La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1313 Culés

1

Paskowy z tvp nie moze znaleźć pracy bravo cytując jego za duży smród się za nim ciągnie;)
https://teleshow.wp.pl/byly-paskowy-tvp-szuka-pracy-jestem-niezatrudnialny-za-duzy-smrod-sie-za-mna-ciagnie-6995942309591712a

1

@Borneo Bartosz Gonzales? Samuel Pereira? Za PiSu to TVP była prawdziwie polska.

1

@arasz1819 pereire to chyba zatrudnia jarek bo finalnie wlascicielem jest spolka srebrna a nią zarządza instytut lecha kaczyńskiego a nim zarzadza jarek. K ;)

0

@Borneo Ty też nie miałbyś szans na zatrudnienie w takiej specjalizacji. Musieliby przydzielić Ci dodatkową osobę do tłumaczenia z Twojego na polski.

0

@Dari0G no jak nie ma się argumentów to co ci pozostaję;) przynajmniej nie jestem tają swinią jak ten koles co mieszał ludziom w głowie:)dobrze mu tak:)mógł tej roboty nie przyjąć.Sprzedał się:)

0

@Borneo "no jak nie ma się argumentów to co ci pozostaję;)"
Nie widzę związku. Argumentów na co? Na to, że nie umiesz pisać poprawnie po polsku? Bo to chyba miałem na myśli, prawda? Przecież sam je regularnie dostarczasz.

"przynajmniej nie jestem tają swinią jak ten koles co mieszał ludziom w głowie:)"
Polemizowałbym.

0

@Dari0G oczywiście zmieniasz temat bo taja osoba nie wypowiada się nie na temat związany z postem.Co jest brakiem kultury.Podważa uzytkownika z sugestią językową.Aby post mial słabszą moc. Abstrachując że to mało grzeczne, to jeszcze mało prawdziwe, Enstein i wielu znanych ludzi jak dyzlekcje mieli Walt Disney, Winston Churchill, Pablo Picasso, Leonardo da Vinci, Isaac Newton, Mozart, Adam Mickiewicz, Andy Warhol, Anthony Hopkins, Agatha Christie, John Lennon, Salma Hayek, Orlando Bloom, Tom Cruise i wiele osób wsŕod biznesu równiez i zwyczajnie można się na taką osobę nadziać.Za lekceważenie w zyciu można zapłacić.Ale tak naprawdę ci co to mówią to tego nie rozumią i w temacie są nie wykształceni.Z ich punktu widzenia jest to nie zrozumiałe.Generalnie uwagi jeżykowe jak wiem ze są używanw q celu oslabienia posta delikatnie mówiąc po mnie spływają;)

0

@Borneo "oczywiście zmieniasz temat bo taja osoba nie wypowiada się nie na temat związany z postem."
Chłopie, oprzytomniej, śmiałeś się i cieszyłeś, że jakiś koleś od pasków nie może znaleźć roboty. A jaką on zbrodnię popełnił? Że nie jest z Twojej strony politycznej? Tacy jak on, są i u Ciebie. Twoje podejście pokazuje, jak jesteś mściwy i małostkowy. Ja napisałem na temat, że tak samo Ty nie znalazłbyś roboty w tym fachu, z uwagi na swoje lenistwo, bo nie chce Ci się nawet poprawiać i sprawdzać tych błędów, które podkreśla Ci przeglądarka. To nie ma nic wspólnego z DYSLEKSJĄ, czy też dysortografią. To po prostu świadczy o Tobie, jak jesteś leniwy i jak masz gdzieś odbiorcę Twojej "tfurczości".

"Abstrachując że to mało grzeczne, to jeszcze mało prawdziwe, Enstein i wielu znanych ludzi jak dyzlekcje mieli Walt Disney, Winston Churchill, Pablo Picasso, Leonardo da Vinci, Isaac Newton, Mozart, Adam Mickiewicz, Andy Warhol, Anthony Hopkins, Agatha Christie, John Lennon, Salma Hayek, Orlando Bloom, Tom Cruise i wiele osób wsŕod biznesu równiez i zwyczajnie można się na taką osobę nadziać"
Jesteś mitomanem i megalomanem. I nadal NIE CHCE CI SIĘ NAWET NAUCZYĆ, JAKĄ TA TWOJA WYMYŚLONA PRZYPADŁOŚĆ MA PRAWIDŁOWĄ PISOWNIĘ. Lenistwo i brak szacunku do odbiorcy sprawia, że nawet nie sprawdzasz, co smarujesz, nie zadajesz sobie nawet trudu, by poprawić słowa, które podkreśla Ci edytor. W czym więc jesteś podobny do osób, które wymieniłeś?

"Za lekceważenie w zyciu można zapłacić."
No to płacisz właśnie. Za lekceważenie czytelnika. I własne lenistwo w tej kwestii.

"Generalnie uwagi jeżykowe jak wiem ze są używanw q celu oslabienia posta delikatnie mówiąc po mnie spływają;)"
Właśnie widzę jak spływają. Z tego powodu nasmarowałeś ten elaborat wyżej, tak mało Cię to obeszło. Wstydziłbyś się chociaż tak kłamać.

0

@Dari0G hehe ale mnie rozbawiłeś mnie chlopaku.Ten skurwysyn od pasków manipulowal dziesiatkani starszych osób bo od 48 roku życia to była glowna widownia tvp.To zwykle skurwysynstwo bo starsi ludzie na emefyturze nie sa sorawni w social meduach a tvo byla spiralą nienawiści.......Co powszechnie jest wiadomo.Nawet duda tvp nie lubił.....Jeśli chcesz byc wiarygodny broniac pasków tvp;) to się przemysl bo broniąc twórcę tych pasków opluwających innych szerzących ko kretne tezy przesyłając nie prawdziwe i infoirmacje orzyczyniające się do tego że Polacy sa skłuceni ze sobą a takze w duzej mierze wrogo nastawieni do zagranicy i ty sue pytasz co ten gość robił to grubo jesteś oderwany.Albo z tej pisowskiej opcji kesteś za kasę kupiony.Albo zwyczajnie jesteś i tu skończę wypowiedź.w tym temacie.Co do dyzlekcji sorawa jest prosta.Praciwałem na tym jako dziecko z psychologiem i rodziną i nawet moja Babcia która straciła przez raka nogę po zajęcuach robiła mi dyktanda.Mam przez psycholofa pismo ktore zwolnialo mnie na matuerze z oceny z błędów.Dachowcy to stwietdzili i ocena jest jasna proszę go za to nie oceniać za to.Skonczyłem na koźmińskim 2 kierunki dobrze ze kwestia pisowni nie ogranicza możkiwość w rozwijaniu się.Ale skoro uwazasz się za lepszego od fachowców w tej dziedzinie że wypiwiadasz się w tym temacie to gratulacje;ale czy nie walczysz z wiatrakami to drugie;) pozdr. I jeszcze jedno przestrzegam orzed lekcewarzeniem dyzlektyków bo tu jest coś za coś rozwijają inne umiejętności....chic rizumiem ze twój cel jest podważenie sily postu;)

0

@Borneo Ty nie tylko nie umiesz pisać. Ty nie umiesz też czytać ze zrozumieniem. Albo umiesz, ale nie potrafisz logicznie wytłumaczyć, czemu nie poprawiasz błędów, które widzisz, bo edytor Ci podkreśla, więc zaczynasz te swoje pierdololo o Koźmińskim, psychologach i nawet babci bez nogi (Swoją drogą, co to ma wspólnego z tematem? Tania sztuczka by wzbudzić współczucie?) Gościu, masz podkreślone błędy, gdybyś był faktycznie takim omnibusem, na jakiego się kreujesz, to próbowałbyś poprawiać. Jeśli widzisz błędy i nic z tym nie robisz, to nie pierdziel mi tu o psychologach i zaświadczeniach, bo nie piszesz dyktanda na kartce papieru, ale komentarz w edytorze, który ułatwia Ci korekcję błędów. Leniem jesteś i tyle. Nie chce Ci się. Aby nasmarować i kliknąć "wyślij".

Tę część o kupowaniu mnie przez pisowską opcję, to aż żal czytać. Tyle pierdzielisz o podziale, a sam jesteś głównym dzielącym, bo nie można mieć zdania innego, niż Ty. Świata nie można widzieć inaczej. Bo jest się wtedy od razu zaszufladkowanym, jako znany Ci wróg. Inaczej nie umiesz. I to jest smutne. Nie dostrzegasz nawet belki we własnym oku. Szkoda czasu. Nara.

0

@Dari0G soey ale to y bronisz janalie paskowego mam nadzieję że jeszcze dlugo bedzie szukać roboty.A ty powinieneś się przemyśkec skoro takiego klamce bronisz....może nie przez przyoadek....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?