D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@KRISU77 mi się kojarzy z chorobą
3
a na koniec Owsiak wszedł i zaczął bić brawo :D
6
Mamy to!!!
25 miejsce!
0
@Janas11224 GOAT de Jong ich pokonuje
14
@Comentateiro bardziej Donald
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
39
@Kgorecki2500 zamiast Naziści, może zaczniemy nazywać ich po prostu Niemcami, wtedy o pomyłkę trudniej.
2
@MesQueUnClub96 mam wrażenie, że on jest robotem i wgrali mu tylko kilka zdań, które ciągle powtarza, bez znaczenia jakie było pytanie.
2
@Mitch_Atleta Messi > Lewandowski
0
@FcPortoFan1999 jakiego koloru jest medal za to?
27
@MesQueUnClub96 z drugiej strony jak Komorowski był prezydentem to już chyba każdy może w tym kraju
10
@MesQueUnClub96 wujek Władek o 3 w nocy na weselu.
2
@Rafalloxfcb mogłaby się też zapytać ile wart jest obecnie Bitcoin.
3
@ali3gator jedyny frajer, którego znoszę.
0
@Ostatnikrwawygang
Ostatnikrwawygang Hur dur konfiarze to i tamto, ja wiem co lepsze dla Europy.
2
@GeneralXavi ale żeś legendę przypominał
0
@wyrek dobrze, że wrzucił, więc co myśleć na ten temat.
1
@Borneo przyszedł Leszek Blanik
3
@barcelonaLM już dawno po prime, przed kanałem sportowym.
1
@MichuZ44 i niewiadomo, który lepszy.
0
@JoeBlack wtedy powie, że jeszcze układ planet musi być korzystny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BorzyKrzys śniadanie jak w szpitalu.
20
Skończyło się, policja nie będzie już dłużej wykorzystywana do polityki, dlatego teraz stoję tu z nimi podczas mojej Kampanii Wyborczej i wykorzystujesz ich do celów politycznych.
Czego nie rozumiesz?
2
@esem91 komisja do domu a my pochlejemy.
16
Przejęzyczenia bywają nieprzyjemne.
0
Komentarz usunięty
4
@takisobiektos to jak na standardy lewej strony Barcelony to dużo
0
@Cule2013 nie głupie.
- Owsiak to najuczciwszy człowiek w Polsce
- zawsze się rozlicza co do grosza
- dba o służbę zdrowia
- łapie przestępców
- brzydzi się nienawiścią
Gdzie wady takiego Prezydenta?