D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kinginiesta myślę, że Zbyszek chciał zostać tak zatrzymany, to nie Policja go znalazła, tylko on sam wskazał im miejsce gdzie go szukać a Telewizja Republika mogła to wszystko nagrać, z każdej strony, gdzie znajdą jakieś naruszenia policji, już słyszałem, że jakiś dziennikarz mówił, że policjant w stosunku do niego był agresywny.
7
Pamiętacie jak Kamiński i Wąsik ukrywali się u Dudy w pałacu?
Zostali zatrzymani a telewizja Republika zrobiła z nich więźniów politycznych, gdzie tłumy stały przed aresztem i skandowali ich nazwiska.
Teraz są Posłami do Parlamentu Europejskiego xD
1
@NeroTFP1 dla mnie ta wizyta w Republice była właśnie po to, żeby zrobić zatrzymanie przed telewizją.
To wszystko szachy 5D Zbyszka i PiS.
8
ale Republika zrobiła majstersztyk, zaprosili Zbigniewa Zero, żeby zrobić relacje na żywo z zatrzymania, teraz mają materiały, które okrążą cały świat.
1
@Radko1976 to dziękujemy Zbyszku za wizytę, dużo zdrowia i powodzenia w dalszym życiu.
2
@Hosh w cale się nie zdziwię.
Jak ta komisja będzie przygotowana tak samo jak do Komisji z Kaczafim, tam dziadek ich rozegrał.
0
@Michael24 podobno nawrót ma teraz
0
@Gaucho dobry kierunek dla niego.
1
@Hosh Ziobro! Przestań mi rodzinę przesladowac.
0
Ziobro oddał się w ręce policji.
1
@MOLESTA gdzie Ci skazani Pisowscy? Nadal tylko jakieś komisję, gdzie taki Kaczyński rozegrał ich jak dzieciaków a reszta im ucieka.
0
@MOLESTA mam wrażenie, że Ty czytać nie potrafisz, prawdopodobnie jesteś z ekipy SilnychRazem.
Czy jak gdzieś bronie PiS-u?
1
@MOLESTA pan Giertych nie mdlał i nie uciekł do Włoch?
Czy ja gdzieś napisałem, że Tusk ukrywał się? Mam zarzut, że on też nie jest niewinnym czlowiekiem, tak jak dużo osób w tym kraju, które nie ponoszą żadnych konsekwencji, bo są na wysokich stanowiskach.
0
@MOLESTA dobrze, ale dostały się następne szumowiny, nie powiesz mi, że Tusk czy Giertych to wzory niewinności.
3
Wracaj jak najszybciej!
1
Policja próbuje wejść do siedziby telewizji Republika xD
1
@Konradowskyy bo hejtowac kogoś, kto jeszcze nigdy w tym kraju nie rządził jest dziwne.
Tusk, Morawiecki i inni w tym kraju są już od tylu lat, ciągle ludzi oszukają, smród afer się za nimi ciągnie a i tak ludzie na nich głosują.
To tak jakby Cię żona zdradzała, ale byś jej to ciągle wybaczał, bo obiecała, że tym razem już tego nie zrobi.
1
@Comentateiro Największy cud świata.
1
@Ojciec5tkidzieci był to Bardzo śmieszny dzień na X, szkoda że ktoś taki siedzi w sejmie.
1
@Michael24 piękna ta jego walka, dostaje notkę, usuwa wpis, daje nowy, dostaje notkę itd.
Piękna walka :D
0
@BulaKG pamiętam, że przez nich musiałem Viaplay wykupić xD
1
@Popitek12 nie cierpię jak mi się to zdarza, tylko ja jestem tym kolegą, który wraca do domu.
0
@blakkudium dziwne, ten Mitoma jest średni, lepszej oferty już za niego nie dostaną.
2
@xvcWinterSoldier to chyba główna przyczyna, plus kibice Realu.
3
@Michael24 ja go rozumiem.
Jednak Barcelona to jest jego klub i przeżywa pewnie każdy mecz z 2 razy bardziej. Już w City pokazuję, że jego układ nerwowy jest w ciężkim stanie.
W Barcelonie jednak miał problemy z zarządem, w City może robić co chce.
9
Nie rozumiem, że są ludzie, którzy go nie lubią.
1
@barca__rządzi byłem na 90% pewny, że ACL.
Strasznie dziwnie mu ta noga uciekła.
2
@ProMILs Naprawdę nie rozumiem ludzi, jak już chcą głosować na POPiS to czy nie mogą głosować na jakieś nowe twarze?
Za Giertychem ciągnie się smród, jego niewinność jest dużą wątpliwością a ludzie na takich ludzi głosują, dają im miejsce w sejmie i płacą mu pensję, żeby dalej robił te swoje podejrzane interesy.
4
Kontekst społeczności xDDDDDD
https://x.com/GiertychRoman/status/1884957650292474073
4
@NeroTFP1 tu doszło do Sigmy