La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1616 Culés

1

#ciekawostka

Na festiwalu Tauron Nowa Muzyka w tym roku ma się pojawić zespół KOKOKO! z Demokratycznej Republiki Konga, który gra eksperymentalną muzykę elektroniczną. Jednak nie to jest aż tak wyjątkowe - najbardziej wyjątkowe jest to, że zespół w swoich utworach wykorzystuje... metal, plastik, puszki, części silników, czy plastikowe pojemniki, a wszystko to jest znajdywane na ulicy Kinszasy, czyli stolicy DRK.

Zainteresowanym polecam przesłuchać, bo jest to coś naprawdę oryginalnego :)


0

@macio_944 czyli inżynierowie przyjadą promować ekologię.

3

@Safrani Ciekawe czy Taylor Swift przyleci

0

@macio_944 Nic w tym wyjątkowego. Cejrowski wielokrotnie w swoich filmach z serii "Boso przez świat" pokazywał, jak w różnych, często uważanych przez nas za "zacofane" krajach, wykorzystuje się masowo surowce wtórne. Plastik, gumę, metale itp. To tylko nam się czasem wydaje, że biały człowiek jest szczytem ewolucji. A kreatywność i umiejętność korzystania z dostępnych surowców (różnego sortu) jest wszędzie.

1

@Dari0G "Nic w tym wyjątkowego."

No tak, bo Cejrowski wielokrotnie pokazywał zespoły robiące karierę muzyczną grające na takich przedmiotach, jak i takich zespołów jest multum. U mnie w mieście jest 5, sam gram na złomie od starego @Luciano99, a mój pradziadek grał na amelinium.

2

@macio_944 jak kocha to przyleci. A jak nie to Kim Kardashian przyleci, żeby po koncercie iść na kremówki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?