Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Culer9002 Widziałem ten szczyt myśli marketingowej.
1
@Albatros Prosto z Igrzysk, przypłynął Sekwaną do studia!
2
@TankerHunter To przez Lecha Poznań i jego
Od razu zakazano.
1
@Ojciec5tkidzieci "(...) np. wtedy, gdy chciałeś wmówić, że związki frazeologiczne nie mają stałego znaczenia. XD"
Oczywiście, że nie mają. O ile pomaga to usprawiedliwić jakiś fikołek. To jego stały numer. Wszystkie zwierzęta są równe, ale świnie są równiejsze.
0
@Yamal_Williams Wiem, wiem. Uśmiechasz się jak wujek Stalin.
0
@FcPortoFan1999 Bramka stracona w kuriozalny sposób, całkowita wina bramkarza, jeszcze się cofnął od tego dośrodkowania. Ale Raków bezzębny, jak prawie zawsze ostatnio wobec Craxy.
0
Oj chyba Raków idzie w ślady Lecha Poznań.
1
@agaFCB Carlos Papszun? :)
3
@sergio5 Sporo ich nazbierał. Ciekawe, na co wymieni?
8
@Yamal_Williams Ty zawsze wiesz jak usprawiedliwić każdy fikołek swojej bandy :). Brawo.
9
@FabianekMrozek Lecz się. Komunizm w założeniach to właśnie taka utopia, raj i kraina szczęśliwości. Tyle, że w praktyce nigdy i nigdzie się to nie udało.
1
@FcPortoFan1999 "Dopiero co odpaliłem mecz bo byłem na dachu."
Straszne rodzice Ci te kary wymyślają, trzymaj się tam. Komina :).
0
@FcPortoFan1999 No chyba im się nie uda. Musisz zrezygnować z Flashscore :) Cracovia to Nemezis Rakowa :).
0
@pluszek Trzeba podesłać Yamalowi.
0
@Ojciec5tkidzieci Nie ma się co podniecać. Na pewno chodzi o to, że za słabo się znęcali.
1
@MesQueUnClub96 To się nie przyjmie, zbyt dziwne.
4
@Kgorecki2500 Kurka, nie wiedziałem, że robią go z orangutanów! Też będę bojkotował!
3
@Kapitan hawk Zdecydowanie zbyt łagodna kara za takie kur....
4
@macio_944
4. Laporta /cokolwiek/
5. Deco /cokolwiek/
0
@Salchent Składanie lego z @Kgorecki2500.
0
@FcPortoFan1999 Znowu ten Pankov. Chociaż szczerze mówiąc, to nie powinno być karnego za takie zagranie. Łapa przy ciele, w skoku, rywal z bliska uderzył. Bez przesady już. W dłoń go nie trafił, gdyby nie miał tam tego przedramienia, to piłka i tak uderzyłaby w tors.
Edit: No i elegancko, sprawiedliwie.
0
@FcPortoFan1999 Ten strzał to udany był. Akrobata.
1
@Kondziubarca No tak, DNA. Czyli Ansu będzie miał towarzysza.
5
Komentarz usunięty
3
@AxelF "
A jak się na koniec okazało to nawet nie ostatnia wieczerza tylko "Uczta bogów", z greckiego panteonu. Także katolickie uczucia religijne mogą z powrotem schować się na miejsce."
Jesteś pewien?
Może sam się schowaj?
0
@Culer9002 A co, przygraniczne pozycje armii izraelskiej się nie zorientowały?
1
@takisobiektos Nie jestem kibicem Lecha, delikatnie sympatyzuję, choć część kiboli i właściciel mnie odstręczają. A z tymi 2 milionami, to jeśli chodziło Ci o Golizadka, to jeden z przykładów, którymi właściciel mnie odrzuca, bo jak zwykle nakłamali. Dawno zostało ustalone, że dali za niego około miliona. Oni zawsze kłamią. Jak kogoś kupują, to wyolbrzymiają koszt, żeby pochwalić się, jakim to nie są potężnym klubem i jakie to kwoty nie są wydawane. A potem, jeśli ten ktoś okazuje się flopem, to nagle zmiana narracji i info, że tak naprawdę, to kosztował znacznie mniej, bo część kwoty to jakieś wydumane bonusy nie do uzyskania. Z Golizadkiem, to akurat klub, który go sprzedał, podał kwotę i Rutek znowu okazał się ściemniaczem.
5
@Barcasub Bez przesady. Korona nie jest taka dobra.
2
@takisobiektos Ty, cholera wie, zależy komu i na jakich zasadach. Są przykłady klubów, które tak średnio na tym wyszły. Korona czy nawet ostatnio Lechia. A w Śląsku miasto stworzyło taką sieć oplatającą klub, że może inwestorzy nie chcą się w to pchać - albo samo miasto stawia takie warunki, które są nie do przyjęcia. Tam chyba stadionem zarządza spółka niezależna od klubu, za to zależna od miasta. Normalni ludzie nie chcą włazić w takie bagno.
0
@FCB_dimiC Raczej zarządzający nim.