0

@LeoMessiiBarcaPepa to jest jakiś zaszyfrowane pytanie?

0

@FcPortoFan1999 i prawdopodobnie co raz więcej ich będzie, walczą o utrzymanie w Seria A więc będą robić transfery teraz.

0

@A4ron poruszenie, bo gra GOAT z młodym, który chciałby się zbliżyć do takiej kariery. Mecz pokoleniowy.
Jakby Messi grał przeciwko Yamalowi.

1

@FcPortoFan1999 bogaty właściciel

2

@FcPortoFan1999 Wielkieś mi uczyniła pustki w domu moim,
Moja droga Ekstraklaso, tym zniknieniem swoim!
Pełno lig, a jakoby żadnej nie było:
Jedną maluczką ligą tak wiele ubyło.

0

@MesQueUnClub96 a mówiłeś, że masz zimne.

0

Będą grać do 18.

0

@norbi77 oczywiście, mam kolegę z Ukrainy i mówił, że Trump dziś był, machnął ręką i powiedział że kończymy wojnę. Wszyscy odłożyli broń, podali sobie ręce, życzyli powodzenia i rozeszli się do siebie.

0

@Tomaszekkkkk a to tylko chcesz raz obejrzeć Barcelonę?

0

ale on jest potężny.

0

@MesQueUnClub96 chyba żeś się w głowe uderzył

0

@Pedri16Future gdzie wady?

3

Co za typa dziś na magazyn przyjęli, tylko siedzi i patrzy w telefon.

0

@ViscaelBarca2007 tyle kasy żeby grać na poziomie Ferrana Torresa, bo nie wierzę w jego odrodzenie.

8

Miał proste zadanie dobić do pustej a i tak się wyrżnął xD

1

@Szklaner najlepszy transfer okienka. Powodzenia.

0

@Gall Orlen go opłaca i jest Ruskim agentem.

0

@partymaker liga + extra, siedział i komentował błędy sędziów w ustawionej przez niego lidze xD

3

Chyba największy zmarnowany Polski talent.


4

@Witekk10 wypchnięty Coutinho grający mecz życia po wejściu na boisko. 2 bramki i asysta.

0

Wszedł na Wikipedię jednak.

0

@Comentateiro obejrzałem cały film z którego się zwolennicy PO śmieją to ewidentnie tamtejsze służby tłumaczą mu jak ma dojść do tego miejsca, widać odpalone google mapa na telefonie.

A tu zmanipulowany film:
https://x.com/PabloMoralesPL/status/1881342193513959791

1

@D10SLEO edit.
"Wczoraj premier Morawiecki szedł na umówione spotkania, w tym wywiady. Nie na żaden wiec. Pół Waszyngtonu jest zamknięte, więc zapytał strażnika o drogę, bo zmieniono organizację ruchu.

Niektórzy się tak zagrzali, że nawet daty w kalendarzu nie sprawdzili. Może dlatego, że w Waszyngtonie w ogóle ich nie ma? Inauguracja jest dzisiaj."

1

@barteq że nie był zaproszony, że na siłę chciał wejść na uroczystości.


1

@macio_944 oczywiście, że Pinokio to ostatni, którego można słuchać, ale jego wersja się spina.

5

Czyżby zwolennicy PO znowu manipulowali?

https://x.com/szef_dywizji/status/1881349640026824765

5

@Ptasior przynajmniej PiS nie rządzi.

5

@Eklerek ale mu Ferrari nie pasuje.

13

@Konradowskyy przytocz wypowiedź gdzie zmienili zdanie na jakiś temat o 180 stopni.
To, że gadają jakieś głupoty, które nie mają racji bytu w Polsce to jedno, ale zmiana poglądów żeby zdobyć głosy innych to są fikołki.

Zmienili zdanie o aborcji? o LGBT? może o imigrantów? o Ukrainie? O kwocie wolnej od podatku? O socjalach? Zielony ład? CPK?

8

@BorzyKrzys dobrze, że wszystkich tak równo traktują:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?