2

@tadzik447 Ale on o tym nie myśli, bo wydaje mu się, że jest taki mądry i zabawny. "Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu."

1

@BrudnyJoe Jesteś brudny, a nie nowy. Gdybyś był faktycznie nowy, byłbyś czysty.

0

@tristan87 "Szok. Ciekawe który kolejny klub się na niego nabierze."
Nie podpuszczaj...

0

@Esteban_ Jak Kartagina.

0

@Forsyth Nie wiedziałem, że to Ukraina rozpoczęła działania wojenne.

0

@VegetaPolska "żeby nabić numer na elemencie, trzeba użyć młotka. No mamy też pistolet ale jego nie zawsze się używa. "
To brzmi, jakbyś zajmował się odzyskiwaniem długów w organizacji mafijnej.

0

@VegetaPolska "Ogólnie mój lewy kciuk już dużo razy dostał młotkiem w pracy."
Wprawdzie nie jestem lekarzem, ale nasuwa mi się taka prosta rada. Przestań walić w niego młotkiem!

0

@kamyk_23 Niestety, powiedzieli mi, że tylko rodzina może Cię odwiedzać.

0

@marcin62 Ci ekolodzy naprawdę są aż tak nieporadni?

0

@tristan87 "Jezioro" to mało reprezentacyjna nazwa dla tak wybitnej postaci. "Ocean" to chyba za dużo, ale "Morze im. Prezydenta Jacka Sutryka" brzmiało by lepiej, a Wrocław zyskałby przy okazji dostęp do takiego akwenu.

0

@Colon Teraz powinien jeszcze wyjść Sienkiewicz ze swoim woreczkiem i zakrzyknąć: "Idziemy po Ciebie!".

0

@Borneo Ja również przeszedłem C19 bardzo ciężko. Naprawdę bardzo. Nigdy w życiu nie czułem się tak źle. Nie szczepiłem się. Żyję i mam się dobrze. Tak więc jeden rabin powie tak, inny wprost przeciwnie. Kto ma rację - we współczesnym świecie nie ma szans się dowiedzieć. Za wiele tu PR, budowania narracji i kształtowania świadomości ogółu ku komuś pasującym wzorcom. Dalszego zdrowia i dobrego samopoczucia życzę!

5

@Luciano99 Ale jednak miło, że pokazał, iż mimo braku przytomności, Walentynki to dla niego nadal ważne święto i że was wszystkich loffcia. :)

0

@HypeR A ja go lubię.

1

@barcelonaLM Wiem, widziałem jego komentarz.

0

@jacobFCB To ten nowy skład Legionu Samobójców? Wygląda, jakby go robił Disney.

0

@barcelonaLM Nieistotne. Ważniejsze, że jednak uznałeś za zasadne poświęcenie na to czasu. Z nieznanych mi przyczyn :).

1

@HighestInTheRoom "Gościu, ty masz gorszy kompleks Lewego niż ambasadziarze na punkcie Ronaldo, a to już spore osiągnięcie xD"
No nie wiem. Raczej fiksację na punkcie Argentyny i każdej rzeczy, która jej jest. Dziś widziałem jak jeden pisał o Martinezie per "Dibuś kochany", czy podobnie. To dopiero jest faza. Ciekawe, czy są pluszaki w kształcie tego bramkarza? "Mamo, kup mi Dibusia".

2

@AlexDark00 Czasy mamy takie, że na bezrybiu i rak ryba, a wśród ślepców jednooki królem. Nie zauważyłem, by jakoś masowo strzelały szampany. Mecz nędzny, ale wygrany, a Robert wykonał swoją robotę. Mamy płakać i narzekać?

0

@FcPortoFan1999 To prawda, ale dlaczego? Łączą to go głównie pismaki. Jedyna poważna sprawa, to była chyba kadra. Może czeka, aż się Probierz przewróci i sobie głupi ryj rozwali? Bo za granicę to raczej nie pójdzie, ciężko by mu było bez znajomości języka.

1

@AlexDark00 Kolego. "Cesarzowi co cesarskie, a Bogu, co boskie". Warto byś o tym pamiętał. Ganić, kiedy jest za co, ale też chwalić, kiedy są powody. Inaczej nikt nie będzie Cię brał poważnie, bo "krytyka" dla samej radości z dowalenia, pokazuje tylko, że nawet nie starasz się być obiektywnym. No i chyba nie chcesz być w jednym klubie z panem "Cotozabzdury"?

1

@HighestInTheRoom Ok. Ale dla mnie "hejtus Lewego" jest tutaj tylko jeden i od dawna smacznie śpi :).
Edit: E nie, jest też ten Mroczny Aleksander Plus Zera, przypomniało mi się! :)
Edit2: No i fakt, to on.

0

@FcPortoFan1999 Nie no, wtedy by przedłużył wcześniej. To taka miłość, jak z laską, która wraca do Ciebie dopiero, jak nikt inny jej nie chce i mówi, że to zawsze byłeś Ty :).

4

@barcelonaLM Jednak skłonił Cię do wykonania całej tej bezsensownej roboty i napisania o tym, co jeszcze bardziej nakręci hype na niego i zasięgi. Dałeś się wciągnąć w jego gierkę. :)
Edit: Widzę, że Twoim śladem poszli też inni. Prawie viral :).

3

@MesQueUnClub96 Raczej walczyk.

0

@FcPortoFan1999 A nie byłoby to trochę przyznaniem się do pewnej porażki?

2

@Luciano99 "Dodi po stracie ojca wszędzie doszukuje się spisków, wczoraj się zdziwił, że podałem mu szklankę wody przy robocie i nie odliczyłem tego z wypłaty"
A wie, że woda była z sedesu?

1

@Borneo Nie bądź taki skromny. Przecież regularnie się tam kłujesz, co i rusz przypominasz albo boostujesz.

0

@HighestInTheRoom A co to za bzdury? On jest chyba obecnie na wygnaniu?

0

@FcPortoFan1999 Nie no, teraz to bez sensu. Muszą dotrwać do końca sezonu i ewentualnie szukać w międzyczasie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?