Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ishak to super gość jest. Zaczekał, upewnił się, że nic poważnego się Gikowiczowi nie stało. Pomijam już fakt, że bramkarz dostał chyba w klatę, a złapał się za głowę, bo to chyba standardowy element treningu u wszystkich piłkarzy, by łapać się od razu za łeb.
1
@Kgorecki2500 Na pewno pijany. Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek z czarnym rynkiem waleriany dla kotów?
3
@kanver_ Bo chcą go sprzedać. Od lat tak robią przecież z tzw. "rokującymi" zawodnikami. Tyle, że skończyli im się sensowni młodzi (no, może Kozubal), więc teraz jest selekcja negatywna i wybierani są najlepsi z najgorszych.
0
@MesQueUnClub96 I tu się zgodzę.
0
@Comentateiro Ja bym nie miał do niego pretensji. Jeszcze. Budzi sympatię. To raczej pion zarządzający klubem jest zgniły od środka.
1
@fart Nigdy go nie opuścił. Tam jest chów wsobny, jak u Habsburgów. Nie liczą się kompetencje, ale koligacje i "swójchłopskość".
0
@Sulimo Gurgula? Raczej waszego zajebistego zarządu.
0
Lech niech pociesza się tym, że Jaga też tak zaczynała. Jeszcze cały mecz przed nimi.
1
@MesQueUnClub96 A jak mieli witać? Nie wolno siedzieć, kiedy panowie wchodzą.
0
@tristan87 Brawo sąd. Po co dawać im areszt. Lato jest, jeszcze tyle osób do napadnięcia. Najlepiej posadzić ofiarę. Zabezpieczy ją to przed najściem agresorów i jednego trzymać to zawsze taniej, niż trzech.
0
@Comentateiro No tak, bo wiele lat temu nie istniał komunizm. Ty się czytasz? Lennon napisał ten utwór jeszcze więcej lat temu. Swoje słowa o nim również wypowiedział przed tekstem recenzenta. To na pewno też ustawka, żeby ten KANDYDAT mógł pisać o naiwnych, nie myślących tak jak on. Działał w zmowie z Lennonem, żeby mnie obnażyć. Chłopie, po co się sam orzesz?
1
@Masnymichael Gra się na konsoli. Pad służy do sterowania. Pewnie stąd Twoje problemy.
0
@Comentateiro Gościu, autor powiedział o tym, co miał na myśli. Ty i Twój ziomek piszecie, co Wy macie, co Wam pasuje. Rób fikołki jakie chcesz, ale autor wie lepiej, niż propagandysta, który stosuje właśnie takie chwyty jak twierdzenie, że ktoś kogoś nie wyprowadzał z błędu. Rozmawiał z Lennonem ten Twój KANDYDAT do nagrody Nike :) :) :)? Czy pisze to, co mu pasuje do światopoglądu? Ja Ciebie też nie będę z błędu wyprowadzał, bo Ty nie szukasz prawdy, tylko potwierdzenia własnych wizji.
0
@Comentateiro Wypowiedź Lennona określa dokładnie, o czym jest. To co robisz, jest dzieleniem włosa na czworo, żeby rozmyć znaczenie, bo nie pasuje do Twojej wizji. Zachowujesz się tak już nie pierwszy raz (w różnych kwestiach), więc tak, jesteś specjalistą w robieniu fikołków.
"Kompletnie nie złapałeś mojego przesłania, że słowa utworów, czasami zawierają więcej treści i są szersze, niż w danym momencie wydaje się i odbiorcom i nawet autorowi. "
No oczywiście. Wizja autora nie zgadza się z Twoją, więc jemu się tylko wydaje, że wie, co miał na myśli. O takich właśnie fikołkach napisałem.
0
@biniek1985 Który? Bo szlaków jest wiele.
0
@Comentateiro ""Oczywiście wypowiedź Lennona nie określa o czym jest ta piosenka""
A Ty znasz w ogóle tę wypowiedź? Bo wydaje mi się, że nie bardzo i znowu robisz jakieś fikołki.
https://en.wikipedia.org/wiki/Imagine_(song)
"Lennon stated: "'Imagine', which says: 'Imagine that there was no more religion, no more country, no more politics,' is virtually The Communist Manifesto, even though I'm not particularly a Communist and I do not belong to any movement.""
0
@ikar34 Gdybyś miał odrobinę pomyślunku i spostrzegawczości, zobaczyłbyś, że to był raczej prześmiewczy komentarz ze strony człowieka, który generalnie popiera Twój światopogląd. Wystarczy poczytać jego komentarze. Ale Ty jedyne co potrafisz, to nakazywać milczenie ludziom mający choć odrobinę inne zdanie, niż Twoje. Taki z Ciebie światowiec i zwolennik tolerancji. Wszystkie zwierzęta są równe, ale świnie równiejsze.
0
@ikar34 "Ale tu jeden kretyn nawet napisał że jeszcze zamachu bombowego brakuje."
Profesjonalna diagnoza :). Ale nie poznałeś się, on jest raczej z Twojej bajki.
4
A holenderski olimpijczyk, w wolnych chwilach pedofil-gwałciciel, Steven van de Velde, też był? Powinien pokazać jakiś performance, jak wszyscy to wszyscy.
0
Obrona Lechii... pewne niedociągnięcia są...
0
@Rust_Cohle "Obstawiam, że zdobędzie trzy złote i co najmniej siedem srebrnych zegarków."
1
@ikar34 Jeśli Tobie nie odpowiada wolność słowa (a widzę, że nie), to również zalecam dołączyć do Rosji i Korei Północnej. Tam takie teksty i sugestie są na porządku dziennym.
1
@kosiarz92 Potem bicie kobiet zostało zakazane prawem.
1
@Sulimo Czyli rezygnujemy z produkcji samochodów i idziemy w budowę wulkanów.
0
@tadzik447 "Obstawiam, że zdobędzie trzy złote i siedem srebrnych zegarków." :) :) :)
3
@Michael24 Niewielu, bo muszą w tym czasie sprawdzić domy normalnych Francuzów, czy aby coś złego się w nich nie dzieje. A także zabezpieczyć mienie pozostawione bez opieki.
0
@Dosq Śmieszny jesteś sam. Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi zrobić ich sam. Prostym ludziom wystarczą najprostsze wytłumaczenia, bo nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.
6
@MesQueUnClub96 Nie obawiaj się. Nadal jesteś najrzadszym :).
2
@Dosq On ma tam rodzinę. Smutne, że dla Ciebie wszystko sprowadza się do pieniędzy. Ciekawość, czy we własnym życiu też tak łatwo dokonujesz wyborów.
1
@Stinger_ Ta ostatnia akcja... Zmarnowany ten strzał.