0

@RosjaninBut @Borneo na pewno jakoś logicznie to wytłumaczy.

0

@Barcasub @Borneo to wersja prealpha tego GPT, która przez niedopatrzenie nadal działa.

6

Barcelona jest zadowolona z wszystkiego. Jakby w środek Camp Nou yebnęła asteroida, to Barcelona byłaby zadowolona, bo dzięki kraterowi można dobudować więcej trybun.

0

@BorzyKrzys Niech mu się wiedzie. Marzyciel, jak Rumak.

0

@Borneo "na kładce już zarabiają artyści i sprzedają napoje i pamiątki."
A to nie miało być do chodzenia? No popatrz, jak człowieka może zmylić słowo "kładka"...

"a swoją drogą kupcy mogli ubezpieczyć swoje biznesy... ."
Jakbym słyszał Cimoszewicza w 1997... Jesteś godnym dziedzicem Włodka i jego bandy czerwonych sukinsynów.

2

@Misiaczek09 To jest zachęta, żeby umierać, bo się wreszcie opłaca.

1

@Safrani "dopuszczadz do siebie myśl, że oni tam widzą i wiedzą więcej, niż Ty?"
Na pewno. Wskazuje przecież na to wszystko, co się dzieje na przestrzeni ostatnich kilku lat w Barcelonie. Prawda?

5

@HighestInTheRoom Powinien je otworzyć na tej kładce, bo to by było połączenie przyjemnego z pożytecznym. A przy okazji, gdyby któryś pokrzywdzony kupiec miał wszystkiego dość, od razu mógłby się rzucić do rzeki.
Edit:
@Misiaczek09 i wtedy ten zwiększony zasiłek pogrzebowy jak znalazł.

0

Perez posmarował.

1

@barteq Przepraszam, ale nie bardzo mnie obchodzi, co rozumiesz i czy źle, czy dobrze. Jeśli masz z tym problem, udaj się do specjalisty.

0

@macio_944 Masz rację, wyniki oglądalności to pokazują :).

1

@tristan87 Będzie prowadził "K... Zero".

5

@DLFCB No widać po chłopie, że jest szkodliwe i to urwa w uj.

1

@tomek8756 I to są prawdziwe ludzkie dramaty.

0

@FcPortoFan1999 Oceny pomeczowe na KKSLECH:
"Pawel1972 12 maja 2024 o 19:35
Nasz trener świetnie zaplanował ten mecz: „Strzelimy sobie sami na początku dwie bramki, to oni tak zgłupieją, że sami już nic nie strzelą”. Dla Rumaka szóstka."
I plan wypalił. Prosto w twarz :).

0

@Sulimo "Cóż wygrał ZESPÓŁ a nie zbieranina przypadkowych ludzi z trenerem który odbił sie od 1 ligi."
No nie wiem kolego, jak dla mnie piszesz bez sensu. To Lech strzelił trzy gole :).

4

Ha ha ha, o Jezu, jak mnie to rozbawiło :)


0

@HighestInTheRoom Z czego się cieszysz? Ile dziś bramek strzeliły te nieudasy z Legii, co?
:)

1

@Chaoss Legia też bez szału.

1

Idzie kontratak Lecha, a jego kibole rzucają race. Nie tylko zawodnicy strzelają sobie sami.

0

Komentator mówił, że Kolejorz chciałby jeszcze przed przerwą odpowiedzieć golem.
Może lepiej już niech nie strzelają :).

W drugiej połowie wyjdą Rutek z Rumakiem i też walną po swojaku.

2

Przerwa. Podsumujmy: Lech strzelił już dwa gole, a marni legioniści? Uja, zero. Nawet z karnego. Wstyd trochę.

0

@Marcelinho99 Czemu obrony? Ataku! Przecież widać.

1

@Comentateiro To taki test dla Mrozka. Among Us wersja poznańska, każdy piłkarz Lecha może być impostorem.

2

Na chwilę obecną Zarząd Lecha razem z trenerem powinni się natychmiastowo ewakuować do bunkra we Wronieckim Szańcu, bo jeśli ten mecz tak się zakończy, to mogą nie zdążyć.

2

Pisałem. Legia nic nie musi robić. Lech sam się wykańcza.

0

Marc Gual jest strasznym egoistą. Ten mecz tylko to potwierdza.

0

Ale z tego Blazica oszust i symulant.

0

@MessiForeverTheBest Laporta, Deco, Xavi i Rumak. Czterech Jeźdźców Apokalipsy. A w zasadzie to trzech jeźdźców i jeden Rumak.

0

@KrwawiaceoczyVEB My to widzimy w zwolnionym tempie i może się wydawać, że ma czas, żeby nie stawiać tam nogi, ale w normalnym tempie akcji on już ma podniesioną nogę i nie jest w stanie się wykręcić ani odbić z drugiej, żeby uniknąć tego nadepnięcia, bo tamten jedzie w jego stronę po ziemi. Tak widzę to ja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?