2

@PatrychoO Nie no, Rapid strzelał już wcześniej :).

1

@Xaviball Jak na razie, to tylko Rapid strzela.

0

@MesQueUnClub96 Teraz czas na kolejny czelendż, nur pod podwoziem.

0

Komentarz usunięty

0

@barteq "jakiego narzedzia uzywacie w pracy do zarzadzania projektami?"
@Luciano99 używa bata.

1

@MesQueUnClub96 "Płacą ci za posty (...)"
Jest taki film, "I kto to mówi?" :) :) :)

4

@tristan87 "Bezdomni" "eksmitowani". Co to za różnica, w którym miejscu będą bezdomni? :)

1

@Sulimo https://kkslech.com/2024/07/25/felieton-kibica-dlaczego-ciagle-zawodzimy/
Ciekawe (moim zdaniem) analityczne spojrzenie na Twój klub i próba odpowiedzi, dlaczego Leśnodorski miał rację.

0

@QQL5 To po co pożyczałeś?

6

@Luciano99 Kultura osobista - dżentelmen z Wrocławia.

2

@Arden "Pozostały po spalaniu proch nazywany NewSand używany jest w budownictwie np. do budowy dróg czy chodników."
Już myślałem, że robią z niego jakiś futurystyczny narkotyk.

0

@Dironixu Oczywiście. Jeśli Barcelona stałaby nad przepaścią, Real z radością pomógłby jej zrobić krok do przodu.

1

@TR3YWAY Już w średniowieczu wiedzieli, że to nie biust trzeba zamykać.

3

@Arden Warto dodać, że to dzielnica willowa.

0

@AxelF No i? Bo nie wiem, co to zmienia w kwestii mojego zdania?

0

@Kamiloza91 LYW, po polsku prawie jak LEW.

0

@Sulimo A czymś musi? Przecież to nie jest ich pierwszy taki popis.

0

@draxidox Spotkanie Boxdela z Wojtkiem Golą.

1

@Sulimo Trnava była rok temu. Odpuść już tym biednym sytym kotom :).

1

Nie no, komentatorzy to chyba Jackowi Magierze po meczu zrobią Algidę, bo już mało brakuje teraz. Zespół przegrywa, a ten chwali doskonałą reakcję, bo zmianę zrobił.

0

@A4ron Co zmienia Europa? Puszcza jest lepszym zespołem niż ten z Rygi? Poza Polską też umieją grać w piłkę, a to wicemistrzostwo wynikało bardziej z indolencji reszty pretendentów, niż faktycznej siły Śląska, runda wiosenna to pokazała.

0

@A4ron Ta sama Wisła odpadła w barażach do Esy z Puszczą (i to nie była jedyna porażka z Niepołomicami), a w kolejnym sezonie znowu się skompromitowała w końcówce. Mecz meczowi nierówny, jak też zespół zespołowi.

0

@Sulimo Nikt nie jest tak dobry jak Lech Poznań ze Spartakiem Trnava :)

2

@MesQueUnClub96 Jacek Magiera zawsze nabiera.

1

@MesQueUnClub96 Nie, po prostu Śląsk Magiery. Już to przerabialiśmy przecież. Ale zaczekajmy do końca.

0

@Fabik87 Wygląda jak Umtiti.

8

@speed1


Dla mnie to jest kwintesencja wpisu Pałki. Ponieważ rzecz dzieje się w internecie i każdy może napisać wszystko. Dowolna osoba może oświadczyć dowolną rzecz i jest to praktycznie niesprawdzalne.

2

@Dynak I to nawet jak śpi.

2

@Dirk_Luis
@NeroTFP1 @Kessie @Sulimo
Przede wszystkim najpierw trzeba poczekać na prześwietlenie przez @Kapitan hawka. Dopiero potem można się angażować w coś więcej, bo może się okazać, że stracicie czas i energię na darmo.

1

@Yamal_Williams Ty też nie umiesz, ale w internecie możesz stanowczo oświadczyć wszystko i nikt tego nie sprawdzi. Nawet jak się sto razy oblejesz, to napiszesz, że wcale tak nie było. I taki jest problem z internetowymi mędrcami jak Ty, czy Paczul.
"Argument dotyczący Paczula na poziomie Czesława Michniewicza w legendarnym programie w Kanale Zero"
A Ty znasz w ogóle poglądy Paczula na inne tematy i jego zdanie odnośnie rzeczy, które go dotyczą? Bo on ma wcale nie rzadko tak, że w sprawach, które go naprawdę dotykają, zajmuje stanowisko, którego nie podzielają pozostali. Bo jemu jest niewygodnie. No ale może to jak z tym piciem w samochodzie, zza monitora pasuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?