0

@Gall Nie sposób się nie zgodzić. Choć ja się najbardziej obawiam tej jego nogi, że znowu się połamie.

0

@hoeniker To prawda, wolałem Agnieszkę Pilaszewską niż żonę Cezarego, ale idzie się przyzwyczaić.

1

@Oskaer1 Zgadzam się, z Arturem Barcisiem stworzyli niesamowity duet. Nie oglądam Rancza, bo kreacje z tego serialu psują wspomnienia z ML :)

0

@Marjando Za późno się zorientowałeś, do niedawna działał. Ja dostałem bana za słowo "Kwoka" w odniesieniu do słynnego MarioV(alv)e(rde)B. Moderatorzy mają braki w znajomości polskiej literatury, więc banują jak leci, bez zastanowienia. "Kwoka" to wiersz naszego Brzechwy, którego tytułowa bohaterka swoim zachowaniem wypisz - wymaluj oddaje osobowość milusińskiego bohatera tego serwisu.

0

@margroo Chodzi raczej o zarobki miesięczne. I 2 mln brutto.

0

@tomasi2004 Tomasi, na Boga! "kRZtałtować"? :) Bo będziesz chodził do jednej klasy z Dembele! :)

3

@MarioVeB! Sądzę, że sam powinieneś przeczytać tę dyskusję i to kilka razy. Padają tam odniesienia do Ciebie i Twojego sposobu odnoszenia się do ludzi, który może być uznany za obraźliwy. Ale najwidoczniej widzisz tylko to, co chcesz. Poza tym polecam komentarz użytkownika Jondam (Jondam 20 sierpnia 2019, 12:15 )
. Ale najlepiej założyć klapki na oczy i do przodu. My dobrzy, wy źli.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

21

@MarioVeB! Przecież Ty to robisz praktycznie w każdym poście, w stosunku do osób, którym odpowiadasz. Odnosisz się do nich w sposób pogardliwy i deprecjonujący, traktujesz z góry. Przyjmując to co piszesz, to nie można niczego złego napisać o kimkolwiek z klubu. Ale wiem, że jesteś taki stanowczy tylko wtedy, kiedy dotyczy to osób i rzeczy do których masz sympatię. W przeciwnym przypadku zachowujesz się tak, jak napisałem na wstępie posta. I nie tylko ja to widzę.

1

Komentarz usunięty

17

@Azi Ty nie krytykujesz, Ty po prostu wyrażasz stanowisko "Jeśli Ci się nie podoba jak jest u nas, to idź kibicuj im". Tym samym zamykasz drogę do jakiejkolwiek polemiki.

1

@Janiama A ja jestem ciekaw, czy on by w ogóle chciał to zrobić.

3

@Bykunn A cóż takiego zdrożnego zgłosiłeś, jeśli można zapytać? Bo chyba nie "miernota trenerska"? Jeśli tak, to wstyd, bo zapędy cenzorskie nie są powodem do chluby. Nie wyzywa go wulgarnie, ocenia jako miernotę. Ma prawo.

0

@drNo Uważaj, bo zgodnie z Twoją teorią, to Luis i Messi też są włączeni w tę transakcje. I istnieje silna konkurencja ze strony Realu, gdzie również niezły szpital.

0

@wpwelement A można pisać Failverde? Czy to też za ostro?

0

@Yoshi94 Tu się zgadzam.

0

@Chwytliwy Nie wiem czy żartujesz, czy nie, z treści nie wynika to w sposób zdecydowany. Jeśli jednak nie, to nie do gułagu, ale coś z nim trzeba zrobić, bo moim zdaniem już się nie zmieni.

Jak tak na to spojrzeć z perspektywy, to rozpacz ogarnia. 220 milionów za Neymara plus prawie drugie tyle poszło na wypożyczonego Cou i Dembusza kontuzjusza z rozumem pantofelka. A teraz jeszcze może wrócić ten Neymar za niewiele mniejszą kasę i z dużym ryzykiem, że się połamie, bo jest starszy, po poważnych urazach i jeszcze bardziej rozwydrzony, niż był. Jeśli faktycznie przyjdzie i się poskłada, to pół miliarda euro w błoto. A La Masia leży i kwiczy.

0

@Chwytliwy
https://www.fcbarca.com/90780-media-ousmane-dembele-nie-stawil-sie-w-sobote-na-badaniach-lekarskich-aktualizacja.html
Wiem, że to tylko artykuł. Ale jeśli to prawda, to dalej będziesz wypisywał te slogany na jego obronę?

1

@Chwytliwy Słuchaj: https://streamable.com/e3781 Trzeci rok w klubie, ciągle rokuje, ciągle ma odpalić. Prowadzisz jakąś działalność może? Bo wątpię, czy miałbyś cierpliwość do takiego pracownika, kiedy widzisz, że sporo rzeczy dzieje się z jego własnej winy.

0

@Reden Czyli kiedy skończyły się argumenty, zaczęło się sztuczne śmieszkowanie. Brawo.

0

@cosinus90 Ten jednostkowy przypadek to Twoje tłumaczenie w którym tłumaczysz, że Ty, to co innego i możesz nazywać innych użytkowników frajerami, bo to w celach dydaktycznych. Wszystkie zwierzęta są równe, ale świnie są równiejsze! :)

0

@Marjando Oceń gościa po tym: https://streamable.com/e3781
Autobus czy nie autobus - nie ma to znaczenia przy takiej jego grze. Teraz się jeszcze połamał. Ile Twoim zdaniem ma to trwać?

0

@sokot Ha ha. Tak, już pędzą z noszami, żeby go jak najszybciej wywieźć do Paryża.

0

@VeB92Nov To prawda, już trzeci rok u Dembele te wojaże po USA i Japonii źle się kończą.

0

@Przemson Kontuzjogenny to nie to samo, co podatny na kontuzje. Pozdrawiam.

4

@Chwytliwy Gość ma ciągle kontuzje, ciągle jakieś problemy. Nie wyciąga wniosków z tego, co go spotkało wcześniej. Przychodzisz Ty i mówisz, żeby dać mu spokój, bo pewnie nie myślał, że to coś poważnego. Jeśli sparzysz się raz i drugi, a potem trzeci raz pchasz łapę tam, gdzie się wcześniej sparzyłeś, to chyba nie świadczy o Tobie za dobrze? A Ty jeszcze wrzucasz swoje teorie, jak to się na biednego Dembele użytkownicy uwzięli. Kosztował duże pieniądze, zarabia duże pieniądze, a mimo tego JEST NADAL NIEODPOWIEDZIALNYM DZIECKIEM I TAK SIĘ ZACHOWUJE. Tylko tyle i aż tyle. I skończymy nazywać szambo perfumerią.

0

@tombard " Nie pakuj się w oglądanie filmów na dużym tv bez sensownego nagłośnienia. " - nie odniosłeś się w ogóle do tej światłej rady. Z czym masz problem? Że ktoś może oglądać filmy inaczej niż Ty?

0

@tombard Czyli jeśli nie ma lub nie stać go w tej chwili na takie nagłośnienie, to ma nie oglądać filmów lub pozostać przy 14 calach? To jest jakaś chora mentalność snoba. Samochodu też ma nie kupować dobrego dopóki nie wybudują wszędzie autostrad, bo straci przyjemność z jazdy? I pamiętaj, nie uprawiaj seksu, jeśli nie masz dużego członka! Tylko się rozczarujesz. Co to za chore podejście w ogóle?

0

@cosinus90 No tak, kiedy ktoś robi coś moim zdaniem złego - to jest be. ALE JA, to mam powód. Niezła logika.

0

@xJLx Jakie konkretnie przepisy? Bo chyba nie chodzi Ci o Prawo Webstera?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?