- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1302 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Roobo
9
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Bykunn
0
@sokot ja mam serdecznie w nosie czy go uwalą czy nie. Jedno plemię i tak wie swoje a drugie wie... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1302 Culés
2
Piast Gliwice w półfinale Pucharu Polski po raz pierwszy od 2021 roku.Po raz pierwszy od 4 lat zaś Raków nie osiągnie minimum finału tych rozgrywek.Sama porażka Rakowa nie jest jakimś wielkim zaskoczeniem,ale rozmiar tej porażki jest przytłaczający.
0
@FcPortoFan1999 I jak tam, nadal chcesz dać Szwardze kolejny sezon? Przecież tam się nic nie zgadza. Tragedia i kompromitacja.
0
@Dari0G Ale to kto ma go zastąpić po raz kolejny pytam?
0
@FcPortoFan1999 To nie moje zadanie i nie mnie za to płacą. Papszuna niech poproszą. Albo Xaviego. Raków ze Szwargą czeka degrengolada, przecież to widać. Ile kasy wydali na transfery, a jest coraz gorzej.
0
@Dari0G A wiesz że Papszun i Xavi nie przyjdą? Dawaj kolejne nazwiska.
0
@FcPortoFan1999 Skąd wiesz? I powtarzam, to nie jest moje zadanie. Skoro to nie jest moje zadanie, to nie jest też żaden argument na poparcie Twojego podejścia. Bo to Raków ma duży sztab i pieniądze, i to Raków powinien skanować rynek. To, że ja czy Ty nie mamy obecnie żadnego kandydata, nie znaczy, że oni również. "Siedźmy w gównie, bo nie ma widoków na wyjście z niego" to żadne podejście. Historia, nawet w naszej Ekstraklasie, pokazała, że czasem nieoczywiste wybory się sprawdzają. A czasem nie. Jednak kto stoi w miejscu, ten się cofa.
0
@Dari0G Jedyne wyjście z tej sytuacji to jest powrót Papszuna..ale czy On aby na pewno chce tutaj wracać? Bo takie zwolnienie Szwargi,może uruchomić tradycyjną karuzelkę trenerską w Rakowie jak to bywało i bywa w innych klubach.
0
@FcPortoFan1999 Może i uruchomi, ale co z tego? Jaka jest alternatywa? Coś zrobić muszą, bo jak tak dalej pójdzie, to nawet do miejsca premiowanego pucharami się nie doczłapią. Choć tutaj akurat trwa zażarta walka o to, kto będzie niżej.
0
@Dari0G Bo tutaj obecnie to przyjść może Jurko lekki jak piórko Brzęczek.A stąd,to prosta droga do częstszego zwalniania trenerów.
0
@FcPortoFan1999 On już w Rakowie był i nie sądzę, żeby chcieli do tego wracać. Poza tym zwróć uwagę, jak sam się ograniczasz. Szwarga albo karuzela. A przecież to nie są jedyne dwie opcje. Raków to nie Puszcza (z całym szacunkiem), że ma mały budżet. Chociaż nawet ciekawiłoby mnie, co taki Tułacz by zdziałał przy możliwościach klubu z Częstochowy.
0
@Dari0G Ja,mimo wszystko Jestem zwolennikiem tego aby dostał szansę na chociaż drugi sezon już z Ivim Lopezem.
0
@FcPortoFan1999 Mitologizujesz tego Lopeza. Tak jakby tylko on mógł uratować Raków. A wróci i okaże się, że niczego to nie zmieni.
0
@Dari0G Jak i On nic nie zmieni,to wtedy najpewniej naura Szwarga...a mitologizuję Iviego z prostego powodu.To był ich główny lider ostatnich lat,nie tylko Gutkovskis.
0
@FcPortoFan1999 Najlepsi są zawsze ci, którzy nie grają. Ja pamiętam mecze, w których i Ivi nie błyszczał. Im dłużej go nie ma, tym bardziej ludzie wyolbrzymiają dokonania i koloryzują wspomnienia. Zobaczymy co pokaże, kiedy wróci.
0
@Dari0G No jak nie On,to z całym szacunkiem ale w tej drużynie nie ma kogoś kto może odbudować ten zespół z miejsca.