0

Alaves jakby w 15 grał.

1

Dziś gramy na poziomie Śląska Wrocław...

0

Świetny mecz w naszym wykonaniu, przyjemnie się ogląda.

0

ich trener wygląda trochę jak Hitler, wąsa tylko brakuje.

1

@zygzakmaklini fachową ocena xD

0

@Piotr,1985 była taka sytuacja w GOAL 3

14

Dzięki Messi, że go wykąpałeś :)

3

To Yamal czy Messi wrócił?

3

Christensen obok Olmo, jak oni nie będą razem to nie wierzę w miłość.

0

@Kapitan hawk Precz z komuną!

0

@Kapitan hawk bo tam jest błąd, powinno być:
"Negreira, odejdź już, proszę."

4

@michal26 szykujmy się na 3 sędziów liniowych.

2

@Derean ograniczenia są tylko w twojej głowie.

1

@abram3k najmocniejszy byłby z Inigo.

0

@michal26 ale ja nie napisałem tego jak zarzut do niego, tylko żeby wyjaśnić, że mimo tego, radzi sobie bardzo dobrze.

0

@michal26 niestety, ale choroba nie pozwola mu na to, żeby być w tym dobrym.

1

@Kgorecki2500 to się w pale nie mieści

3

Szef dziś wraca :)


2

0

Real Madrid TV: Celem jest, żeby Real przestał zdobywać punkty w tej parszywej lidze Negreiry

No tak, bo ktoś im zabronił strzelać bramki w tym meczu...

1

@Safrani Sytuacja jak z tym Jadenem Philogene.
Też pół okienka był grany transfer do Barcelony a na koniec trafił do Aston Villa.

Być łączony z potęgą światową a na koniec trafia do średniaka Anglii, dziennikarze mają fantazję

1

@Ptasior Kampania Trzaskowskiego to jedno wielkie wyrwanie z kontekstu.

3

@Matan_Zajcev klasyk, post nie dotyczy Mentzena, ale trzeba w komentarzach zacząć burze.
Troche jest różnica;
- pakt migracyjny, który jest kluczowy dla państwa i z tego kłamstwa nie powinno się robić
- jedzenie robaków - gdzie uwierzy w to tylko osoba o wątpliwej inteligencji

9

Po angielsku to byłby hit światowy.

0

@Popitek12 ta przysługa pewnie, że i tak załatwi mu walkę o mistrza na WM.

0

bez sensu ten Jey Uso, przez cały rok dostawał walki o Mistrzostwo i je przegrywał.

0

Strowman potrzebuję większych spodni.

4

ale żenada z tym Speedem, aż musiałem wyjść z pokoju, bo cringe był zbyt duży.

0

@Transu96 chyba chodzi o to, że zobaczył jak Cody pokazał agresję w stosunku do KO i stanie po stronie Owensa w tym konflikcie.

0

Cody Rhodes chyba powoli heel turn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?