D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lewy to chyba specjalnie Ferranowi tak źle podaje.
1
Zobaczyłabym 10 bramek.
19
Fart imienia Iniakiego Peña
1
@Bartula my właśnie z obozu.
1
Pena by to wyjął.
0
Flick jak przeżywa te mecze, w Bayernie to miał wywalone jajca xDDD
1
Włączyli mecz na amatorze, też tak czasem robię.
2
Szczęsny to wiedział, dlatego sobie na to pozwolił.
8
Jak nam kiedyś cofnęli bramkę, bo spalony był 30 minut temu to i tu też.
0
Wojtas xDDDDDDD
10
Piękny dziś Fermin.
2
Chłopaki oni mają po 12 lat...
1
wszystko wchodzi z Getafe to byloby 0:0.
0
Identyczna bramka.
0
ale to jest maszyna Flicka!
0
@Smixu naprawdę tych reklam już nie mogą sobie odpuścić.
4
Na bank Peña coś musiał odwalić i podpadł Hansiemu.
3
No nie powiem ucieszył mnie widok Szczęsnego :)
0
@FcPortoFan1999 gdzie on do Juve? Chyba do Juve Stabia.
3
@Luciano99 ja postawiłem na Fulham z X, więc z tym United to pewniak.
Miłego życia w bogactwie.
2
Czy już można mówić, że Wąsek > Małysz?
0
@MesQueUnClub96 i wyobraź sobie, że nie ma tych punktów za wiatr.
0
@Criss18Barca a skąd wiesz, że za 10 lat 21-23 latkowie nie będą na wyższym poziomie niż Ci 31-33 lata.
2
@Criss18Barca wróżenie z fusów.
0
@PIWOSZ89 jaki finał?
0
Najważniejsze, że Niemiec nie wygrał.
0
@D10SLEO jednak nie, było blisko.
0
Teraz Zverev przełamuje, robi comeback życia i wygrywa turniej.
3
Szkoda kontuzji Novaka, bo chociaż jakieś emocje by tu były.
0
Koniec Tenisa, dowidzenia.