Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Te lechowe patałachy są w stanie z nimi przegrać, więc zaczynam się martwić o Puszczę...
0
Kurka, jeśli wynik Korony się utrzyma, to Puszcza musi się spiąć na kolejny mecz. Na Lecha nie ma co liczyć, nie zdziwię się, jeśli dostaną za tydzień od scyzoryków w trąbę. Rezerwy Lecha pod wodzą nadtrenera Węski notują już 6 mecz bez zwycięstwa z rzędu, przegrały ostatni z -nomen omen - ostatnią Sandecją, która jest już zdegradowana do niższej ligi. Węska to stara dobra szkoła trenerska Rumaków i Ulatowskich. Ten sam mistrzowski styl. Wprawdzie po sezonie wylatuje, ale Mariusz R. już przebiera kopytami, by wskoczyć na jego miejsce.
0
@RosjaninBut Mam nadzieję, że ewentualny zakaz będzie dotyczył też kobiet. Równouprawnienie to nie wybieranie sobie rzeczy, z których kobieta ma korzyści. No i jak to jest z tym "moje ciało, moja sprawa"? Umierać można, ale rodzić dzieci już nie?
0
@MOLESTA To samo. I przestań prezentować własne chamstwo i prostactwo.
0
@AgentsOfTime Naucz się czytać ze zrozumieniem i nie polemizuj z tezami, które sam stawiasz. Parlament jest miejscem odpowiednim dla chanuki? Ty rozumiesz w ogóle, do czego się odnoszę? Bo już trzeci raz piszę, że do Twoich podwójnych standardów.
1
@AgentsOfTime Nie obchodź, kto Ci każe? Zrozumiałeś w ogóle, o czym napisałem? Bo Twoja odpowiedź jest kretyńska. Odnoszę się do Twojej obrony chankuki, kiedy w widoczny sposób zgadzasz się z tezami matkobijcy. To nie ja jestem hipokrytą, ale Ty. Dlatego stale Cię stąd wywalają, bo wszyscy mieli Cię już dość.
0
@tristan87 Nie potrzeba badań, żeby mogła powiedzieć kim jest i się samoidentyfikować, ale na to, że ludzie żałują decyzji o dziecku, to już są badania i trzeba o tym wspomnieć, bo to ważne. Brzmi kur..., to znaczy, denerwująco logicznie.
7
@AgentsOfTime U was we Wrocławiu też? A co do meritum, jeśli chcesz zasad, to mają być przestrzegane zawsze, a nie tylko wtedy, kiedy Ci pasuje.
0
Nie popisała się obrona Puszczy...
1
@Stinger_ Zgadzam się, bo na Lecha nie ma co liczyć, on może dostać w pędzel z każdym, nawet z Koroną.
3
@Arden Nisko umieszczony punkt ciężkości, opływowa, aerodynamiczna sylwetka, masa, która kiedy się rozpędzi, jest nie do powstrzymania. Trzeba rozważyć sprowadzenie go do naszego klubu.
0
@Sulimo I ja mu życzę. Choć w gadce to i Bromek był dobry, i Rumak. Tylko Żuraw doprowadzał człowieka do myśli samobójczych. A ten nowy treneiro wydaje się idealny dla Rutków, nie dla Lecha. Ale zobaczymy. Ja na Rumaka też nie pomstowałem, tylko chciałem, by dano mu szansę. Każdy na taką zasługuje. Duńczyk jako bankowiec na pewno dogada się z Excelencją.
0
@FATTOMY A co to, o czym napisałeś, ma do rzeczy w tej sprawie? Do tej pory to Laporcie nie przeszkadzało, wręcza nalegał, by zostawić trenera. Dopiero, kiedy Xavi powiedział, co powiedział, dowiadujemy się nagle, że Laporta chce zmian. Wręcz potwierdziłeś to, o czym napisałem ja, że nasz prezio jest pozerem i narcyzem, zależy mu tylko na poklasku i na tym, by postrzegano go jako rzutkiego człowieka sukcesu. A prawda jest zupełnie inna. Ego nie może znieść słów trenera, bo grozi to zniszczeniem bańki, jaką chce stworzyć Lapcio.
7
Jeśli to prawda, to Laporta jest nic nie wartym pozerem i powinien wypierdzielać z klubu. Nie zwolnił Xaviego, kiedy gra była kiepska, wyniki słabe, delikatnie się kompromitowaliśmy w różnych meczach itp. A teraz, kiedy Xavi powiedział prawdę, to go wkurzyło? Bo nie może znieść, że ktoś z klubu stwierdził, iż król jest nagi? Dla Laporty liczy się tylko fasada, pozór. Granie szefa, "zastaw się a postaw się". Ego nie może znieść, że ktoś może go uważać za mniej istotnego niż taki Perez, że klub, którego jest prezesem nagle nie jest na tej samej półce, że nie liczą się z nim w takim samym stopniu. Te banery w Madrycie, udawane uśmiechy, zapewnienia, że wszystko gra, że wszystko możemy. On by wziął chwilówkę, żeby tylko przez miesiąc dalej pozować na bossa. Słowa Xaviego musiał odebrać jako cios nożem w plecy, bo zaufany człowiek stwierdził, że Laporta jest nagi.
2
@Emhyr Barcelona znowu wyznacza trendy i jest wzorem dla najsilniejszych lig świata. Brawo Laporta.
0
@hurek12 Jak my nawet naturalnej nie mamy...
4
@mekston "trudno jest mrozić ceny przez wieczność, nie żyjemy w czasach komunistycznych"
A kiedy żyliśmy? Bo w Polsce komunizmu jako takiego nie było. Był socjalizm. Nazwa inna, ale zestaw pewnych cech charakterystycznych podobny. Jak sam więc widzisz, to, że coś się nazywa tak, albo nie nazywa tak, o niczym nie świadczy. Ważniejsze, czym się charakteryzuje. A tutaj mamy już pewne cechy co najmniej podobne.
2
@Karzel Gdyby tylko Donald był premierem ta woda byłaby -30%.
2
@Emhyr
0
@Emhyr A to Belgeja!
3
"W tym roku graliśmy lepszą piłkę, niż w poprzednim"
Aż strach wyobrażać sobie, co będzie, jeśli ta tendencja się utrzyma, to znaczy w przyszłym zagramy jeszcze lepszą wg standardów Xaviego. .
0
@tristan87 Jaja to miał Felix Baumgartner.
0
@JohnA Zasłużyli na gola jak Barcelona na więcej w każdym meczu.
0
@zodiak_10 Odważnie.
0
@Arkon To? Phi!
"LEGIA WALCZY O RUMAKA!" To by była bomba, a nie jakiś gruby Eryk.
1
@Lordzi "Każda akcja to zatrzymanie się i podanie do tyłu"
Przygotowuje się do gry w Barcelonie. Potem może nie być tak łatwo wejść z marszu w te schematy Xaviego.
0
@kuz "Jak ich nie przeprowadzać."
0
@VegetaPolska Perez posmarował, Ty powinieneś wiedzieć najlepiej :).
1
@AFA Lato za pasem, zaraz żniwa.
0
@RosjaninBut @Borneo na pewno jakoś logicznie to wytłumaczy.