D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alaves jakby w 15 grał.
1
Dziś gramy na poziomie Śląska Wrocław...
0
Świetny mecz w naszym wykonaniu, przyjemnie się ogląda.
0
ich trener wygląda trochę jak Hitler, wąsa tylko brakuje.
1
@zygzakmaklini fachową ocena xD
0
@Piotr,1985 była taka sytuacja w GOAL 3
14
Dzięki Messi, że go wykąpałeś :)
3
To Yamal czy Messi wrócił?
3
Christensen obok Olmo, jak oni nie będą razem to nie wierzę w miłość.
0
@Kapitan hawk Precz z komuną!
0
@Kapitan hawk bo tam jest błąd, powinno być:
"Negreira, odejdź już, proszę."
4
@michal26 szykujmy się na 3 sędziów liniowych.
2
@Derean ograniczenia są tylko w twojej głowie.
1
@abram3k najmocniejszy byłby z Inigo.
0
@michal26 ale ja nie napisałem tego jak zarzut do niego, tylko żeby wyjaśnić, że mimo tego, radzi sobie bardzo dobrze.
0
@michal26 niestety, ale choroba nie pozwola mu na to, żeby być w tym dobrym.
1
@Kgorecki2500 to się w pale nie mieści
3
Szef dziś wraca :)
2
@MesQueUnClub96 Olmo
0
Real Madrid TV: Celem jest, żeby Real przestał zdobywać punkty w tej parszywej lidze Negreiry
No tak, bo ktoś im zabronił strzelać bramki w tym meczu...
1
@Safrani Sytuacja jak z tym Jadenem Philogene.
Też pół okienka był grany transfer do Barcelony a na koniec trafił do Aston Villa.
Być łączony z potęgą światową a na koniec trafia do średniaka Anglii, dziennikarze mają fantazję
1
@Ptasior Kampania Trzaskowskiego to jedno wielkie wyrwanie z kontekstu.
3
@Matan_Zajcev klasyk, post nie dotyczy Mentzena, ale trzeba w komentarzach zacząć burze.
Troche jest różnica;
- pakt migracyjny, który jest kluczowy dla państwa i z tego kłamstwa nie powinno się robić
- jedzenie robaków - gdzie uwierzy w to tylko osoba o wątpliwej inteligencji
9
Po angielsku to byłby hit światowy.
0
@Popitek12 ta przysługa pewnie, że i tak załatwi mu walkę o mistrza na WM.
0
bez sensu ten Jey Uso, przez cały rok dostawał walki o Mistrzostwo i je przegrywał.
0
Strowman potrzebuję większych spodni.
4
ale żenada z tym Speedem, aż musiałem wyjść z pokoju, bo cringe był zbyt duży.
0
@Transu96 chyba chodzi o to, że zobaczył jak Cody pokazał agresję w stosunku do KO i stanie po stronie Owensa w tym konflikcie.
0
Cody Rhodes chyba powoli heel turn.