Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheNekro94 "My po prostu mamy mentalność przegrywów."
Za dużo ludzi z przeszłością w Lechu, co nie, @Comentateiro? :)
0
@Deviler Pewnie po to, żebyście mogli założyć konta w mBanku i udowodnić pałkom, że się da. Jednak jak zwykle, zawiedliście.
0
@Herbert Szkoda, że ta ostatnia prosta to pewnie linia pionowa. W dół :).
2
@NeroTFP1 Jak dla mnie tutaj jest wszystko wyjaśnione. Pałka nie zabrała głosu, choć innym odpowiada. I tyle z tego pieprzenia niektórych tutaj o zostawaniu po godzinach, podejściu do klienta itp. Ten klient to sam jest jakiś podejrzany.
https://x.com/naprawdejoanna/status/1806042046957789515
2
@Comentateiro Widzę, że wysoko oceniasz transfery i nowy sztab Lecha Poznań, skoro masz takie wymagania. Fiu, fiu...
0
@Kgorecki2500 Nie sądzę. Zamachy stanu, próby przewrotów i rewolucje to tam chleb powszedni. Nie wychylać się i czekać, kto teraz zyska przewagę.
0
@Safrani "mi akurat o Chinach nie musisz pisać, bo współpracuję z Chińczykami od 20 lat."
Ciekawe, ciekawe towarzyszu... :)
0
@tomcias10 Gorzej będzie, jak zapomni, że nie znajduje się na sedesie.
0
@tomek8756 Czemu on tak kłamie w najprostszych sprawach, w których można to sprawdzić w chwilę?
0
@Ojciec5tkidzieci "Taki sobie - na pewno lepszy, niż trzeci."
Chyba lepszy, niż czwarty. Trzeci był ok. Ale w czwartym za wiele historii kilkuodcinkowych, choć uczciwy Boner był przezabawny.
1
@Comentateiro Tak. Oznacza "Zawodnik w trakcie zmiany płci".
0
@norbi77 Na Mazurach można by do niej cumować łódkę.
0
@tristan87 Czyli dwa razy próbował własnego kebaba?
2
@Kgorecki2500 "Po początku Heavy Raina główni bohaterowie wyglądają fenomenalnie. Gościu z depresją czy innymi problemami psychicznymi, gość z astmą i gość z Parkinsonem czy po innych narkotykach"
@Luciano99 nie pisał nic, że mu pracowników do gry zatrudnili.
1
@norbi77 A Izrael trzecia.
0
Komentarz usunięty
1
@RosjaninBut "Dzień dobry. Czy to już Europa?" Kolejny imigrant :)
0
@tristan87 "Zombieland", "The Social Network", "Batman & Superman: Świt Sprawiedliwości". Choć po tym, co mówi, może zostać zakopany, jak Gibson.
3
@tadzik447
0
@Sulimo Fajny gość, kibicuję od dawna (czyli od momentu rozpoczęcia :)) jego staraniom o obywatelstwo. Od kiedy przeczytałem, co mówił o tym, jak amerykańscy Żydzi ściemniają z historią. Takich ludzi jak on jest więcej, ale rzadko przebijają się do mainstreamu. Świetna rola w "Iluzji".
1
Komentarz usunięty
0
@Sulimo "Pisac to można wiele rzeczy. Co jest prawda pewnie sie nie dowiemy."
Tak samo jak wydawać oświadczenia z pozycji operatora stadionu. Nie wierzę w nic, co te trutnie z Wronek mówią lub piszą. To patologiczni kłamcy.
"Jestem za tym by pojsc im na ręke ale nie moze byc mowy o uzytkowaniu stadionu za free. O to mi chodzi."
Jasne, że nie. Normalne koszty użytkowania. Ale nie zawyżane, żeby jeszcze więcej zarobiła Amica.
0
@Sulimo Z tego, co czytałem na forach lechowych, podobno operator zaproponował 7 milionów, na co Warty nie stać. Rzecznik Lecha ponoć zaprzecza, ale to banda kłamczuchów. A wiesz z czego ta cena ma wynikać?
"Nie od Warty – bo Warta nawet w ekstraklasie nie miała takich pieniędzy – tylko od miasta. Liczą że Jaśkowiak się ugnie i dosypie – a nastepnie wyciągną to jako dywidende. Nie mogą dać niższej ceny z uwagi na tzw ceny transferowe. Muszą dać Warcie takie ceny, jak kwoty, które przelewali do Amuci." Sami kibice Lecha o tym piszą.
Edit:
"Spółke Enea współtworzy Amica należąca do Rutkowskiego"
Oj chyba nie do końca wiesz, o czym piszesz. Enea to nowy sponsor tytularny stadionu, państwowy gigant energetyczny i Rutkowski jest za cienki, żeby współtworzyć w nim cokolwiek. Natomiast Enea stała się współgospodarzem stadionu razem z dotychczasowym operatorem, czyli spółką Stadion Poznań, której jedynym wspólnikiem jest Amica. Itd. itp.
0
@Sulimo A Ty zainteresowałeś się w ogóle sprawą, czy tylko wystarczą nagłówki w mediach? Stadion jest miejski, kredyt spłaca miasto (wcale niemałe raty), a spółka Stadion Poznań - w której JEDYNYM wspólasem jest AMICA, nie Lech, AMICA - otrzymała preferencyjne warunki umowy, z uwagi na wspieranie klubu. Sami kibice Lecha o tym piszą. A wiesz co jeszcze ciekawego?
"Okazuje się, że na poznańskim stadionie można dobrze zarobić. Za 2023 r., jak dowiedział się Onet, operator stadionu wypracował zysk i wypłacił „jedynemu wspólnikowi spółki”, firmie Amica kontrolowanej przez Jacka Rutkowskiego, ponad 5,1 mln zł dywidendy." Rozumiesz? Miasto płaci raty, a zysk jest transferowany do AMIKI. Nie inwestowany w klub. Nadal uważasz, że wszystko jest cacy?
0
@macio_944 Nic w tym wyjątkowego. Cejrowski wielokrotnie w swoich filmach z serii "Boso przez świat" pokazywał, jak w różnych, często uważanych przez nas za "zacofane" krajach, wykorzystuje się masowo surowce wtórne. Plastik, gumę, metale itp. To tylko nam się czasem wydaje, że biały człowiek jest szczytem ewolucji. A kreatywność i umiejętność korzystania z dostępnych surowców (różnego sortu) jest wszędzie.
2
@MessiForeverTheBest Ja tam cenię szczerość. Przynajmniej nie udają, że przyzwoitość, prawda i sprawiedliwość mają w obecnym świecie jakiekolwiek znaczenie. K...y, ale uczciwe :).
0
@4drian0 Niby metro, niby NY, ale znowu na myśl przychodzi mi na myśl zarząd Barcelony, jak tutaj:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14488620#comment-14488748
:)
0
@TheNekro94 Ale nie było też takich projektów jak SuperLiga. Zachowaj obiektywizm. Gdyby nie pomysł Pereza, niczego by nie zmieniali.
1
@Jakchcesz
"A gdzie karzeł?"
"Filmuje!"
Popłakałem się, to takie prawdziwe. Dokładnie tak wygląda zarządzanie klubem...
3
@tristan87 Łapówkarz wytyka innym myślenie o pieniądzach...