D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 i jeszcze 3 bramki od hattricka.
6
@KamQiX idę po popcorn, poczekajcie.
3
@Criss18Barca nie wiadomo, rozpruł się i został świadkiem koronnym.
8
@MesQueUnClub96 na pewno nie tak, jak ten przereklamowany kierowca.
1
@Ojciec5tkidzieci mam wrażenie, że ona już była wszędzie.
0
@Czajka90 redaktor Dumanowski wyjaśnił te pomówienia
0
@Yoshi94 więcej masz przypadków w których to nie wypaliło.
Barcelona nie powinna być klubem, który gra w ruletkę.
7
@NeroTFP1 i dlatego lepiej żeby tu nie trafił.
Nie powinniśmy być klubem, który ściąga takich piłkarzy i liczyć, że piłkarzowi coś w głowie przeskoczy.
0
@Lola120 brałem i nie widziałem różnicy.
1
Flicku po prostu woli mieć emocje, Wojtas zawsze ciśnienie podniesie.
39
Przywrócił radość z oglądania Barcelony, nie mam zamiaru się czepiać miejsca w lidze i straty -7 do Realu, bo wszyscy wiemy jak mecze gdzie traciliśmy punkty wyglądały, ciężko go winić za brak skuteczności.
4
@Kgorecki2500 akurat tego nie da się przewidzieć, bo prawdopodobnie będzie 51:49, tylko jeszcze nie wiadomo w którą stronę.
1
@macio_944 czyli zdanie fachowców jak zwykle podzielone.
0
@Peniu myślę, że po prostu czasem za dużo oczekujmy.
On ma nadal 21 lat, granie zawsze na światowym poziomie nie jest możliwe.
0
@FcPortoFan1999 o kurna, dopiero teraz zobaczyłem co Porto odwaliło xDDD
1
@MesQueUnClub96 jakim cudem mamy -7 punktów straty
0
@Patriskos czy tylko ja tej części nie lubię?
10
@sergio5 Polska GUUUROOOOM!
7
Przypomniał mi się ten mecz, podobnie to wyglądało.
0
@KamQiX z karnym się nie zgodzę, Wojtek znowu źle obliczył odległość do piłki.
2
@Misugi14 - zrobiony karny, tak wiem spalony, ale on wtedy o tym nie wiedział.
- interwencja przed stracona bramką, bardzo niepewna, nie złapał albo nie odbił lepiej prostego strzału w konsekwencji Valencia ponowiła akcje, która zakończyła się bramką (57:56 ten strzał)
- bramka po spalonym Valencii, ta interwencja też była zła, bo piłka przeszła środkiem
0
@Pawlak1992 mało miał okazji do wykazania się, ale był niepewny, nie podobał mi się jego występ.
0
@MateS ewidentnie boki krótko, góra długo była grana.
35
Fermin Lopez
2 bramki
2 asysty
Klasa występ!
4
Myślałem, że Peña wbiegł skasować Wojtka.
1
Lewy to chyba specjalnie Ferranowi tak źle podaje.
1
Zobaczyłabym 10 bramek.
19
Fart imienia Iniakiego Peña
1
@Bartula my właśnie z obozu.
1
Pena by to wyjął.