1

@Kinginiesta myślę, że Zbyszek chciał zostać tak zatrzymany, to nie Policja go znalazła, tylko on sam wskazał im miejsce gdzie go szukać a Telewizja Republika mogła to wszystko nagrać, z każdej strony, gdzie znajdą jakieś naruszenia policji, już słyszałem, że jakiś dziennikarz mówił, że policjant w stosunku do niego był agresywny.

7

Pamiętacie jak Kamiński i Wąsik ukrywali się u Dudy w pałacu?
Zostali zatrzymani a telewizja Republika zrobiła z nich więźniów politycznych, gdzie tłumy stały przed aresztem i skandowali ich nazwiska.

Teraz są Posłami do Parlamentu Europejskiego xD

1

@NeroTFP1 dla mnie ta wizyta w Republice była właśnie po to, żeby zrobić zatrzymanie przed telewizją.
To wszystko szachy 5D Zbyszka i PiS.

8

ale Republika zrobiła majstersztyk, zaprosili Zbigniewa Zero, żeby zrobić relacje na żywo z zatrzymania, teraz mają materiały, które okrążą cały świat.

1

@Radko1976 to dziękujemy Zbyszku za wizytę, dużo zdrowia i powodzenia w dalszym życiu.

2

@Hosh w cale się nie zdziwię.
Jak ta komisja będzie przygotowana tak samo jak do Komisji z Kaczafim, tam dziadek ich rozegrał.

0

@Michael24 podobno nawrót ma teraz

0

@Gaucho dobry kierunek dla niego.

1

@Hosh Ziobro! Przestań mi rodzinę przesladowac.

0

Ziobro oddał się w ręce policji.

1

@MOLESTA gdzie Ci skazani Pisowscy? Nadal tylko jakieś komisję, gdzie taki Kaczyński rozegrał ich jak dzieciaków a reszta im ucieka.

0

@MOLESTA mam wrażenie, że Ty czytać nie potrafisz, prawdopodobnie jesteś z ekipy SilnychRazem.

Czy jak gdzieś bronie PiS-u?

1

@MOLESTA pan Giertych nie mdlał i nie uciekł do Włoch?
Czy ja gdzieś napisałem, że Tusk ukrywał się? Mam zarzut, że on też nie jest niewinnym czlowiekiem, tak jak dużo osób w tym kraju, które nie ponoszą żadnych konsekwencji, bo są na wysokich stanowiskach.

0

@MOLESTA dobrze, ale dostały się następne szumowiny, nie powiesz mi, że Tusk czy Giertych to wzory niewinności.

3

Wracaj jak najszybciej!

1

Policja próbuje wejść do siedziby telewizji Republika xD

1

@Konradowskyy bo hejtowac kogoś, kto jeszcze nigdy w tym kraju nie rządził jest dziwne.
Tusk, Morawiecki i inni w tym kraju są już od tylu lat, ciągle ludzi oszukają, smród afer się za nimi ciągnie a i tak ludzie na nich głosują.
To tak jakby Cię żona zdradzała, ale byś jej to ciągle wybaczał, bo obiecała, że tym razem już tego nie zrobi.

1

@Comentateiro Największy cud świata.

1

@Ojciec5tkidzieci był to Bardzo śmieszny dzień na X, szkoda że ktoś taki siedzi w sejmie.

1

@Michael24 piękna ta jego walka, dostaje notkę, usuwa wpis, daje nowy, dostaje notkę itd.
Piękna walka :D

0

@BulaKG pamiętam, że przez nich musiałem Viaplay wykupić xD

1

@Popitek12 nie cierpię jak mi się to zdarza, tylko ja jestem tym kolegą, który wraca do domu.

0

@blakkudium dziwne, ten Mitoma jest średni, lepszej oferty już za niego nie dostaną.

2

@xvcWinterSoldier to chyba główna przyczyna, plus kibice Realu.

3

@Michael24 ja go rozumiem.
Jednak Barcelona to jest jego klub i przeżywa pewnie każdy mecz z 2 razy bardziej. Już w City pokazuję, że jego układ nerwowy jest w ciężkim stanie.
W Barcelonie jednak miał problemy z zarządem, w City może robić co chce.

9

Nie rozumiem, że są ludzie, którzy go nie lubią.

1

@barca__rządzi byłem na 90% pewny, że ACL.
Strasznie dziwnie mu ta noga uciekła.

2

@ProMILs Naprawdę nie rozumiem ludzi, jak już chcą głosować na POPiS to czy nie mogą głosować na jakieś nowe twarze?
Za Giertychem ciągnie się smród, jego niewinność jest dużą wątpliwością a ludzie na takich ludzi głosują, dają im miejsce w sejmie i płacą mu pensję, żeby dalej robił te swoje podejrzane interesy.

4

4

@NeroTFP1 tu doszło do Sigmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?