D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Karny dla REALU MADRYT!
1
@IMBALEO bez szans.
1
Czy można deportować Lewandowskiego z Hiszpanii?
1
Benfica spuchnie, pamiętacie Romę czy Liverpool? Luz.
0
Przecież tu pachnie 0:5
2
@norbi77 naprawdę to uważasz za większą błazenadę? To co obecnie robią wszyscy kandydaci Ci nie przeszkadza? Udostępnianie jakiś fejkow, śpiewanie haseł nie bać Tuska i śmianie się do nich, ktoś mówi że robi więcej pompek od drugiego, jeden płacze nad konstytucja itd.
Ci poważni kandydaci robią blazena.
Jeszcze żadnego materiału nie zrobił a już wiesz, że błazenada, może dowiesz się czegoś o wyborach.
1
@Hosh wjechał i zaorał konkurencje.
2
Mój głos ma!
3
@Rewolucja123 Wojtek Szczęsnyyyyyyy a tymczasem Benfica.
1
@ACMaldini3 prędzej wygram w totka.
1
@Encore początek nudny, ale później dla mnie majstersztyk.
0
@tbas no trochę zlał. Alcarez po 1 secie ani razu nie był blisko wygranej.
Przegrał 3 kolejne sety bez nawet chwilowego prowadzenia, Novak wszystko kontrolował.
2
@Popitek12 Cole Palmer
0
@AmigoBlancos dla neutralnego kibica to najlepsza.
9
@marko111122 jak byłem młodszy to objąłem Real Madryt, sprzedałem ich najlepszych piłkarzy i kupiłem sam szrot z Ekstraklasy za grube miliony.
1
@MessiForeverTheBest @Halo @POLICJA proszę przejechać na La Ramble
0
@Bykunn a chipsy bez soli? Popcorn bez soli?
Nikt nie mówi, że siedzę i jem to kilogramami dziennie.
Ps. I chodziło mi orzeski ziemne a nie o orzechy ogólnie, więc mój błąd źle przeczytałem komentarz kolegi, byłem pewny, że chodzi o ziemne.
0
@Bykunn tylko po co wtedy jeść, nie solone są średnie w smaku.
0
@MessiForeverTheBest jak dobrze, że inni kandydaci nie zmienili zdania.
1
@Antimadridista_WR już się skończył, możesz wracać.
5
@Antimadridista_WR nawet i 5h może trwać.
1
Piękny jest ten wywiad Djokovicia :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@norbi77 dobrzy wy jesteście, śmiejecie się z foliarzy a sami dorabiacie teorię o zdjęciu na tle telebimu.
2
@A4ron "Kurs obecnie na Alcaraza 1.10, czyli stawiając 100 nawet nie przebijesz podatku a poruszenie jakby to był co najmniej równy mecz."
Chłop w szoku pewnie.
1
@Eklerek też bym stawiał na Alcaraza, mimo że wolę Djokovicia.
1
Kurs obecnie na Alcaraza 1.53, czyli stawiając 100 przebijesz podatek a poruszenie jakby to był co najmniej równy mecz
1
Dziadka Nowaka już skreślili a dziadek ma jutro swoje święto i się nie podda.
0
@LeoMessiiBarcaPepa to jest jakiś zaszyfrowane pytanie?
0
@FcPortoFan1999 i prawdopodobnie co raz więcej ich będzie, walczą o utrzymanie w Seria A więc będą robić transfery teraz.