Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Sami specjaliści w tym Lechu. Dobrali się. Jeszcze ten Węska od rezerw, też dobry fachowiec. Oni tam chyba wszyscy po znajomości i rodzinie zatrudniani.
Edit:
"Widzę że swoją drogą na stronce Lecha to humorki dopisują mimo porażki."
A co im zostało?
0
"Pawel1972 13 kwietnia 2024 o 19:38
Rumak zwolniony, za niego przychodzi Ulatowski. Pewne info"
To chyba jest trollowanie tylko.
0
@tristan87 "Gdzie jest Rumak, kiedy śpi?
Czy on zawsze jest kiepski?
Dokąd zmierza Poznań Lech?
Czy już wzbudza tylko śmiech?"
:)
0
@tristan87 Jaja kobyły. "Ja jako były trener..."
0
@P33ck Puszcza to nie jest łatwy zespół. Wielu z czołówki już na niej zęby połamało.
0
@HighestInTheRoom Bądźmy obiektywni, Lech drugą połowę wygrał.
0
@Sulimo Jego się nie da lubić przez to przemądrzalstwo i wywalone w kosmos ego. Nic nigdzie nie osiągnął, a zachowuje się tak, jakby wszystkie rozumy pozjadał. Gdyby był skromniejszy, to ludzie by go tak nie hjejtowali.
1
BRAWO Puszcza! A miłosierny Lech daje kolejnemu zespołowi przełamanie.
0
Ładna bramka Ishaka.
0
@FcPortoFan1999 Naprawdę mi zaimponował ten gość. Zasuwał jak mały samochodzik, a przecież to już prawie koniec meczu.
0
Kurna, ale te ludziki z Puszczy zapieprzaą. Zablokował rożny, wstał i zablokował kolejne dośrodkowanie 15 metrów dalej.
2
@Sulimo Elegancko, we właściwym sensie sentencji.
0
@Sulimo I przyznanie się do błędu Trójcy z Zarządu.
A tymczasem, by Cię rozweselić :):
"kibol z IV 13 kwietnia 2024 o 18:55
To się nie dzieje ! Puszcza nas leje
rumak na necie hejterów szuka
zrozumieć futbol zbyt wielka sztuka
Ten trenerzyna z legend swych słynie
Nie dawał rady w żadnej drużynie
Miast galopować , Kolejorz truchta
Po Litwie , Islandii,leje nas Puszcza
Ile jeszcze hanby przysporzy
by rutek junior ,gały otworzył !
trener amator frustracją tryska
Winę ponoszą wscibskie ludziska
Wszak on analiz miliony zrobił
by w Lechu Poznań świetności dożyć
Jedną pominął , przyznać mu trudno
Że on nie trener , lecz wielkie…PUDŁO"
1
@Konfederat Galopował na Rumaku w stronę otchłani chaosu.
0
@Sulimo No to pomogę :)
"mario 13 kwietnia 2024 o 18:32
Lech 0,03 Poznań…"
1
@Sulimo "1 celny strzal z kur Puszcza..."
Ty XG lepiej sprawdź :).
1
@Sulimo Ty hejterze! To przez takich jak Ty Lech gra słabo, wiem, bo Rumak mi powiedział na konferencji! A przecież:
"Olo 13 kwietnia 2024 o 18:35
Relacja jest bardzo subiektywna. Komentarze także. Czy nie widzicie, hejterzy, że Lech kreuje? Nie widzicie tej gry z pierwszej piłki, tego zaangażowania? Puszcza jest po prostu po pierwszej połowie tłem dla naszej wspaniałej drużyny zbudowanej na trzy fronty. A jeszcze inni winią prezesa naszego klubu. I jeszcze mu wbijają szpilki. To nie ludzie. To wilki!"
:)
0
@FcPortoFan1999 Starcie dwóch asystentów Papszuna. Feio ma większe doświadczenie w chuligance.
0
@FcPortoFan1999 Moim zdaniem duży błąd sędziego i VARu. Tam był faul Salomona.
1
Ej no, gdzie VAR? Przecież to faul w polu karnym.
0
@FcPortoFan1999 Nie no, bez przesady. 2:0 to jeszcze nie deski, to na razie niebezpieczny wynik.
3
"NA RUMAKU DO TARTAKU!"
Komedia po prostu. Co ten Lech wyprawia?
3
Ale ładna kontra Puszczyków, aż szkoda, że tego nie zamknęli.
0
@FcPortoFan1999 Tyle, że ja się kibolom Lecha nie dziwię. Rutkowscy doprowadzili ambitniejszą część własnych kibiców do desperacji, swoimi decyzjami i sposobem prowadzenia klubu. Lech to (jak ładnie sformułował to Kuba Olkiewicz) Zakład Utylizacji Marzeń.
1
Najbardziej w meczu Lecha lubię czytać komentarze na kkslech.com. To jest coś podobnego, jak tutaj w trakcie kiepskich meczów Barcy, tyle, że bez naszej cenzury :).
Edit:
"Sapuaro 13 kwietnia 2024 o 17:36
O kur… co tu się odyebało.."
"Pawel68 13 kwietnia 2024 o 17:38
Bez obrony,ambicji,jaj!!!"
i tak dalej :)
0
Brawo Puszczyki! Puszczycy? Puszczanie? :)
1
Do boju Puszczo! Pokaż im, gdzie Rumaki zimują!
0
@Ojciec5tkidzieci "Hej! Jestem niegroźny, wypuść mnie i spotkajmy się znowu po latach!"
1
@Kgorecki2500 To ma równie wiele sensu jak pytanie Tuska o ceny paliwa. Potem tłumaczenia będą identyczne: wtedy chciałem prywatyzować, teraz to nie zależy ode mnie. Zwierzęta z zoo były przeciw. Itp.
2
@HighestInTheRoom Cudna topkawalerka w mikrolokalizacji.