1

Lewy to chyba specjalnie Ferranowi tak źle podaje.

1

Zobaczyłabym 10 bramek.

19

Fart imienia Iniakiego Peña

1

@Bartula my właśnie z obozu.

1

Pena by to wyjął.

0

Flick jak przeżywa te mecze, w Bayernie to miał wywalone jajca xDDD

1

Włączyli mecz na amatorze, też tak czasem robię.

2

Szczęsny to wiedział, dlatego sobie na to pozwolił.

8

Jak nam kiedyś cofnęli bramkę, bo spalony był 30 minut temu to i tu też.

0

Wojtas xDDDDDDD

10

Piękny dziś Fermin.

2

Chłopaki oni mają po 12 lat...

1

wszystko wchodzi z Getafe to byloby 0:0.

0

Identyczna bramka.

0

ale to jest maszyna Flicka!

0

@Smixu naprawdę tych reklam już nie mogą sobie odpuścić.

4

Na bank Peña coś musiał odwalić i podpadł Hansiemu.

3

No nie powiem ucieszył mnie widok Szczęsnego :)

0

@FcPortoFan1999 gdzie on do Juve? Chyba do Juve Stabia.

3

@Luciano99 ja postawiłem na Fulham z X, więc z tym United to pewniak.
Miłego życia w bogactwie.

2

Czy już można mówić, że Wąsek > Małysz?

0

@MesQueUnClub96 i wyobraź sobie, że nie ma tych punktów za wiatr.

0

@Criss18Barca a skąd wiesz, że za 10 lat 21-23 latkowie nie będą na wyższym poziomie niż Ci 31-33 lata.

2

@Criss18Barca wróżenie z fusów.

0

@PIWOSZ89 jaki finał?

0

Najważniejsze, że Niemiec nie wygrał.

0

@D10SLEO jednak nie, było blisko.

0

Teraz Zverev przełamuje, robi comeback życia i wygrywa turniej.

3

Szkoda kontuzji Novaka, bo chociaż jakieś emocje by tu były.

0

Koniec Tenisa, dowidzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?