0

@tbas a gdzieś powiedział, że jest inaczej? On powiedział, że nie nadaje się na Prezydenta bo na niczym się nie zna.

10

@Rastafarnianin uwielbiam dopisywanie narracji na dany moment.
Ile razy to Platforma głosowała z PiS-em razem w głosowaniach i nikt nie mówił, że platforma z PiSem ramię w ramię.
Np. Szczepionki i pandemia czy 500/800+.


0

@Ptasior ale taki Bowen, który grał tam dłużej też był kozakiem.

0

Kamil Grosicki zajął 2 miejsce w wyborze na najlepszego piłkarza w historii Hull.

To niezłą historię ma ten klub xD

0

@gumaz jest, ale tylko wtedy kiedy karny jest dla Realu Madryt.

0

@PatrychoO ktoś musi za to beknąć.

3

Wszystko zaczyna się układać.

3

@Jakchcesz takim tokiem rozumowania to Hitler miałby pół Europy.

0

@FcPortoFan1999 szkoda, że nie Novakiem.

0

@FcPortoFan1999 Rozczarował? Przecież on ciągle mówi, że nie chce wygrać i żeby na niego nie głosować.

0

@mkord on się lepiej orientuje, nie poprawiaj Pana Alfa i Omega.

0

@FcPortoFan1999 Stano się pewnie wycofa albo będzie prosić żeby nie marnowac głosu na niego.
Ja bardzo lubię Stana, ale na niego nie zaglosuje, bo wiem że to bez sensu

0

@FcPortoFan1999 moim zdaniem ustrzeli, bo Hołownia jest słaby i dużo stracił na współpracy z KO.

1

@jacobFCB mam wrażenie, że on jest bardziej realny niż ten co ktoś wczoraj wstawiał gdzie Nawrocki miał 20% a Trzaskowski 40%.

To było Wprost.

10

@Comentateiro tylko bardzo naiwny człowiek przykłada gigantyczną wagę do uczciwości polityków.

9

@BorzyKrzys Karasie jedzą gów*o.

3

Po tym jak Stano wyśmiał kibel i jego dojście, miasto postanowilo wysypać tam trociny xDDD


5

@Kgorecki2500 jeszcze brakuje GOATA Stanisława Żółtka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bobo25 za wygrane mecze też jest większy hajs niż za porażki czy remis.

2

@Bobo25 ale za miejsca 1-8 chyba lepszy hajs

19

@esem91 za 222mln bym go sprzedał, to wystarczający hajs żeby kupić Dembele i Coutinho.

0

0

@Kgorecki2500 bardzo dziwnny sondaż, bo Nawrocki na Bank będzie miał 30%+
Jak beznadziejny by nie był to elektorat PiSu zaglusuje na niego

1

@NeroTFP1 Elżunia co Ty robisz, Jurka zostawi?

2

Dobra tam, kłapouchy przedłużył umowę.

4

@Kapitan hawk dziwne, że sędziowie nie pomogli.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Maskara, zanosi się że to będzie bolesna porażka.

1

@Bilon87 wszystko okej, to mówił dr Oetker

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?