogiem publicznym prawie na takim poziomie, jak Legia. A wszystko dlatego, że przez pewien okres czasu prał regularnie Lecha. Papszun był znienawidzony i stale obrażany, a teraz, kiedy odszedł z Rakowa i trochę czasu upłynęło, sporo osób z kilbolstwa lechowego (które wcześniej go wyzywały) chętnie zobaczyłoby go na stanowisku trenera.

1

@HighestInTheRoom Ja uważam, że się nie wypina, ale widać w zespole jakiś dziwny przestrach, kiedy muszą zmierzyć się z Lechem. Jestem ciekaw jednego. To są tzw. derby przyjaźni, nie ma tam złej krwi. Ale jak długo by takimi były, gdyby Warta zaczęła regularnie prać Lecha na boisku?

1

@MOLESTA A Twój problem polega na tym, że zrównujesz wypowiedź, niech będzie kontrowersyjna jak chce, ze zmuszaniem kobiet do prostytucji, nadzorowaniem ich oraz - jak brzmią ostatnie zarzuty - zleceniem zgwałcenia "krnąbrnej pracownicy". Jak zauważył kolega @Tabaluga37, została wypromowana przez konkretną stację, która musiała wiedzieć o jej przeszłości i odcięła się od niej dopiero teraz, kiedy tak poważne zarzuty stały się publiczne. Zrobiła to po cichutku. Więc nie kompromituj się takimi tekstami, które mają na celu usprawiedliwienie TVNu. Chyba, że naprawdę dla Ciebie durna wypowiedź oznacza to samo, co sutenerstwo i gwałty. Bo sprawa dotyczy Twoich pupili i jakoś musisz ich obronić. Ale wtedy to jedynie świadczy o Tobie.
https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,30925340,najpierw-polsat-teraz-tvn-odcina-sie-od-dagmary-kazmierskiej.html

3

@VegetaPolska I znowu odzywają się ci hejterzy Carlo. A on i jego karawana jedzie dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?