Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Bilon87 Sprecyzujmy więc. Jesteśmy pośmiewiskiem poprzez to, co wyprawia zarząd. Jeśli nie dasz sobie tego wmówić, to znaczy, że wychodzisz z założenia, iż jeśli fakty przeczą Twoim wyobrażeniom, tym gorzej dla faktów. O tym, czy coś jest albo nie jest pośmiewiskiem, nie decydujesz Ty, czy Laporta, ale otoczenia i sposób, w jaki to, co robisz, jest odbierane. A ten sposób wszędzie jest taki sam. Tylko tacy ludzie jak Ty udają, że "it's fine".
"sprecyzujmy bo widzę że albo jesteś kolejnym inkognito prześcieradłem na tej stronie, "
Kolejna Twoja kompromitacja. Jeśli ktoś nie chce patrzeć na sprawy tak jak Ty, należeć do Twojej sekty, to musi, po prostu MUSI być z innego obozu. Nie możesz dopuścić do siebie myśli, że są inni, rozsądni ludzie, kibice Barcelony, którzy patrzą realnie, a nie przez różowe okulary. Inaczej Twój świat by się zawalił.
"albo urodziłeś się chwilę po tym jak Laporta został ponownie prezesem. To Bartomeu wpakował nas w finansowe bagienko, z którego ciężko nam się wygrzebać do dzis, to media rozdmuchały aferki typu Negreira, to hejterzy Barcy podłapali temat i cisną z nas bekę przy każdej możliwej okazji."
Ty się dobrze czujesz? Od ilu lat Laporta rządzi? Można być w trudnej sytuacji i zatrudniać ludzi kompetentnych, a nie krewnych i znajomych, podczas, kiedy ci kompetentni uciekają z klubu, bo widzą, co się dzieje. Media, "aferka Negreiry" (opłacanie przez prawie dwie dekady nie wiadomo za co), hejterzy... Był już tam dzisiaj na oddziale lekarz? To przez takie osoby jak Ty burdel w klubie dalej trwa. Bo takie osoby zaakceptują każde gówno, przyjmą każde, najdurniejsze tłumaczenie, poprą najbardziej kretyński ruch. Wystarczy im tylko zasugerować, że ktoś, kto mówi inaczej, jest wrogiem. Hejterem. Kibicem prześcieradeł. I od razu, jak Ty, zamykają się w oblężonej twierdzy, którą atakuje (w waszych głowach) cały świat.
" Owszem obecnie nie jesteśmy najlepsza drużyną, wciąż są problemy finansowe, wciąż jest niedosyt jeśli chodzi o trofea w gablocie ale nie dam sobie wmówić że jesteśmy pośmiewiskiem. Jeśli ty tak uważasz to sorry ale chyba nie mamy o czym gadać."
Ty nie rozumiesz nawet, co jest meritum sprawy. Pośmiewiskiem sportowym (przynajmniej w LM) byliśmy od kilku lat. Teraz, dzięki Lapciowi i jego klice, stajemy się też pośmiewiskiem instytucjonalnym. Duży, poważny klub nie działa w taki sposób. Nie podejmuje decyzji w tak absurdalnych okolicznościach i nie zmienia ich z nieznanych przyczyn ot tak. Laporta doprowadził do tego, że poodchodzili ludzie mający jakieś tam kompetencje, a na ich miejsce pozatrudniał kolegów, rodzinę oraz ludzi od zaprzyjaźnionych agentów. To właśnie powoduje, że staliśmy się pośmiewiskiem. Otwórz oczy. Jeśli tego nie dostrzegasz, to naprawdę nie mamy o czym gadać.
0
@Emhyr Na zdjęciu widać, jak go Deco dziesionuje.
7
@Bilon87 A nie stała się? Piszesz, że jego zabolało, ale Ciebie chyba również, skoro pierwszy musiałeś napisać, co myślisz o nim (czyli wycieczka osobista z braku argumentów) i o jego dziennikarstwie (jak poprzednio). Laporta ze szwagarmi i kumplami sposobem w jaki zarządzał i zarządza, zrobił z nas pośmiewisko, i kompromituje nadal. Możesz sobie wmawiać, że jest super, ale tak dzieje się tylko w Twojej głowie.
2
@cchesterr43 O co Ci chodzi? Pan Bóg widzi, że rozkładasz basen, to zsyła Ci wodę. Na kolana i dziękuj.
0
@FcPortoFan1999 No tak, masz zupełną rację. A przecież ta lista nie jest kompletna, to zaledwie początek. I to w ogóle wymieniając bez piłkarzy.
Edit: Bo w Lechu jest trochę jak Barcelonie. Nie liczą się kompetencje, a układy i sympatie. W Barcy długo pracować może szwagier, a w Lechu kolega.
2
@HighestInTheRoom Ciężkiego kombosa wyprowadził zarząd, trener i piłkarze Lecha na koniec sezonu, nie ma co kryć. Trzeba to umieć.
0
@FcPortoFan1999 "Kto w Lechu w ostatnich 10-15 latach przetrwał na stanowisku choćby 3-4 lata? "
Phi, wymieniam bez trudu: Rutek, Klimczak, Rząsa, Węska, Ulatowski, Rumak, Terpiłowski, Henszel.... i tak można tych darmozjadów wymieniać i wymieniać.
"Z Mamrotem, to chodziło mi o to że przy nim szlify zbierał właśnie Pan Adrian."
Nie przesadzajmy z tymi szlifami, bo to, że w Jadze mu jakiś czas szło, nie znaczy, że w innych miejscach też. Żurawiowi w Lechu też szło. I mówił, że nie wie dlaczego. Szwarga zbierał szlify przy Papszunie i co? Czasem po prostu ktoś jest dobry sam z siebie, a nie dzięki komuś. Wystarczy, że dostanie szansę.
0
@FcPortoFan1999 "Siemieniec, dostał cierpliwość i zaufanie od zarządów.Zarządów, bo On dostał szansę jeszcze za Kuleszy.W Poznaniu, takiej cierpliwości nigdy nie było i najpewniej nie będzie."
Co Ty opowiadasz? Przecież Rumak pięć lat nigdzie nie mógł znaleźć zatrudnienia, nikt go nie chciał. A w Lechu przygarnęli, przytulili, ululali. Uczył tam innych trenerów jak być tak zajebistym jak on sam. A potem dali mu (drugi raz!) pierwszą ekipę. A Jaga ile wytrzymała ze wspomnianym przez Ciebie Mamrotem przy drugim podejściu? To Lech Poznań wykonał na Rumaku Friendship (stosując nazewnictwo z MK)!
0
Dawid "Destructor" Szwarga zakończył sezon tak, jak się można było spodziewać. Ciekawe, czy mu się statystyki zgadzają?
0
@kigani W rzucie tacką :).
0
@Sulimo Przecież jest już ofiarny Rumak.
0
Lech jest przeklęty.
0
@D10SLEO W sumie to się zgodzę, za Banasika ich lubiłem, ale obecnie są mi obojętni. Za to Korony albo Warty będzie mi szkoda, choć Warty bardziej. Pociechą fakt, że Puszcza sobie poradziła, fajna historia.
0
@MesQueUnClub96 To, że Twoim domem jest karton po lodówce Amica, nie czyni Cię od razu mieszkańcem Wielkopolski, trochę pokory.
1
@OrangeFcb Będzie miał, jeśli ten mecz się tak zakończy.
0
@FcPortoFan1999 Elegancko.
0
Nie wierzę... Co tam się dzieje w tym Poznaniu :). Biedna Warta.
0
@D10SLEO "Zniszczymy wszystkich!". Co, k..., myślałeś, że żartował?
0
@Sulimo "Ronald Araujo patrzy na Sulimo z oburzeniem i pretensją, ale dostrzega po chwili "w tej lidze" i uśmiecha się z ulga."
0
@Sulimo I znowu muszę się sprzeciwić. Czerwo absolutnie zasłużone, ale jak dla mnie po prostu pech Marchewy, ani zamiaru, ani złośliwości tam nie widziałem. Po prostu tak się stało.
5
@CuleXaume Only Fans.
0
@Barcasub Lech obecnie jest w takiej formie, że wcale bym się nie zdziwił, nawet jeśli Korona też słaba. A zresztą, przecież mecz z Legią pokazuje, że "Dawać korona dwie bramy" nie musi być nawet potrzebne i Lechici sami sobie poradzą.
0
@FcPortoFan1999 Siemieniec ratuje honor pokolenia młodych trenerów w tym sezonie. Szulczek i Szwarga Destructor słabo kończą. W sumie to Kuzera też się łapie.
0
@Sulimo To nie jest ocena za semestr, byś musiał pracować na nią pół roku. To jedna akcja, jeśli się udała, to znaczy, że jak najbardziej zasłużona. Nie zaczynaj gadać jak Xavi :).
Edit: I nie była to akcja przypadkowa, że coś się od kogoś odbiło. Ishak się naprawdę napracował.
2
@Sulimo I moim zdaniem lepiej tak, niż odreagowywać zadymami. Powinni ośmieszać tych cymbałów z zarządu, bo tacy ludzie najbardziej boją się właśnie, że ludzie się z nich będą śmiali. Nie bez powodu w PRLu były solidne kary za dowcipy polityczne (ośmieszanie ustroju).
0
@Sulimo Co ty pie... ? :) Jak to niezasłużony? Świetne podanie i kapitalna samodzielna robota Ishaka! Nie popadaj w taką przesadę.
0
@FcPortoFan1999 No chyba Warta ma prawo wymagać od Lecha chociaż tyle, kiedy co sezon gwarantuje mu 6 darmowych punktów? To minimum przyzwoitości.
1
@Wojciech123 "Panie Boże, zgadzam się zarabiać dwa razy mniej, jeśli mój sąsiad będzie zarabiał cztery razy mniej!" :)
0
@MesQueUnClub96 Lepiej mądrze nie uderzać, niż głupio strzelać, mówi Ci to coś?
1
Jagiellonia powinna wiedzieć najlepiej, że prowadzenie trzema bramkami nie jest nie do odrobienia :). Ale ten bramkarz Warty, to tylko stoi i odprowadzę tę piłkę wzrokiem po kątach.
Edit: Jak na razie Warta może liczyć tylko na Lecha. Co samo w sobie nie jest wcale pocieszające :).