5

@Kgorecki2500 To na pewno jest, jak z tymi cenami benzyny. WTEDY to byli biedni ludzie, szukający swojego miejsca na ziemi. Ale TERAZ to już zorganizowana akcja destabilizacji, a nie żadni azylanci. Takie fikołki niektórzy ludzie tutaj lubią i w nie wierzą.

1

@Kgorecki2500 Powinni do tego jeszcze dorzucać kartusz z gazem i foliowy worek na głowę.

5

@tbas Rzadkie zdjęcie Lewandowskiej z mężem.

0

@NeroTFP1 Myślicie, że to @Sulimo? Przez Lecha żyje w dużym stresie.

0

@Safrani Głosował, bo nie sądził, że to takie trudne. Teraz wie i zrozumiał swój błąd.

0

@tbas A przeczytałeś chociaż cały tweet? Czy wystarczy to, co na obrazku?

0

@kanver_ Tak, dalej pchajmy Milika, przecież znowu musi strzelić w tym roku jednego gola w repce.

2

@Comentateiro To prawda, bo trzeba będzie tę połowę wrzucić, żeby w ogóle wózek wypiąć.

2

@Kgorecki2500 Poznań. Czego innego można się spodziewać? Przecież tam do tej pory chcą wyrywać kończyny (i robić jeszcze gorsze rzeczy) jakiemuś Rumakowi, to jakie szanse ma taki gołąb?

0

@MichuZ44 Ona pyta ich, czy ze sobą? I tak dobrze, że tam Borek nie siedzi.

1

@maroon A w serwisach normą stają się wymieniacze, a nie mechanicy.

0

@tomek8756 Teraz położyłby się Biden, gdyby nie ryzyko, że nie da już rady wstać.

0

@tristan87 "Wieczysta Kraków poinformowała, że powodem absencji Jacka Góralskiego jest tylko i wyłącznie kontuzja (...)"
W gardle utknęła mu szyjka od butelki. Trwają konsultacje ze znanymi aktorkami filmów dla dorosłych, by rozwiązać ten problem.

0

Marketingowcy Lecha są bezbłędni.


Tam chyba naprawdę jest jakiś inny świat :).

2

Niech uważa na Rubialesa. Może się gdzieś czaić.

4

@AdiBarca87 Donald doskonale zna się na bagnach. W wielu był i wiele sam stworzył.

1

@Tasde A Ty znowu tworzysz jakieś własne teorie? Znowu manipulujesz?
"Jako młody chłopak żył w patologicznej rodzinie gdzie ojciec chlał, podczas jednej z kłótni doszło do szarpaniny w którą Biedroń się wmieszał, matka w amoku doniosła na ojca i syna na policje, potem wycofała sprawę."
Co Ty tu wypisujesz? To prawda z ojcem, ale piszesz, że matka w amoku doniosła na ojca i syna?
"Ojciec Roberta nigdy nie poniósł prawnych konsekwencji swojego postępowania. Za to 19 lat temu do Sądu Rejonowego w Krośnie wpłynął akt oskarżenia przeciwko Robertowi. Prokurator postawił mu zarzuty z art. 157 i art. 207 kk, czyli o znęcanie się nad mamą i bratem oraz spowodowanie uszczerbku na zdrowiu.

Proces się wtedy nie odbył, bo mama wycofała oskarżenie i sprawa została warunkowo umorzona. Nigdy nie dowiedziono winy, ani niewinności Biedronia. Pod względem formalnym jest osobą niekaraną, ale jest haczyk...

Przy warunkowym umorzeniu sędzia uznaje winę oskarżonego - wyjaśnia w rozmowie z Super Expressem karnista prof. Piotr Kruszyński."

Co mówił sam Biedroń?
"Ojciec bił mnie, rodzeństwo i matkę wszystkim, co miał pod ręką - ujawnił Biedroń. Nie umieliśmy wyczuć, kiedy zaatakuje. Zastanawialiśmy się, w jakim jest humorze kiedy pijany wraca do domu. Odgadywanie jego nastroju stało się ważnym elementem naszego życia. Mama była pozostawiona samej sobie, bo wszyscy dookoła udawali, że nie widzą problemu. Myślę, że stając w jego obronie podczas rodzinnych awantur, czułem podświadomie, że to on jest ofiarą swojej bezsilności, że gdzieś w głębi duszy jest dobrym człowiekiem. Bałem się rozwodu rodziców i tego, że ojciec może od nas odejść."
Stawał w obronie ojca? Może jednak matka nie była w amoku? A co z uszczerbkiem na zdrowiu? A co ze znęcaniem się nad bratem?

"Sprawa, o której napisał "Super Express", trafiła do Sądu Okręgowego w Krośnie w 2000 roku. Robert Biedroń miał być oskarżony o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu oraz znęcanie się nad swoją matką i młodszym o 6 lat swoim bratem Krzysztofem.
Za te czyny Biedroniowi groziło do 5 lat pozbawienia wolności. - Podczas rozprawy matka Biedronia wybaczyła synowi i nie chciała wyciągania konsekwencji prawnych. To pozwoliło na umorzenie sprawy - napisał dziennik.
Te doniesienia trudno potwierdzić, bo akta sprawy zaginęły."
Ciekawe, prawda? Czemu akta zaginęły? Co tam się naprawdę stało, nie dowiemy się. Dziś twierdzą, że nic się nie stało, ojciec nie żyje, a syn robi karierę w polityce, więc równie dobrze można domniemywać, że po prostu dla dobra sprawy wszyscy udają, że problemu nie ma i nie było. Ale nie pisz w ten sposób o tej sprawie, bo to manipulacja. I nie oczerniaj matki.

1

@Kapitan hawk Mają już powiadomienia, od dłuższego czasu.

0

@Bilon87 Panie Boże, daj Ci lepszy rozum...

1

@Borneo "(...) tą całą solidarną polską to się rozspadnie (...)"
Jak Dolina Rozspudy. @Borneo Strikes Again! :)

1

@marcin62 I były tam też smoki w tej bajce? O ludzie... Kto to sprawdzi? Gdyby jakaś laska żaliła się, że ma problem z seksem oralnym, panna Anna napisałaby: "Dziewczyno, ja w liceum otwierałam zamek błyskawiczny zębami. Poradzisz sobie!"

0

@Emhyr Prosto i nostalgicznie: Herr Flick.

1

@Ptasior Skoro zarząd, sztab i piłkarze mają ich gdzieś przez większość sezonu, to kibice pokazali, że to działa w dwie strony. Gdyby tylko poszedł za tym bojkot finansowy, wtedy może coś by do tych zakutych łbów na górze dotarło. Ale szanse na to oceniam na małe.

4

@Bilon87 Sprecyzujmy więc. Jesteśmy pośmiewiskiem poprzez to, co wyprawia zarząd. Jeśli nie dasz sobie tego wmówić, to znaczy, że wychodzisz z założenia, iż jeśli fakty przeczą Twoim wyobrażeniom, tym gorzej dla faktów. O tym, czy coś jest albo nie jest pośmiewiskiem, nie decydujesz Ty, czy Laporta, ale otoczenia i sposób, w jaki to, co robisz, jest odbierane. A ten sposób wszędzie jest taki sam. Tylko tacy ludzie jak Ty udają, że "it's fine".

"sprecyzujmy bo widzę że albo jesteś kolejnym inkognito prześcieradłem na tej stronie, "
Kolejna Twoja kompromitacja. Jeśli ktoś nie chce patrzeć na sprawy tak jak Ty, należeć do Twojej sekty, to musi, po prostu MUSI być z innego obozu. Nie możesz dopuścić do siebie myśli, że są inni, rozsądni ludzie, kibice Barcelony, którzy patrzą realnie, a nie przez różowe okulary. Inaczej Twój świat by się zawalił.

"albo urodziłeś się chwilę po tym jak Laporta został ponownie prezesem. To Bartomeu wpakował nas w finansowe bagienko, z którego ciężko nam się wygrzebać do dzis, to media rozdmuchały aferki typu Negreira, to hejterzy Barcy podłapali temat i cisną z nas bekę przy każdej możliwej okazji."
Ty się dobrze czujesz? Od ilu lat Laporta rządzi? Można być w trudnej sytuacji i zatrudniać ludzi kompetentnych, a nie krewnych i znajomych, podczas, kiedy ci kompetentni uciekają z klubu, bo widzą, co się dzieje. Media, "aferka Negreiry" (opłacanie przez prawie dwie dekady nie wiadomo za co), hejterzy... Był już tam dzisiaj na oddziale lekarz? To przez takie osoby jak Ty burdel w klubie dalej trwa. Bo takie osoby zaakceptują każde gówno, przyjmą każde, najdurniejsze tłumaczenie, poprą najbardziej kretyński ruch. Wystarczy im tylko zasugerować, że ktoś, kto mówi inaczej, jest wrogiem. Hejterem. Kibicem prześcieradeł. I od razu, jak Ty, zamykają się w oblężonej twierdzy, którą atakuje (w waszych głowach) cały świat.

" Owszem obecnie nie jesteśmy najlepsza drużyną, wciąż są problemy finansowe, wciąż jest niedosyt jeśli chodzi o trofea w gablocie ale nie dam sobie wmówić że jesteśmy pośmiewiskiem. Jeśli ty tak uważasz to sorry ale chyba nie mamy o czym gadać."
Ty nie rozumiesz nawet, co jest meritum sprawy. Pośmiewiskiem sportowym (przynajmniej w LM) byliśmy od kilku lat. Teraz, dzięki Lapciowi i jego klice, stajemy się też pośmiewiskiem instytucjonalnym. Duży, poważny klub nie działa w taki sposób. Nie podejmuje decyzji w tak absurdalnych okolicznościach i nie zmienia ich z nieznanych przyczyn ot tak. Laporta doprowadził do tego, że poodchodzili ludzie mający jakieś tam kompetencje, a na ich miejsce pozatrudniał kolegów, rodzinę oraz ludzi od zaprzyjaźnionych agentów. To właśnie powoduje, że staliśmy się pośmiewiskiem. Otwórz oczy. Jeśli tego nie dostrzegasz, to naprawdę nie mamy o czym gadać.

0

@Emhyr Na zdjęciu widać, jak go Deco dziesionuje.

7

@Bilon87 A nie stała się? Piszesz, że jego zabolało, ale Ciebie chyba również, skoro pierwszy musiałeś napisać, co myślisz o nim (czyli wycieczka osobista z braku argumentów) i o jego dziennikarstwie (jak poprzednio). Laporta ze szwagarmi i kumplami sposobem w jaki zarządzał i zarządza, zrobił z nas pośmiewisko, i kompromituje nadal. Możesz sobie wmawiać, że jest super, ale tak dzieje się tylko w Twojej głowie.

2

@cchesterr43 O co Ci chodzi? Pan Bóg widzi, że rozkładasz basen, to zsyła Ci wodę. Na kolana i dziękuj.

0

@FcPortoFan1999 No tak, masz zupełną rację. A przecież ta lista nie jest kompletna, to zaledwie początek. I to w ogóle wymieniając bez piłkarzy.
Edit: Bo w Lechu jest trochę jak Barcelonie. Nie liczą się kompetencje, a układy i sympatie. W Barcy długo pracować może szwagier, a w Lechu kolega.

2

@HighestInTheRoom Ciężkiego kombosa wyprowadził zarząd, trener i piłkarze Lecha na koniec sezonu, nie ma co kryć. Trzeba to umieć.

0

@FcPortoFan1999 "Kto w Lechu w ostatnich 10-15 latach przetrwał na stanowisku choćby 3-4 lata? "
Phi, wymieniam bez trudu: Rutek, Klimczak, Rząsa, Węska, Ulatowski, Rumak, Terpiłowski, Henszel.... i tak można tych darmozjadów wymieniać i wymieniać.

"Z Mamrotem, to chodziło mi o to że przy nim szlify zbierał właśnie Pan Adrian."
Nie przesadzajmy z tymi szlifami, bo to, że w Jadze mu jakiś czas szło, nie znaczy, że w innych miejscach też. Żurawiowi w Lechu też szło. I mówił, że nie wie dlaczego. Szwarga zbierał szlify przy Papszunie i co? Czasem po prostu ktoś jest dobry sam z siebie, a nie dzięki komuś. Wystarczy, że dostanie szansę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?