Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gall Real też tak myślał pozbywając się Ronaldo. Czasem to jest aż śmieszne, że macie wszystko przed oczami, a nie widzicie.
0
@misior Popieram. Niech się łudzą dalej. Syndrom bitej żony - "Ja go znam, on taki nie jest, on się zmieni". ROTFL.
0
@Pogba Dajesz Pogba, pakujesz walizy! Real czeka :) Jeszcze zadabuj przed odjazdem!
1
@elrubio Uważany przez kogo? Chyba przez followerów na Instagramie oraz zaprzyjaznionego fryzjera. Nie popadajmy w skrajności, nawet trenerzy, którzy się nim zajmowali nie okazywali takiego entuzjazmu.
3
Chwalmy Pana! Wreszcie.
2
@ViscaBarca123 Widać jak tzw. zdrowy tryb życia jest dla tegoż życia niebezpieczny. W domu co najwyżej mógłbyś z kanapy na dywan zlecieć, ot historia jak co dzień :)
0
@Socjopata A dla mnie oczywistym jest coś, co wiedzieli już Rzymianie, stwierdzając, że "Pacta sunt servanda". Nie jesteś w jego sytuacji, więc Twoje porównania są po prostu śmieszne. Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi zrobić ich sam.
1
@Trexas Bynajmniej to nie to samo, co przynajmniej.
0
@Momalsino Rozbawiłeś mnie, dzięki :)
0
@snoopdegie "Myślę że kwestia neymara nie dzielilaby tak ludu, gdyby zwolennicy jego przyjścia w ogóle rozumieli o jakich wartościach mówią opportunisci. "
"Oportuniści"
Chyba nie do końca znasz znaczenie tego słowa i jego pisownię. Stawia to pod znakiem zapytania sens dalszej wypowiedzi.
0
@Deraxium "ja rozumiem, ze kibic Milanu czy Bayernu moze nie wiedziec nic o Cucurelli. ja rozumiem ze kibic R.madryt czy Atletico moze myslec o Cucurelli jako o lewym obroncy. Ale jesli widze cala mase "kibicow" Barcelony ktorzy pisza: Cucu na zmiennika Alby to sie zastanawiam, kim są ci "kibice"- jegomoscie. Bo na pewno nie sa kibicami Barcelony. Bo kibic Barcelony powinien miec elemntarna wiedze nie tylko o swoim klubie ale tez o pilkarzach ktorzy graja na wypozyczeniu, a juz na epwno wiedze o wypozyczonych do tej samej ligi."
To jak to jest, komuś ten jegomość może wytykać nieznajomość pozycji na jakiej ten zawodnik gra, a kiedy okazało się, że sam za bardzo nie wie, to go usprawiedliwiasz i zarzucasz innym czepianie się słówek. I dodajesz interpretację na temat "co poeta miał na myśli?" Trochę słabo, nie uważasz?
5
@zenoowity Jan Brzechwa "Kwoka":
"Proszę pana, pewna kwoka
Traktowała świat z wysoka
I mówiła z przekonaniem:
„Grunt do dobre wychowanie!”
Zaprosiła raz więc gości
By nauczyć ich grzeczności.
Pierwszy osioł wszedł, lecz przy tym
W progu garnek stłukł kopytem.
Kwoka wielki krzyk podniosła:
Widział kto takiego osła?!
Przyszła krowa. Tuż za progiem
Zbiła szybę lewym rogiem.
Kwoka gniewna i surowa
Zawołała: „A to krowa”
Przyszła świnia prosto z błota
Kwoka złości się i miota:
Co też Pani tu wyczynia?
„Tak nabłocić! A to świnia!”
Przyszedł baran. Chciał na grzędzie
Siąść cichutko w drugim rzędzie,
Grzęda pękła, kwoka wściekła
Coś o łbie baranim rzekła
I dodała: „Próżne słowa,
Takich nikt już nie wychowa,
Trudno, wszyscy się wynoście!”
No i poszli sobie goście.
Czy ta kwoka proszę Pana
Była dobrze wychowana?"
Z dedykacją dla MarioV(alv)e(rde)B!
0
@dominik127pl I to jest argument! A ten Janiama plecie, że się strona dziecinna zrobiła. Świetnie, że dałeś merytoryczny odpór jego farmazonom.
2
@BarcaSupporter Wymyślił sobie, tak jak AS tę ofertę Barcelony.
2
@Nano22 Sposób przedstawienia tej "informacji" jednoznacznie na to wskazuje. Jeśli tego nie dostrzegasz, to przykra sprawa, ale chyba jesteś mało spostrzegawczy.
7
Komentarz usunięty
0
@Persyfl Odpadnięcie nie, jego styl jak najbardziej. Z resztą się zgadzam.
1
@caminero Do tej pory firmował i nic mu nie przeszkadzało, teraz nagle uniósł się honorem i jest dla Ciebie bohaterem, chociaż tak naprawdę nie wiesz, dlaczego tak naprawdę zrezygnował. Śmiechu warte.
0
@Witam No, a Neymar ma 27. Chyba miał jakieś koszulki w wieku 2 latek, tak? Wszystko się zgadza.
0
@Boniek10 Co kogo obchodzi, ile za nich "daliśmy"? Ney nie jest warty w obecnej dyspozycji tyle, ile "daliśmy", ale czy oni obaj są? Brak tu logiki. Jeden ciągle kontuzje, drugi raczej nie błyszczy ostatnio, prawda? Oceniaj obie strony wg jednego wzorca.
0
@panczo Ale mnie rozbawiłeś, dzięki :)
0
Mogą mieć i milion zasad, równie górnolotnie opisanych. Co z tego, ilu z nich mimo tych wszystkich wspaniałości, ochów i achów, osiągnęło coś w ostatnich latach? Kto na przestrzeni 3 - 4 lat wyszedł stamtąd i stał się znanym zawodnikiem? Ilu jest chociażby w kadrze U21? Nie oczekuję co roku nowego Messiego, ale chyba jednak rodzą się nadal ludzie umiejący grać w piłkę?
0
@Kettger Co to za porównanie jakieś z dupy kompletnie? To może niech ta parada odbędzie się w jakiejś hali, wstęp za okazaniem biletu, transmisja płatna, kto chce pójdzie, kto chce obejrzy w domu, kto nie chce, nie będzie mu się to rzucało w oczy. Czasem jak czytam jakiś komentarz, to widać, że autor go w ogóle nie przemyślał, tylko chciał za wszelką cenę wygłosić odezwę ideologiczną.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@MarioVeB! Twoje nagminne wycieczki osobiste do każdego, kto ośmieli się mieć inne zdanie, również nie wnoszą nic do tematu, a regularnie je czynisz. Więc zajmij się sobą, a potem pouczaj.
Edit: I skoro już jesteś takim fanem rzetelnych informacji, najpierw sprawdź, ile będzie ten zawodnik zarabiał w Realu, zamiast siać zidiocenie i w różnych wątkach pisać o 2 milionach.
1
@MarioVeB! O jakich 2 milionach mowa? Że Cię zacytuję "co to za bzdury?"
0
@Tasde Real pozyskał go najprawdopodobniej za darmo, skończył mu się kontrakt (o czym miały nie wiedzieć Barcelona i PSG) i Madryt dogadał się bezpośrednio z zawdonikiem, więc o czym piszesz? Jeśli prawdą są te doniesienia, to jakie masz zdanie o naszych specach od transferów?
0
Komentarz usunięty
1
@szymon351 Przecież on nic takiego nie powiedział, trzeba czytać ze zrozumieniem, chodziło mu o powrót do Japonii.
0
Wg Marki Real pozyskał go za darmo, bo skończył mu się poprzedni kontrakt. Ciekawe czy wspaniały team od transferów o tym wiedział? Podobno nie, uważali, że jest związany umową do 2020. Można zadać sobie pytanie, jak to świadczy o profesjonalizmie?