1

@ProMILs I pewnie nie można wtedy ujmować krajów pochodzenia w takich statystykach, bo to by było paliwo dla hejterów i nienawistników. Żyją w kłamstwie i kłamstwo usprawiedliwiają "większym dobrem". Jak z tą aktywistką, co to ją zgwałcili w kilkunastu w obozie dla uchodźców, a koledzy ją namówili, żeby nie zgłaszała, bo to postawi "uchodźców" w złym świetle.

3

@Arcybiskup A gdzie dane o lekarzach i inżynierach? Nie kradną wcale?

1

@Eric_Abidal_22 Przecież to proste. Zawiązali spisek, bo Rzesza dostawała w dupę i widzieli, że przegrają, ale do Hitlera to nie docierało. Rozumieli, że muszą go wyeliminować i wtedy negocjować z Aliantami. Na takich bohaterów to tylko splunąć.

2

@BorzyKrzys To akurat prawda. Gdyby Hitler cały czas zwyciężał, pewnie by nawet nie pomyślał o zamachu. Spisek zawiązali, by ratować własne skóry, nie z dobrego serca.

0

@BorzyKrzys Gdyby chcieli świętować rocznicę każdego zamachu na Hitlera, to musieliby balować większość roku.

0

@Safrani Ciekawe, czy to nie będzie kolejny przypadek Makany Baku.

1

@Tom0VeB To pewnie on im tę wodę tam wlewa.

0

@Ojciec5tkidzieci Gra na fortepianie.

0

0

@Armour Najlepszego agenta na świecie ma Klimala.

0

@FcPortoFan1999 Ten Niels, to nie ma innego wyjścia, bo na chwilę obecną Lech wygrzebał ze śmietnika dwa transfery, paru zawodników odeszło, Velde, Marchewa i Szymczak planowani są do odejścia również, a pozostałe "transfery" to powroty z wypożyczeń. Ale Niels mówił, że kadra jest dobra, jest zadowolony i dobrze pracowali na obozie.

9

@BorzyKrzys To jest genialna riposta :).


2

@KRISU77 Tadeusz, wajchę przełóż.
Niech Ambroży ci przełoży.

7

@JimMorrisonFCB To prawda, pewnie już drukuje.

0

@blakkudium Te uszy są zajebiste. Jakby ten pierwszy się ogolił, pewnie jego też by były.

0

@Rewolucja123 Życie na Ziemi. Byle co i przegrywasz.

1

@Talion Gier było setki. Plus dema, ziny, muzyka, programy. Wspaniały sprzęt.

1

@Talion Ja tam wolę moją Amigę.

3

@kynio302 Nie rozmawiamy o Tobie.

0

@Kamiloza91 Niestety, ale tak to wygląda.

2

@Lola120 Odstaw tę pigułkę, może się poprawi :).

1

@Kapitan hawk No nie wiem, sugerujesz coś Laporcie? :)

0

@fart #JesliCiSieNiePodobaToMozeszWyjsc - to dla wtajemniczonych. KMWTW.

0

@fart Jutro Lech Ci pokaże, kto będzie w tym sezonie rozdawał karty. #NoweRozdanie #StareSyteKoty #BoNieZmieniaSieNic.

7

@DLFCB To takie proste... Dziewczyna miała czym zamortyzować upadek.

1

@jacobFCB To prawda. Smutne.


0

Koutris, Kolouris, Karate i gol dla Pogoni.

0

@RosjaninBut Oj tam, przecież Polacy też kradną. Dźgają nożami. Piją na lotnisku. Przynajmniej tak tu dzisiaj czytałem. Każdemu się należy.

0

@FcPortoFan1999 Śladami innego mistrza, Brzęczka.

0

@FcPortoFan1999 Tak ich wyszkolił genialny, młody trener, zanim ich porzucił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?